czy opona 190 wejdzie do rc36 I??

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » pn 07 wrz 2009, 06:41

jw pisze:szkoda mi wydawac 150zl wiecej tylko po to zeby miec z tylu walec do rownania nawierzchni.
czyli twierdzisz ze jest duza roznica pomiedzy: jazda na rc36II 180/55 (170/60fabr.), a jazda na rc46 190/50 (180/55fabr.)? w jednym i drugim przypadku sa opony o rozmiar wieksze.
a ty jezdziles na rc36 przy 180/55? pewnie odpiszesz, ze tak i jezdzilo ci sie o wiele lepiej niz na rozmiarze fabrycznym. ja ciebie nie przekonam, ani ty mnie - dalsze dywagacje na ten temat nie maja najmniejszego sensu. w takim razie ja zostaje przy swojej pierwotnej wersji: +50 do lansu :lol:
Siema
W RC36/2 jest węższa felga niż RC36/1 ( gdzieś już było na forum), co do walca... Jezdze na takim od początku sezonu i dla mnie daje rade. Fakt że nie zamknę gumy ale 190/55 wchodzi na styk i normalnie to wygląda.... tzn,nie straszy


Ha ha ha, teraz poczytałem sobie jak się piłujecie na tym biednym temacie. Nie tylko ja mam taki but ale i kumpel i jezdzi się bardzo dobrze. No fakt że 180 w zakręt się nie składałem, ale niestety dla niektórych mieszkam w tej częsci naszego kraju gdzie kawałek prostej graniczy z cudem. Masa winkli i serpentyn w góre i w dół, więc wiem co piszę.... a nie opieram się na swoich domysłach. Moja żle się prowadziła na orginalnym rozmiarze 170 a tylko dlatego że była to stara guma. Założyłem 190 michelin pilot sport i jest wręcz zajeb.....!!!!!!! Zakręty biore jak po szynach. Moim zdaniem dobrze wybrałem, ale też uważam że fabryczne rozmiarówki są najbardziej trafne,to tak jak ze znakami,jest 50 i wiesz że możesz prywatnie jechac np.80km/h ale 50 to bezpieczna prędkośc i każdy sobie z taką poradzi.... 190 trzeba umiec okiełznac, na mokrym przy odkręceniu czasami driftuje :grin: może to i minus ale dla mnie plus.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn 07 wrz 2009, 07:01 przez robsonic, łącznie zmieniany 1 raz.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
jw
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 15 cze 2008, 00:22
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa

Post autor: jw » pn 07 wrz 2009, 06:46

wiem, ze jest szersza. mi chodzilo caly czas o rc36II - zapomnialem dopisac "dwojeczki" :roll:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości