SLIME USZCZELNIACZ DO KÓŁ I NAPRAWY OPONY

Awatar użytkownika
dawidk1978
teksciarz
teksciarz
Posty: 183
Rejestracja: sob 11 lip 2009, 16:13
Imię: Dawid
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Będzin

SLIME USZCZELNIACZ DO KÓŁ I NAPRAWY OPONY

Post autor: dawidk1978 » śr 30 mar 2011, 20:31

Witam
Panowie, bez reklamy :) Tak się składa, że pracuje w tej firmie od 8 lat i mam do Was kilka pytań:

1) czy używacie takich produktów (awaryjnie, macie ze sobą itd, itp.)
2) czy jest sens na działania marketingowe w sklepach motocyklowych.


Produkt doskonale działa (sprawdzałem), jest wodozmywalny i takie tam.

Chodzi o to czy się będzie sprzedawał :) w sklepach moto, sklepy z częściami samochodowymi i rowerowymi to już sprzedają.

strona : http://www.slime.pl/motocykle.php
Pozdrawiam Dawid

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ivan » śr 30 mar 2011, 21:27

1) Mam w samochodzie (nie mam koła zapasowego) - jeszcze(na szczęście :))nie przetestowałem.
2) Myślę że sens jest bo jeśli rzeczywiście się sprawdza to warto mieć coś takiego podczas podróży, bo jak poczujemy spadek ciśnienia to uszczelniamy tym i do najbliższego kompresora jakoś próbujemy się dokulać. A więc wg mnie rzecz przydatna (zakładam że do opony motocyklowej wystarczy ta mniejsza butelka.
Myślę że najlepszym rozpropagowaniem tego to jakaś pokazówka działania na otwarciach sezony, bazarach itp. Bo inaczej podchodzisz do sprawy jak widzisz jak to działa :)
Powodzenia w sprzedaży.

Awatar użytkownika
de Palma
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: ndz 28 lut 2010, 22:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: de Palma » śr 30 mar 2011, 21:30

Ja zabieram taki specyfik w dłuższe trasy. W ubiegłym sezonie pojechałem po pizzę.... i wróciłem za 5 godzin. Złapałem gumę w tylnym kole. Sobota, godzina 13.00, ruchliwa trasa we Wrocku. Godzinę czekałem na lawetę. Ubłagałem przez telefon pracownika serwisu opon, żeby został po godzinach. Godzinę trwał transport do serwisu. Następną godzinę naprawa koła. I tam kupiłem taki uszczelniacz za namową serwisanta. Przy okazji polecam i pozdrawiam serwis Motoguma na Księcia Witolda we Wrocławiu.

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Hubu » śr 30 mar 2011, 21:36

a proponujesz jakąś ekstra ofertę dla forum :) ??

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Post autor: adam.ada » śr 30 mar 2011, 22:19

zawsze wożę ze sobą ale taki który od razu pompuje koło , w Bieszczadach mieliśmy problem z paliwem a co dopiero mówić o kompresorze
w motocyklu na szczęście jeszcze się nie przydał ale w samochodzie już dwa razy ratował więc jak najbardziej " za" ale wersja z ciśnieniem powietrza (chociaż trochę aby się doturlać)
Adam

Awatar użytkownika
dawidk1978
teksciarz
teksciarz
Posty: 183
Rejestracja: sob 11 lip 2009, 16:13
Imię: Dawid
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Będzin

Post autor: dawidk1978 » czw 31 mar 2011, 07:15

Witam
Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi z Moto Bazarami :)
Co do extra oferty to oczywiście:)

Są dokładnie trzy wersje:

1)Uszczelniacz na stałe w kole prewencyjnie (podobno na tym jeżdżą) ale ja uważam, że mógłby być problem z wyważeniem koła (wyważa się dynamicznie po jakichś 300 m). Zastosowanie raczej atv i crossy. Działa super.

2) Uszczelniacz w ciśnieniowej puszce jak wyżej wspomniał kolega, napompuje i uszczelni, jednorazowy.

3) Uszczelniacz z kompresorem motocyklowym podłączanym do instalacji, wielorazowego użytku.

4) Są też łatki i kołki
Pozdrawiam Dawid

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości