czy ma ktoś u siebie założone gumy PIRELLI ANGEL ??

Awatar użytkownika
Danielxit
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: sob 01 maja 2010, 12:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mysiadło

czy ma ktoś u siebie założone gumy PIRELLI ANGEL ??

Post autor: Danielxit » pn 10 maja 2010, 20:45

zastanawiam się nad oponami i kiedy już prawie wcisnąłem MICHELIN PILOT ROAD 2, zobaczyłem te gumy i ciekawy jestem czy ta "nowość" stanowi jakąkolwiek konkurencje dla tak chwalonych przez Wszystkich PR2 2CT ..? podobno na mokrym są świetne, choć chyba wolał bym lepsze parametry na suchym bo w deszcz i tak się wlokę :cool

[ Dodano: 2010-05-12, 00:51 ]
pozostaje nabyć MIchały :???:
ROMET Pony M3 >>> MZ 150 >>> DUCATI Monster 620 ie >>> HONDA VFR RC46A >>> YAMAHA XS400 OHC & HONDA VFR RC24

Skuciok
teksciarz
teksciarz
Posty: 179
Rejestracja: pt 23 maja 2008, 12:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z gór

Post autor: Skuciok » pn 21 cze 2010, 23:12

Mam, jeździ się wyśmienicie. Akurat udało się łapnąć okazję i za 600 zł/kpl po przebiegu 500 km więc nawet się nie zastanawiałem. W deszczu bez porównania do poprzedników, rewelacja (miałem wcześniej pilot road).

W testach w "Motocyklu" pierwsze miejsce ex-aequo z Michałkami Road 2ct, chwalone za bardzo dobrą trwałość i przyczepność mimo że nie jest to 2 składnikowa guma.

a wygląda to tak:
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
abgarman
teksciarz
teksciarz
Posty: 153
Rejestracja: śr 26 maja 2010, 22:56
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abgarman » pn 21 cze 2010, 23:24

Skuciok pisze:W testach w "Motocyklu" pierwsze miejsce ex-aequo
Dla mnie ten test był co najmniej dziwny... Metzelery Roadtec Z6 Interact zostały w nim praktycznie zmieszane z błotem, a są to raczej kapcie, które wszyscy użytkownicy chwalą...;)
Meet the VFighteR
---------------------------------------

Wcześniej: Honda Deauville 650
Teraz: Honda VFR 800 '98

Skuciok
teksciarz
teksciarz
Posty: 179
Rejestracja: pt 23 maja 2008, 12:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z gór

Post autor: Skuciok » wt 22 cze 2010, 08:52

Może w porównaniu do innych kapci rzeczywiście już odstają. Wg mnie test dość obiektywny, 10 tych samych moto z różnymi oponami, zmiana jeźdźców co jakiś czas i 4,5 tyś nawinięte, sprawdzenie zużycia itd.
Postaram się zamieścić ten test, może się przydać.

[ Dodano: 2010-06-22, 19:27 ]
Obiecany artykuł:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2010-09-07, 12:19 ]
Jeśli kogoś interesuje to tył wytrzymał 12 tyś km po czym pokazało się płótno ;-)
liczyłem że wytrzyma chociaż 15 tyś, niestety :-(
Przód powinien przeżyć jeszcze jeden tył

Obrazek

Awatar użytkownika
Dejw
teksciarz
teksciarz
Posty: 176
Rejestracja: śr 31 paź 2007, 16:08
Imię: Dawid
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Dejw » pt 01 paź 2010, 19:03

Co do Pirelli Angel może też dorzucę opinię, coprawda założyłem je do poprzedniej cbr a nie vfr ale oponka cudnie się spisywała, na mokrym nic nie uśliguje, na suchym można kolana ździerać, a co najlepsze to że po 4kkm nie widać bylo jeszcze zurzycia jak sprzedawałem moto. Wiadomo że VFR jest cieższa i mocniejsza ale i tak następne opony jakie będę zakładał to właśnie PA.

Awatar użytkownika
Stuwka
klepacz
klepacz
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 04 paź 2009, 01:14
Imię: Konrad
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Stuwka » pt 01 paź 2010, 20:09

Tylko MICHELIN PILOT ROAD 2 bardzo dużo osób jeździ na nich i też ja nigdy nie miałem z nimi problemów.
RC 36 II 96r.

Obrazek

Żyje się po to, by latać na moto i czasami dla śmiechu postrzelać z wydechu : )

Co mogę powiedzieć o użytkownikach forum ?
yes we can!!

Głośno mówie i Głośny mam wydech, krótko mówiąc jestem z Południa czyli Góral nisko pienny :)

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » pt 01 paź 2010, 21:53

Jak wiecie jeżdżę triumfem sprintem i mam takie oponki bardzo mi się podobają trzymanie bardzo dobre tak i na suchym jak ina mokrym, zużycie jak na jednoskładnikową w normie , miałem takie co dużo szybciej schodziły i w słabszych moto ,bardzo podoba mi się lekki uślizg tyłu w mocnym złozeniu jak oponki sa zimne jest to jak najbardziej kontrolowane a powoduje że kombinujesz jak iść powerslaidem{uslizgiem} w zakręcie to dobra zabawa na razie sam nawinąłem ok 8000km co dalej się zobaczy :lol:
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Sebastian
bywalec
bywalec
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 paź 2008, 21:18
Imię: Sebastian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mielnik
Kontakt:

Post autor: Sebastian » czw 16 gru 2010, 14:21

Witam. Ja wczesna wioną kupiłem te oponki nowe za ok 1000zl z przesyłka. Przejeździłem jakieś 8 tys( wiem że mało ale prawie całe wakacje siedziałem za granicą :razz: ) Starły sie trochę na asfaltach Litewskich i Łotewskich... Tylna opona myślę że do 13-14 tys powinna dobić bo jeszcze trochę gumy zostało. Prowadzenie super- na mokrym, suchym. Ogólnie dobre opony w przyzwoitej cenie :bye

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Gregory » ndz 19 gru 2010, 08:44

Danielxit, Jak nie jeden na tym forum, zjeździłem juz PR2. Powiem tylko tyle - są warte swojej ceny.
PS. Na tyle zrobiłem ponad 20k i sprzedałem ja kumplowi, co zrobił już na niej ponad 2k i jeździ dalej.

Pozdrawiam.
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

Prent
bywalec
bywalec
Posty: 28
Rejestracja: ndz 26 gru 2010, 23:20
Imię: Kuba
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź / Świętochłowice

Re: czy ma ktoś u siebie założone gumy PIRELLI ANGEL ??

Post autor: Prent » śr 23 maja 2012, 18:58

Ja właśnie będę wymieniał swoją po ok. 14 tys. z uwzględnieniem tysiąca kilometrów które zrobił poprzedni właściciel. Sam mykałem na nich cały poprzedni sezon i zaliczyłem Chorwację ze sporym ładunkiem (3 kufry, namiot, ja ponad 90kg itp.), dużo szybszej jazdy po prostym i widać to też po gumce, która dostała kwadrata. Przyjemna guma, a wymieniam z powodu dziwnych bąbli, które się złuszczyły i pewnie ledwie przykrywają szmatę. Z czystym sumieniem mogę polecić, bo z przodu, poza startymi aniołkami, słabo widać zużycie;).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości