Polecam PIRELLI Diablo Strada 120/70 58W + 180/55ZR17 73W

Awatar użytkownika
Yelu
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: sob 27 maja 2006, 16:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg - Wrocław
Kontakt:

Polecam PIRELLI Diablo Strada 120/70 58W + 180/55ZR17 73W

Post autor: Yelu » sob 06 lut 2010, 20:24

Polecam oponki jak w temacie. Kumpel przejechał na nich ponad 20tyś. km na fazerze 1000(cięższy i mocniejszy jak VFR) i sobie chwalił.Zwycięzca testów w MOTORRAD i innych...ble ble ble - dla zainteresowanych wyszukiwarka/opinie i naprzód :)
Polecam bo dobra opona i można ją już kupić za 699PLNów za komplet - Allegro/NetCar.

Awatar użytkownika
Rychu
pisarz
pisarz
Posty: 464
Rejestracja: czw 19 lis 2009, 07:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino ( okolice Szczecina)

Post autor: Rychu » sob 06 lut 2010, 20:41

mam takie , koles mi polecil bo sam uzywal w beemce 1200 R , narazie zrobilem 500 km , wiec sie nie wypowiem o trwalsoci :)

Kolega_PL
pisarz
pisarz
Posty: 466
Rejestracja: ndz 22 lis 2009, 09:45
Imię: Adam
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Polecam PIRELLI Diablo Strada 120/70 58W + 180/55ZR17 73

Post autor: Kolega_PL » sob 06 lut 2010, 20:54

Yelu pisze:Polecam oponki jak w temacie. Kumpel przejechał na nich ponad 20tyś. km na fazerze 1000(cięższy i mocniejszy jak VFR) i sobie chwalił.Zwycięzca testów w MOTORRAD i innych...ble ble ble - dla zainteresowanych wyszukiwarka/opinie i naprzód :)
Polecam bo dobra opona i można ją już kupić za 699PLNów za komplet - Allegro/NetCar.
A ja nie polecam. Miałem je w CBR 600 i moim zdaniem są za twarde. Przynajmniej według mojej oceny. Można na nich dużo przejechać, w deszczu też bez niespodzianek, ale w normalne warunki pogodowe (sucho) słaba przyczepność - a to tył odjechał, a to przód zabuksował. Nie miałem poczucia klejenia się do asfaltu. Jedno jest pewne, że długo posłużą, ale nie dadzą pełnej frajdy z jazdy w winklach i nie tylko. Kupiłem je kilka lat temu (2005) za 800 zł. Obecnie założyłem do VFR-ki Michałki Pilot Road, ale nie miałem w tą pogodę przyjemności ich przetestować, choć amatorów jazdy na lodowej solance dzisiaj widziałem :shock:
Adam

Wolszczak
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 71
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 15:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa

Roadteci Z6 lepsze

Post autor: Wolszczak » pn 19 kwie 2010, 23:02

Miałem Diablo Strady - twarde i nie polecam ich, moto prowadziło się jak tankowiec, wszystko fajnie byle nie skręcać.
Od 3 sezonów na Metzelerach Z6 i moto stało się bardzo poręczne, szybko reaguje na impulsy do skrętu, w deszczu zero strachu, bardzo stabilne. zużycie - 15 tyś tył wytrzymał, przód już 18 tyś i ten sezon przejeżdżę. Jedyne co że w długich zakrętach trzeba korygować tot jazdy aby nie zacieśniały skrętu, poza tym bez zarzutu.
VEE-Four For ALL !!!!

Awatar użytkownika
mack72
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: śr 30 maja 2007, 11:32
Imię: MACIEJ
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: mack72 » wt 20 kwie 2010, 14:30

Na poczatku sezonu załozyłem Pirelli Corsa III, do tej pory jeździłem na Michelinach i Bridgestonach....więc teraz dla odmiany zobaczymy te, dam znac na jesieni czy warto czy lepiej wrócić do sprawdzonych rozwiązań ;-)

kwiacior
pisarz
pisarz
Posty: 410
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 16:42
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock, W-wa Mokotów
Kontakt:

Post autor: kwiacior » śr 21 kwie 2010, 14:00

A ja sobie chwalę jak narazie te oponki.
Mam odniesienie do bridgestonów i metzelerów, i moim skromnym zdaniem to bardzo dobre opony w relacji cena-jakość

Awatar użytkownika
abgarman
teksciarz
teksciarz
Posty: 153
Rejestracja: śr 26 maja 2010, 22:56
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abgarman » czw 27 maja 2010, 10:51

Miałem takie (pirelli Diablo Strada) w Hondzie Deauville 650. Fakt, że jest to słabszy motor, ale masę ma podobną do VFR. Moim zdaniem prowadzenie było rewelacyjne - bardzo neutralna opona w łukach i doskonale się trzymała. W zakrętach zdarzało mi się ją zamknąć :D (turystykiem :mrgreen: )
Meet the VFighteR
---------------------------------------

Wcześniej: Honda Deauville 650
Teraz: Honda VFR 800 '98

Awatar użytkownika
żywiec
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 85
Rejestracja: ndz 13 gru 2009, 11:58
Imię: Marek
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Holiki
Kontakt:

Post autor: żywiec » czw 27 maja 2010, 22:25

Miałem Metza Z6 a teraz Strade. I gorąco ją polecam. Super trzyma na zakretach, lepiej niż Z6. A i ostatnio cena dobra, 470 zł. Sam nie sprawdziłem, ale mam kolezke który zrobił 20 tys i opona nadal daje rade. Polecam.

Awatar użytkownika
Rychu
pisarz
pisarz
Posty: 464
Rejestracja: czw 19 lis 2009, 07:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino ( okolice Szczecina)

Post autor: Rychu » pn 28 cze 2010, 22:51

moje diabełki sa na ukonczeniu po 12 tys km , zostalo 3 mm do golego a 2 do znacznika , jezdze raczej spokojnie , nie za szybko. Spodziewalem sie wyzszej trwalosci...

Awatar użytkownika
brutoos
pisarz
pisarz
Posty: 294
Rejestracja: pn 23 lut 2009, 13:40
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brutoos » wt 29 cze 2010, 12:32

Używał ktoś tych laczków na torze? Dupa nie odpływa? Mam taki przód i jestem bardzo zadowolony, ino jak to będzie z tyłem?

[ Dodano: 2010-08-24, 12:16 ]
No to sprawdziłem te laczki w Lublinie - ciężko to miejsce nazwać torem ;) - i przy takich prędkościach tj do 100km/h w zakręcie jest bardzo poprawnie.

Przy mocnym odwijaniu czuć elegancko kiedy tył zaczyna odpływać w kierunku highside. Nie wiem natomiast jak te laczki by się sprawdziły na prawdziwym obiekcie sportowym, po mocniejszym nagrzaniu.

Przód jest zdecydowanie bardziej miękki niż tył - na przodzie guma się roluje na krawędzi, z tyłu niebardzo.

Awatar użytkownika
Rychu
pisarz
pisarz
Posty: 464
Rejestracja: czw 19 lis 2009, 07:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino ( okolice Szczecina)

Post autor: Rychu » ndz 31 paź 2010, 17:03

ponoc juz nie produkuja tych opon :/ , jak szukalem w lato do swojej oponki na przod , to kolega majacy fimre oponiarska powiedzial mi, ze nie ma ich nigdzie po hurtowniach bo zaprzestali produkcji. A do turystyki sa Ok i dosc tanie.

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Post autor: Diego » ndz 31 paź 2010, 17:55

Dziwne ,w tym tygodniu do mnie przyszedł kpl diabełków przód 09,a tył 10r Zrobilem dopiero ze 150 km i jestem zadowolony.
Na Allegro jest ich sporo,wszystkie rozmiary.
http://allegro.pl/listing.php/search?ut ... blo+strada

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Post autor: adam.ada » ndz 31 paź 2010, 19:48

Diego będziesz zadowolony , ja założyłem komplecik na wiosnę , i nie mogę złego słowa na nie powiedzieć.
objechały Mazury, Bieszczady , obydwie mierzeje i lokalnie mazowieckie , a tradycja z wyjazdów jest taka , że wyjazd w deszczu , powrót w upale i bez żadnej gleby czy niespodzianek , w Bieszczadach na brudnym asfalcie nawet po najechaniu na kamień w złożeniu potrafiły złapać przyczepność
przebieg prawie 6 000 km i nie widać zużycia , jazda tylko po drogach , kilka milimetrów zabrakło do zamknięcia
Adam

Awatar użytkownika
Rychu
pisarz
pisarz
Posty: 464
Rejestracja: czw 19 lis 2009, 07:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino ( okolice Szczecina)

Post autor: Rychu » pn 01 lis 2010, 19:09

Diego pisze:Dziwne ,w tym tygodniu do mnie przyszedł kpl diabełków przód 09,a tył 10r Zrobilem dopiero ze 150 km i jestem zadowolony.
Na Allegro jest ich sporo,wszystkie rozmiary.
http://allegro.pl/listing.php/search?ut ... blo+strada
wlasnie jak trafisz na zapasy to kupisz , ale ze tak powiem z fabryki juz nie kupisz. Sprawdzone w dwoch firmach, zajmujacych sie kapciami.

Awatar użytkownika
Stuwka
klepacz
klepacz
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 04 paź 2009, 01:14
Imię: Konrad
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Stuwka » pn 01 lis 2010, 22:34

PILOT ROAD 2 CT to jest opona.
RC 36 II 96r.

Obrazek

Żyje się po to, by latać na moto i czasami dla śmiechu postrzelać z wydechu : )

Co mogę powiedzieć o użytkownikach forum ?
yes we can!!

Głośno mówie i Głośny mam wydech, krótko mówiąc jestem z Południa czyli Góral nisko pienny :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości