MRA nie pasuje/rc 36 II

Awatar użytkownika
nierob
klepacz
klepacz
Posty: 535
Rejestracja: wt 30 sty 2007, 13:43
Imię: nierob
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Przemków

MRA nie pasuje/rc 36 II

Post autor: nierob » śr 04 sie 2010, 20:49

witam. ma ktoś z was może założoną MRA - turystyczną? pytam, bo właśnie kupiłem i nie pasi. o ile otwory są OK, to od lusterek w górę nie przylega do owiewki (za przeproszeniem szpara jest na ok pół centymetra, i tak do końca czachy) . na moje oko jest źle wyprofilowana jeśli chodzi o to "turystyczne" przedłużenie (zaczyna się o kilka centymetrów nie w tym miejscu co chyba powinno i to przeszkadza) miał ktoś z was taki problem? może to jakiś felerny egzemplarz mi się trafił?

waclv
teksciarz
teksciarz
Posty: 128
Rejestracja: pt 19 cze 2009, 17:28
Imię: Piotr
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: waclv » czw 05 sie 2010, 12:14

Co prawda nie mam szyby MRA, ale być może źle dobrali Tobie szybę z modelu RC 36 I bo kojarzy mi się że tam nie ma takich przetłoczeń jak w VFR-kach z naszego rocznika i stąd prawdopodobnie przy lusterkach taka różnica. Najlepiej zapytaj sprzedawcę czy dobrze dobrał rocznikowo tzn. powyżej 94 roku produkcji

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » czw 05 sie 2010, 23:11

Nierob, daj foto tej felernej szyby.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
nierob
klepacz
klepacz
Posty: 535
Rejestracja: wt 30 sty 2007, 13:43
Imię: nierob
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Przemków

Post autor: nierob » pt 06 sie 2010, 08:00

już wysłana do reklamacji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości