VFR 750F 86' rc24 - obroty biegu jałowego

Awatar użytkownika
poprostuonnn
Posty: 11
Rejestracja: pn 25 lut 2008, 22:21
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

VFR 750F 86' rc24 - obroty biegu jałowego

Post autor: poprostuonnn » pn 25 lut 2008, 22:26

witam motorek mam od niedawna i co prawda nie znam sie na tego typu sprzetach. Jest to moj pierwszy motocykl i nie pokoją mnie obroty przy nim to jest jedyny mankament na zimnie pali swietnie natomiast im cieplejszy tym obroty sie zwiekszają i na cieplym utrzymują sie tak pomiedzy 3-4 tyś. moze mi ktos powiedziec napisac gdzie znajduje sie jakas regulacja obrotow i na jakie najlepiej ustawic z gory dziekuje jestem pierwszy raz na forum tak ze jeszcze nie w temacie co gdzie i jak dzieki za info z góry pozdrawiam i czekam na jakies komenty z poradami
Ostatnio zmieniony sob 15 mar 2008, 00:15 przez poprostuonnn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » pn 25 lut 2008, 22:49

falować Ci zapewne będzie, ustawia się z reguły na 1200 około.....falowanie + - 100
w rc24 niestety nie wiem gdzie jest regulacja jałowego ;/ ale napewno niedługo otrzytmasz odpowiedź,pzdr
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
poprostuonnn
Posty: 11
Rejestracja: pn 25 lut 2008, 22:21
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: poprostuonnn » pn 25 lut 2008, 22:52

KolczyK pisze:falować Ci zapewne będzie, ustawia się z reguły na 1200 około.....falowanie + - 100
w rc24 niestety nie wiem gdzie jest regulacja jałowego ;/ ale napewno niedługo otrzytmasz odpowiedź,pzdr
Dzięki wielkie pzdr

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » pn 25 lut 2008, 22:59

Z lewej strony pod plastikiem ochronnym(wypełnieniem) pomiędzy ramą a owiewką boczną masz takie pokrętło na lince, tym się reguluje obroty. Pozdro. Przywitaj się i zapodaj fotki swego cudeńka :biggrin
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

Awatar użytkownika
poprostuonnn
Posty: 11
Rejestracja: pn 25 lut 2008, 22:21
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: poprostuonnn » pn 25 lut 2008, 23:07

DIDI pisze:Z lewej strony pod plastikiem ochronnym(wypełnieniem) pomiędzy ramą a owiewką boczną masz takie pokrętło na lince, tym się reguluje obroty. Pozdro. Przywitaj się i zapodaj fotki swego cudeńka :biggrin
czyli musze boczną lewą owiewkę pod bakiem sciągnąć? heh co do fotek to będą w krotce :):)

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » pn 25 lut 2008, 23:10

poprostuonnn pisze:czyli musze boczną lewą owiewkę pod bakiem sciągnąć?
nie musisz nic zdejmować. Dla jasności chodzi o owiewkę okrywającą silnik a nie te pod siedzeniem :P Poprostu zajrzyj z lewej strony pomiędzy owiewką a ramą w miejscu gdzie kończy ci się wypełnienie ten czarny plastik między rama a plastikami bocznymi i oczom ujawni się pokrętło. Na wysokości siedziska to masz może troszkę niżej.
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

Awatar użytkownika
poprostuonnn
Posty: 11
Rejestracja: pn 25 lut 2008, 22:21
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: poprostuonnn » pn 25 lut 2008, 23:16

DIDI pisze:
poprostuonnn pisze:czyli musze boczną lewą owiewkę pod bakiem sciągnąć?
nie musisz nic zdejmować. Dla jasności chodzi o owiewkę okrywającą silnik a nie te pod siedzeniem :P Poprostu zajrzyj z lewej strony pomiędzy owiewką a ramą w miejscu gdzie kończy ci się wypełnienie ten czarny plastik między rama a plastikami bocznymi i oczom ujawni się pokrętło. Na wysokości siedziska to masz może troszkę niżej.
yhyyym oki juz kumam jutro z samego rana zabieram sie do pracy hehe dzieki wielkie pzdr

[ Dodano: 2008-02-26, 21:49 ]
dzieki za wszystki ifno znalazlem w koncu dzisiaj to pokrętełko hehe i jest juz oki pzdr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości