Wulkanizator w krakowie

Awatar użytkownika
Robin
pisarz
pisarz
Posty: 336
Rejestracja: sob 24 cze 2006, 18:34
Imię: Dariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Wulkanizator w krakowie

Post autor: Robin » ndz 09 wrz 2007, 18:04

Witam niestety mam przebita opone i musze zawiesc kolo do wulkanizatora kto wie gdzie jest wukanizator który robi opony motocyklowe i ma mozliwosc wywazenia kola od motocykla prosze o info...
Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....

Awatar użytkownika
cristo
pisarz
pisarz
Posty: 280
Rejestracja: czw 20 kwie 2006, 18:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: cristo » wt 11 wrz 2007, 21:31

Kazdy wulkanizator Ci to zrobi, nawet taki 'samochodowy'.
Jesli chodzi o wywazanie kola to polecam zaklad na ulicy Galczynskiego. Zreszta dziury tez lataja. Ogolnie w srodowisku krakowskim cieszy sie bardzo dobra opinia i do tego jest tani.

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » wt 11 wrz 2007, 22:26

a znacie takiego, który na feldzie nie pozostawi po sobie zajebistej rysy ? Bo już dwóm chciałem rwać jaja. bez obrazy, ale można to zrobić maszyną bez .j.b.n. felgi. Oby to czytali Panowie wulkanizatorzy z 3miasta....

soryy za OT
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » śr 26 wrz 2007, 08:23

Co do gałczyńskiego to mam mieszane uczucia, poprzednią opone załatał mi jakimś kitem śmiesznym podobno "nowy patent prosto z USA" czyli shit jak prostowałem felgi na podlesnej to koles powiedział żebym tego nie zakładał na felge przypadkiem, i takich fachowców lubie takich co by czegoś takiego nie założyli :biggrin
Niby na FP pisałem że ok bo działało zasadniczo do końca ale mimo wszystko mam mieszane uczucia do fachowców którzy bez zająkniecia łataja opony motocyklowe z tak wysokim indeksem prędkości.. ale ja jestem .j.b.n. to może dlatego :biggrin

Awatar użytkownika
Krajan
klepacz
klepacz
Posty: 1273
Rejestracja: ndz 04 cze 2006, 22:59
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krajan » śr 26 wrz 2007, 12:28

W Tbg oczywiście..

kumplowi przy wymianie opony koleś skrzywił tarczę hamulcową.. odkęcił tylko jedną, a przy "odrywaniu od felgi" tym pneumatycznym siłownikiem oparł tarczą o urządzenie i docisnął siłownikiem, coprawda oponę odkleił od felgi ale przy tym ugiął tarczę.. najgorsze że nie było tego widać tylko dopiero jak się przejechał. :killer

Jaras83
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 87
Rejestracja: ndz 24 lut 2008, 22:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zbąszynek/lubuskie/; Kraków
Kontakt:

Post autor: Jaras83 » pn 20 kwie 2009, 20:38

..to ja kontynuując wątek...chciałbym zmienić oponę..i nie wiem w którym miejscu w Krk najlepiej..(bez rys, profi i tanio :biggrin )..proszę podajcie jakieś konkretne adresy gdyż krótko jeszcze jestem w Krakowie i nie poznałem zbyt wielu miejsc :oops:
XJ 4.0 ( Cherokee;) R6
VFR 750 RC 36 II V4

Jaras83
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 87
Rejestracja: ndz 24 lut 2008, 22:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zbąszynek/lubuskie/; Kraków
Kontakt:

Post autor: Jaras83 » wt 12 maja 2009, 19:48

znalazlem fajny dobry i tani warsztat na radzikowskiego bodajże..taka boczna od wylotowki na autostrade..20zł za zmiane tylnego papcia, mysle ze dobra cena;) poza tym przyszedlem z łatanym papciem i mnie koles pogonil ze takiego mi nie zalozy wiec sa dosc odpowiedzialni ;-) w przeciwienstwie do mnie :shock:
XJ 4.0 ( Cherokee;) R6
VFR 750 RC 36 II V4

Jaras83
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 87
Rejestracja: ndz 24 lut 2008, 22:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zbąszynek/lubuskie/; Kraków
Kontakt:

Post autor: Jaras83 » śr 13 maja 2009, 18:25

ok dzieki;) troche pozno ale zawsze;)przyda sie na zaniedlugo;)
XJ 4.0 ( Cherokee;) R6
VFR 750 RC 36 II V4

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości