Skład mieszanki w VFR 750F RC36 II Proszę o POMOC !

Maciek50hs
Posty: 9
Rejestracja: wt 19 lip 2016, 23:48
Model VFR: rc36
Imię: Maciej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Skład mieszanki w VFR 750F RC36 II Proszę o POMO

Post autor: Maciek50hs » sob 24 gru 2016, 22:23

figaro pisze:
Maciek50hs pisze:...mam problem bo nie umiem znaleźć informacji jak ustawić poziomy pływaków w gaźnikach...
Przeleć temat od początku i znajdź post Ketchupa z 13 kwi 2008, o 12:30 :P
Nic nie pomogłeś :P
jakby co znalazłem takie cos https://www.youtube.com/watch?v=g6y32Gw5HK4 moze nie konkretnie nasze moto ale zasada powinna sie zgadzac, może sie komuś przyda.

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Model VFR: 800FI '98
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Re: Skład mieszanki w VFR 750F RC36 II Proszę o POMO

Post autor: kiki » ndz 25 gru 2016, 07:53

Maciek50hs pisze:Nie bede zakładał nowego posta bo to i tak w tym temacie ale mam problem bo nie umiem znaleźć informacji jak ustawic poziomy pływaków w gaznikach za pomoc z góry dziekuje :wink:
Masz rc36 1 czy 2 ? W dwójce nie ustawisz poziomu :).

W jedynce gaźniki dajesz do góry nogami i ściągasz pokrywy komór pływakowych. Potem ustawiasz pływak tak aby dosłownie leciutko dotykał (nie wciskał!!!) bolca w zaworku iglicowym. Następnie mierzysz odległość od górnej krawędzi pływaka do korpusu gaźnika.
I tu taka rada- jak masz oryginalne gaźniki nie rozgrzebane to niech Cię ręka nie świerzbi aby bawić się poziomem paliwa, ustaw na taki jaki podaje serwisówka i będzie git.

Co do ustawiania składu mieszanki- to prawda, że rozjeżdżają się po latach i najechanych km ale jak ustawisz na to co podaje książka i dasz po 0,5 obrotu więcej to masz dobrą baze wyjściową od której możesz dalej regulować. A i tak aby to wszytko dobrze ustawić to potrzebujesz wpiąć się sondą w każdy kolektor aby nie wynik nie był zafałszowany.

Maciek50hs
Posty: 9
Rejestracja: wt 19 lip 2016, 23:48
Model VFR: rc36
Imię: Maciej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Skład mieszanki w VFR 750F RC36 II Proszę o POMO

Post autor: Maciek50hs » ndz 25 gru 2016, 10:45

i tu pytanie, bo mam cos kombinowane z nimi przez poprzednich wlascicieli i jest lekka szachownica.... znalazlem informacje ze od korpusu gaźnika do plywaka ma byc 9mm prawda to ??? w serwisowce niemoge znalesc tego info nigdzie, i mam rc36 I.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości