Wywazenie tylnej opony -warszawa

Marcin32
teksciarz
teksciarz
Posty: 111
Rejestracja: czw 26 lut 2009, 15:07
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wywazenie tylnej opony -warszawa

Post autor: Marcin32 » czw 26 lut 2009, 21:10

Witam.Wlascicielem vfr'ki jestem od niedawna i dopiero sie ucze tego motocykla i spraw z im zwiazanym .ostatnio sie dowiedzialem ze do wywazenia tylnej opony w vfr potrzebna jest specjalna wywazarka(nie wiem czy to prawda ale czlowiek ktory mi to powiedzial jest mechanikiem od wielu lat i chyba nie mial powodu zeby mnie oklamywac...) stad moje pyt. poniewaz przymierzam sie do wymiany opon(nowe juz sa zakupione i grzecznie czekaja) czy ktos moze zna jakas punkt/wulkanizajce na terenie Warszawy (oczywioscie za wyjatkiem autoryzowane serwisu)ktory mi to porzadnie zrobi.
btw autoryzowanego serwisu dzisiaj bylem na malowniczej w warszawiie i moge wam podac przykladowe ceny uslug.( mnie osobiscie odrobine porazily)
cena za sama robozine
wymiana klockow-140
wymiana plynu hamulcowego-140
wymiana plynu w hydraulice sprzegla-65
klocki przod 157 x 2
tarcza na strone ponad 700...
o wiecej sie nie pyt...:/
stad moje kolejne pyt. czy ktos moze polecic jakis przyzwoity warszat na terenie Warszawy
(moze jakis dla Ownersow:))
dzieki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » czw 26 lut 2009, 21:48

Wystarzy poszukac na forum może byc n.p. : viewtopic.php?t=5361
Ostatnio zmieniony pn 30 mar 2009, 14:00 przez PETER, łącznie zmieniany 1 raz.
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

kwiacior
pisarz
pisarz
Posty: 410
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 16:42
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock, W-wa Mokotów
Kontakt:

Post autor: kwiacior » czw 26 lut 2009, 22:28

Pogadaj z chlopakami, to moze w weekend Ci zrobia, za krate browarów, bo czynności są naprawde banalne, a i przy okazji sam sie nauczysz

donJakubo
teksciarz
teksciarz
Posty: 165
Rejestracja: śr 03 paź 2007, 23:06
Imię: Jakub
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: donJakubo » pt 27 lut 2009, 00:42

jesli opony to tylko u tomiego na polczynskiej, jesli warsztat to tylko pit-stop na syreny. ale jak kolega kwiacior zauwazyl: ten serwis mozesz z powodzeniem wykonac sam, lub z asysta kogos z forum. ja sam grzebie przy sprzecie zawsze w soboty wiec jakby co to zapraszam do garazu to sie zrobi co trzeba
idzie wiosna..... bedziemy zapier*dalac !!!

http://bikepics.com/members/donjakubo/97vfr750/

Marcin32

Post autor: Marcin32 » pt 27 lut 2009, 14:57

Byloby mi bardzo milo. jeszcze tylko jakis namiar na Ciebie ; przy okazji ktos fachowym okiem ocenil by stan motocykla(moto niedawno sprowadzone) i powiedzial co trzeba w nim zrobic.
ps: nie wiem jak z pogoda na jutro, ale jezeli nie wten weekend to juz najpozniej w nastepny wyjade.(tablice juz mam)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości