Strona 1 z 1

Road Attack by Conti

: sob 19 kwie 2008, 23:13
autor: rafwoj
Mam nowe gumy! Road Attack- polecam. Pełne zaufanie. Głęboki bieżnik-6mm. Komplet za 899zł z 2007r. Przedtem stare Metzelery- było dużo gorzej, (ale w czechach nic nie wymiękały na górskich winklach).
Acha, bieżnik pięknie pasuje do kształtów VFR 800. (pdpatrzyłem we Francji)!
Poczytajcie testy.

: pn 21 kwie 2008, 12:00
autor: Vlaad
Używałem Conti RoadAttack w RC36I. Najwyraźniej Conti RA lubią się z VFR bo też byłem bardzo zadowolony z tych gumek.

: śr 23 kwie 2008, 00:01
autor: KolczyK
mam Conti force akurat na tyle i jestem zadowolony, przód to chwilowo michelin pilot sport, ale ładuje na przód conto force więc dam znać jak się jeździ w Maju

: sob 26 kwie 2008, 00:37
autor: knight
mam z przodu conti road attack II a z tyłu conti force....

Przód daje rade i jest super, ale po ostatnich konsultacjach z Oczkiem ( zamiana moto)
stwierdzam że conti force jest za słabe, przydało by się na tyle mieć również conti attack :)

: czw 15 maja 2008, 23:09
autor: wortek
Właśnie miałem już kupić oponki Michelin Pilot Road ale teraz sie zastanawiam nad tymi Continental Road Attack no i jestem znów na samym początku. To co pomożecie ? a może michelin pilot road 2 a jak jest z ich wytrzymałościa w porownaniu z Michelinami.

: sob 17 maja 2008, 16:48
autor: rafwoj

: sob 17 maja 2008, 18:52
autor: Tomaso
Ja powoli koncze Mez Z4 i musze powiedziec ze jako jedyne przetrwaly w Norwegi okolo 2500 i jest jeszcze bieznik na tym samym dystansie innym oponki sie skonczyly. Z przyczepnoscia niestety nie za dobrze i tyl lubi odjechac na zakrecie nawet przy turysycznej jezdzie. Teraz Diablo Corsa III czekaja na przetestowanie :mrgreen:

: sob 17 maja 2008, 19:58
autor: wortek
no tak przejrzalem w/w link mysle ze skusze sie na Continental Road Attack. Pozdrowionka

: wt 22 lip 2008, 12:24
autor: Bolek101
Założyłem właśnie dzisiaj te gumki i MEGA zadowolenie :) Niesamowita różnica w porównaniu do zjechanych Miśków Macadam. Oczywiście na korzyść Conti ;) POLECAM !! :!:

: śr 23 lip 2008, 11:29
autor: gladiator
Ja miałem kupić Z6, wybrałem Pilot Road 2
Powiem że super guma ładnie trzyma sie drogi, na mokrym miałem okazje sprawdzić i powiem, że w ostry deszcz 120-140km ładnie odprowadza wode i nadal trzyma się drogi :smile:
A w zakręty moto samo się kładzie,byłem w szoku :shock: że taka różnica.

: wt 26 sie 2008, 15:45
autor: Marecki800Fi
A wiecie może co oznacza na końcu litera "C" ?
-180/55 ZR 17 M/C TL 73W CONTIROADATTACK C
-180/55 ZR 17 M/C TL 73W CONTIROADATTACK B

znalazłem tylko coś takiego :
http://www.netcar.pl/Opony+motocyklowe+ ... 908,s.html
hm

: ndz 31 sie 2008, 00:38
autor: Kawa
Janek pisze:Ja powoli koncze Mez Z4 i musze powiedziec ze jako jedyne przetrwaly w Norwegi okolo 2500 i jest jeszcze bieznik na tym samym dystansie innym oponki sie skonczyly. Z przyczepnoscia niestety nie za dobrze i tyl lubi odjechac na zakrecie nawet przy turysycznej jezdzie. Teraz Diablo Corsa III czekaja na przetestowanie :mrgreen:
Ja na nowych conti road attack zrobilem cala traske do norwegii, ok 10k km wyszlo i oponki wytrzymaly. No i takze testowane na Lublinringu - po rozgrzaniu trzymaja sie b dobrze, zadnych uslizgow, niepewnych akcji, ogolnie polecam.

Marecki800, poszukaj na stronie conti, zeby sie dokladnie dowiedziec, co i jak (pamietam bo czytalem o tym gdziec), ale wydaje mi sie, ze roznice miedzy A, B i C, to roznice w skladzie gumy. Bieznik i indeksy predkosci sa identyczne. Mysle tez, ze spokojnie mozna laczyc wersje, np. A z przodu i B z tylu - ale po co :). W kazdym badz razie sa to oznaczenia wewnetrzne producenta opony, rownie dobrze mogla by sie nazywac pi i sigma.

: wt 02 wrz 2008, 21:50
autor: Marecki800Fi
Dzięki KAWA
znalazłem na stronie producenta dział poświęcony oponom itd.
http://www.conti-online.com/generator/w ... aq_en.html
( mi wyskakuje błąd ) :cry:
planuję podejść pod taki komplet:
CONTINENTAL / 180/55 ZR 17 M/C TL 73W CONTIROADATTACK B
CONTINENTAL / 120/70 ZR 17 M/C TL 58W CONTIROADATTACK Z
wszystkie dane się zgadzają - a z tym g....m zadzwonie jutro do producenta - zobaczymy co powie :mrgreen:
pozdrawiam

: pn 15 gru 2008, 21:51
autor: Fred
Po zasięgnięciu kilku opinii i przeczytaniu tego tematu skusiłem się na Contii.

Zamówienie złożone i czekam na przesyłke.


www.opomania.pl - 959zł komplet

: czw 18 gru 2008, 16:18
autor: Fred
Oponki do mnie dotarły ale nie jestem w pełni zadowolony. Przednia opona ma DOT 0207 czyli ma ponad 18 miesiący i nie jest uważana za nową przez producenta. Nie bede jej wymieniał bo nie chce mi się już bawić w to.

Opony zamówiłem na www.opomania.pl


Lepiej kupować z pewniejszych źródeł