wyważenie tylnego koła honda vfr

Awatar użytkownika
Daniel
klepacz
klepacz
Posty: 506
Rejestracja: czw 27 gru 2007, 19:11
Model VFR: 800FI '98
Imię: Daniel
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Daniel » śr 27 sty 2010, 22:57

szatan pisze:W okolicach Media Markt , od łancuta jedziesz na obwodnice mijasz leclerca , respan i skrecasz w prawo koło tej wypozyczalni Beverly Hills (nie wiem czy jeszcze istnieje ) ,tam gdzie postoj taksówek ,artukuły AGD tez tam są, taki mały zakładzik po lewej nie znam ulicy, i chyba taka mała biedronka tam jest tez postój taksowek niedaleko , chyba to jest paderewskiego , ja tam robiłem wymiane i wywazanie , razem 30 zeta ale to była 2 lata temu wiec nie dam sobie nic uciac za cene , bo do dzis jezdze na tej samej oponie
Długo szukałem w Rzeszowie zakładu który wyważy tylne koło VFR. W motocyklowych warsztatach rozkładali ręce. Znalazłem właśnie tam. Na ulicy Paderewskiego. Goście wyważają koła od VFR przystawką do ,,nieprzelotowych kół, francuskich samochodów (citroen, peugeot)''. Jak będziecie szukać zakładu to spróbujcie podpowiedzieć w ten sposób. Może niektórzy nawet nie wiedzą że mogą to zrobić.
Try before you die!

mlody55
pisarz
pisarz
Posty: 202
Rejestracja: śr 23 maja 2007, 00:19
Model VFR: vfr800fI
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: podlaskie/london
Kontakt:

Post autor: mlody55 » czw 28 sty 2010, 23:36

thx daniel

Awatar użytkownika
Daniel
klepacz
klepacz
Posty: 506
Rejestracja: czw 27 gru 2007, 19:11
Model VFR: 800FI '98
Imię: Daniel
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Daniel » pt 29 sty 2010, 14:39

Nie ma za co mlody55.
Ta wódka w Bezmiechowej to ode mnie :mrgreen:
Try before you die!

Awatar użytkownika
baliosia
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 98
Rejestracja: sob 20 sie 2016, 11:09
Model VFR: 800fi
Imię: Michał
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gniezno

Re: wyważenie tylnego koła honda vfr

Post autor: baliosia » czw 25 maja 2017, 23:29

Witam! Jakbyście chcieli profesjonalnie wyważyć koła (każdy rodzaj) w Gnieźnie to polecam wulkanizacje DROMADER przy ul.Artyleryjskiej 1. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości