Brak mocy do 5-6tys, szarpanie.

zylozbindugi
Posty: 13
Rejestracja: wt 05 sie 2014, 12:18
Model VFR: RC 36 1992
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Brak mocy do 5-6tys, szarpanie.

Post autor: zylozbindugi » pn 07 mar 2016, 08:24

Czesc, mam podobny problem.. Brak mocy i duuze spalanie. Ale od początku.. Oddałem swoją vfr do mechanika który zrobił synchro gaznikow z czyszczeniem, oraz regulację zaworów. Vfr z 91r. Filtr powietrza Nowy, nasaczony płynem, filtr paliwa też nowy. Odebrałem motor, odpala ładnie, silnik pracuje równo. Miałem padniety regulator, i od naprawy można powiedzieć że nie jeździłem, teraz mam już nowy regler ducati energia i dopiero porządnie sprawdziłem Moto... Ogólnie to po prostu muli, do 5tys obr jeszcze w miarę jedzie, powyżej 5-6 już ledwo przyspiesza jakby miała jakąś blokadę, nawet na luzie jak odkręce manete do końca to wskazówka dojdzie do 10 tys i to pod koniec z trudem.. Teraz najlepsze, zatankowalem do pełna i przejechałem na zbiorniku 130 km... Wycieków nie ma, benzyna się po silniku nie leje, a spalanie to tragedia.. Odkąd kupiłem Moto nie wymieniłem tylko świec, no i wydech mam przelot... I tyle, mechanik mówił jeszcze ze kompresja jak na przebieg 60 tys jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie... W czym może być problem?

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Brak mocy do 5-6tys, szarpanie.

Post autor: PETER » pn 07 mar 2016, 08:56

jak chcesz najprostszym sposobem załóż normalny filtr powietrza ,z tego co piszesz masz jakiś tuningowy
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

zylozbindugi
Posty: 13
Rejestracja: wt 05 sie 2014, 12:18
Model VFR: RC 36 1992
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Brak mocy do 5-6tys, szarpanie.

Post autor: zylozbindugi » czw 10 mar 2016, 08:30

Filtr chyba k&n, no sprawdzę przy najbliższej okazji..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości