Filtr powietrza ???

Krzysztof
Posty: 9
Rejestracja: ndz 07 sty 2007, 20:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Filtr powietrza ???

Post autor: Krzysztof » ndz 21 sty 2007, 21:49

Krzycho wita,

Mam takie pytanie i proszę o poradę. Szukam części do swojej VFR-y, które widzę że trzeba wymienić ale zadziwia mnie ogromna różnica w cenie właśnie filtra powietrza.

Znalazłem taki filtr powietrza (to nie jest reklama sklepu :biggrin ): http://www.moto-akcesoria.pl/product_in ... s_id=11046 Koszt jak sami widzicie 433zł, szukając dalej znalazłem filtry od 80zł i do 200zł.

Czy jest sens kupować aż tak drogie filtry ?
Przy tym za 433zł napisane jest, że moc zwiększa się o 5%, a spalanie maleje.


Czy dobry filtr powietrza to dopiero taki za ~500zł ???


Pozdrawiam (już niedługo zobaczycie moją VFRę :evil )
Krzycho
:bye

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » ndz 21 sty 2007, 22:12

te drozsze to K&N czyli król wśród filtrów ,aczkolwiek niezawsze zamontowanie takiego filtra daje jakies super efekty i czasem wiąże sie to z jakimis przestrojeniami silnika.Wydaje mi sie ze najlepiej zrobisz jak kupisz oryginalny filtr u dealera ,albo K&N ale nie zaden tuningowy tylko dedykowany do twojej VFR . u siebie mam zamontowany hilfiltro i nie narzekam a był najtańszy jaki znalazłem .

pozdro

Krzycho

Post autor: Krzycho » ndz 21 sty 2007, 22:53

THX !

Tak szukając po sieci znalazłem dosyć ciekawy sklep internetowy( a zarazem twój filtr Producent: HifloFiltro to ten za ~89zł ?) gorąco polecam : http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c1&mymoto=

Pozdrawiam

Krzysztof
Posty: 9
Rejestracja: ndz 07 sty 2007, 20:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Krzysztof » ndz 21 sty 2007, 22:54

Sory za tego gościa, zapomniał się zalogować ... :silent

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » ndz 21 sty 2007, 23:25

za KN do VFR zaplacisz cos lekko ponad 200zl wiec chyba warto
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » pn 22 sty 2007, 10:00

No nie wiem ja bym qpil hiflo za 80zł najtansze i motor zrobił zanim sie zima skończy, ale to wszystko zalezy od funduszy jakie się posiada :)

Z tego co na focie widziałem to troche pracy jeszcze z nim bedziesz miał, nie wiem czy dostaniesz czasze bo to qrew... ciezko dostac jak masz polamana to do spawania polecam autoplastex jak sie w kierunku zielonek jedzie, 3km od opolskiej w strone zielonek jakoś tak, tel do kolesia 502 449 387 ja za wszystkie plastiki zapłaciłem 150zł a troche było do roboty, czytałem posta o lampie niestety niedawno sprzedałem a miałem :/ powodzenia! :).

Krzysztof
Posty: 9
Rejestracja: ndz 07 sty 2007, 20:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Krzysztof » pn 22 sty 2007, 13:50

Czasza jest, plastiki mam i nie są w takim najgorszym stanie, faktycznie namiar na gościa się przyda bo coś trzeba pospawać. Dzięki.

Szkoda, że napisałeś o tej lampie :shock: ;-) , a ja tak późno ten problem zgłosiłem... Ehh... a mogę się spytać za ile twoja lampa poszła ? Widziałem na allegro lampy tak za 300zł , czy brać bez zastanowienia ?

Brakuje mi jeszcze uchwytów dla pasażera. :smile:

Na początku lutego postaram się oddać motocykl do przeglądu. A potem zapraszam na oględziny.
Z chęcią bym twój sprzęt zobaczył z bliska bo niezła perła z niego :mrgreen:

Mówiłeś, że swoje plastiki spawałeś to może i lakierowałeś. Jakiś namiar na kogoś ?

Pozdrawiam :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » pn 22 sty 2007, 15:12

Krzysztof pisze: Szkoda, że napisałeś o tej lampie :shock: ;-) , a ja tak późno ten problem zgłosiłem... Ehh... a mogę się spytać za ile twoja lampa poszła ? Widziałem na allegro lampy tak za 300zł , czy brać bez zastanowienia ?
Lampe predałem za 480.. a qpiłem za 500zł :) ale była idealna, okazało się że nie potrzebuje bo moją po dzwonie dało sie połatać, myśle że za 300zł warto kupic, tylko nie kup przypadkiem do rc36II, bo nie będzie pasować.
Krzysztof pisze:
Na początku lutego postaram się oddać motocykl do przeglądu. A potem zapraszam na oględziny.
Z chęcią bym twój sprzęt zobaczył z bliska bo niezła perła z niego :mrgreen:
Taa perła jak sam ch.. :lol:
Ja wytaczam moto z mieszkania z początkiem marca jak garaż znajde wiec zapraszam na piwo, a przegląd to najlepiej koło prandoty.. chyba prandoty tam koło cmentarza rakowickiego, tam gość nawet na motor nie patrzy, mnie tylko pytał ile to poleci i czy hamulce działaja :) i podbił bez gadania.
Krzysztof pisze:
Mówiłeś, że swoje plastiki spawałeś to może i lakierowałeś. Jakiś namiar na kogoś ?
Plastików jeszcze nie lakierowałem i sie zastanawiam czy wogóle będe, wszystko zależy od kasy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości