KIEROWNICA LSL

Wiktor_OST
Posty: 12
Rejestracja: wt 08 lip 2008, 23:27
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKóW

KIEROWNICA LSL

Post autor: Wiktor_OST » ndz 27 cze 2010, 23:12

Witam jak w temacie planuje ze względu na problem z kątem ustawienia ciała wymianę kierownicy w moim vitku na akcesoryjną lsl. Obczaiłem co i jak (cena abstrakcja) ale czego nie robi się dla wygody chiałbym aby kieorwnica była wyżej i bliżej mnie co za tym idzie siedziałbym bardziej prosto:)
Czy macie doświadczenie w tej materii czy np trzeba przedłużać przewody linki??aby zamontować taką kierke??

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » pn 28 cze 2010, 09:12

Człowieku!!!! Powyżej masz opcje "szukaj " najlepiej dział tuningu i tam masz wyczerpujące info na ten temat..... jak gdzie i za ile żeby nie wywalać na LSL kasy :)

[ Dodano: 2010-06-28, 09:15 ]
viewtopic.php?t=6964&postdays=0&postorder=asc&start=0

jeden z kilku tematów
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Wiktor_OST
Posty: 12
Rejestracja: wt 08 lip 2008, 23:27
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKóW

Post autor: Wiktor_OST » pn 28 cze 2010, 18:07

hmm...powiem tak komplet lsl-a do vitka to 900 pln
a jaki efekt wyżej i bliżej:) więc opisywana opcja w tym temacie chyba przestaje byc ekonomiczna
Jesli nie trafiłem w dział proszę o przeniesienie do innego
poza tym moje pytanie dotyczyło konkretnego rodzaju kieorwnicy co zaznaczyłem w tytule...więc po co te krzyki

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » pn 28 cze 2010, 20:31

To nie krzyki i nie odbieraj tego żle bo to nie o to chodzi........ Wejdz w alegro, części motocyklowe a tam wpisz STUNT lub STREETFIGHTER i jak dobrze trafisz to za pierwszym razem kupisz orginalną półkę np: do CBR 600 lub 900 z reiserami do stuntu :grin: ostatnio widziałem taką za kosmiczną sumę 150 zł! a to już nie 900 zł prawda? Do tego kupisz sobie np kierownice firmy LUCAS za szalone 180 zł i raptem zamykamy się w 330zł..... O takie rozwiązanie mi chodziło i do krzyku mi daleko :mrgreen:
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości