Michelin Pilot Road 3

Awatar użytkownika
tezet_tc
Posty: 19
Rejestracja: pn 30 maja 2011, 10:00
Imię: Piotr
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Michelin Pilot Road 3

Post autor: tezet_tc » pn 23 kwie 2012, 15:57

SpiNacZ pisze:Zamówione PR2.
Ja takze zdecydowalem sie na PR2. Moim zdaniem dobrze sie trzymaja drogi, czy to mokrej czy suchej. No lepiej suchej. ale i tak oponki super

Awatar użytkownika
St@ry
pisarz
pisarz
Posty: 485
Rejestracja: ndz 31 paź 2010, 16:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michelin Pilot Road 3

Post autor: St@ry » wt 24 kwie 2012, 09:58

A ja nakręciłem już pierwszy kkm na PR3 i jestem bardzo zadowolony.Dzięki Gregory. :D
"Miejsce, na które wstąpił człowiek dobry, jest uświęcone." - Goethe

Awatar użytkownika
lama
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 66
Rejestracja: wt 12 cze 2012, 23:42
Imię: Łukasz
województwo: zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ZST

Re: Michelin Pilot Road 3

Post autor: lama » czw 20 wrz 2012, 22:56

Na swoich PR3 zrobiłem w tym sezonie koło 10 tyś. km
Nie mogę się odnieść do innych opon bo to pierwszy nowy komplet jaki sobie zafundowałem :)

Jeżdżę dużo w każdych warunkach zdarza się że i podczas konkretnych opadów i opony są rewelacyjne, na samym początku miałem obawy a teraz nawet jak leje to latam z takimi samymi prędkościami i nie zdarzył mi się jeszcze nigdy uślizg któregoś z kół.

Do jazdy na suchym nie mam zastrzeżeń, po torze nie ganiam ale czasami lubie poza**** ć :)

Co do zużycia to nowa tylna o ile pamiętam ma 5,5 mm na czole - u mnie ubyły dwa. Przedniej nawet nie mierzyłem.

Wydaję mi się że jest to bardzo dobra opona do VFRki, mnie osobiście przekonuje protektor tej opony ze swoimi zdolnościami odprowadzania wody i nikt mnie nie przekona że opona trójskładnikowa z mniej agresywnym, rzadszym protektorem poradzi sobie lepiej w ulewie niż PR3
CB 500 - > CB 900 - > VFR 800 Vtec
moje zabaweczki :P

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Michelin Pilot Road 3

Post autor: Gregory » sob 22 wrz 2012, 23:57

lama pisze:opona trójskładnikowa z mniej agresywnym
Jaka to opona co ma 3 składniki?


Jana swoich PR3 mam już dość sporo kkm nabite i uważam, że na suchej nawierzchni lepsze są PR2, ale na mokrej PR3 nie mają sobie równej.
Dzisiaj w deszczu leciałem ponad 1,8 i oponki trzymały się jak głupie.
Po prostu PR3 są deszczowymi oponkami. Niemożna mieć wszystkiego w jednej gumie, bo to by wyszedł szajs

Pozdrawiam.
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości