dwa-kola.pl uszkodzony zacisk!

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Post autor: Vermilion » sob 27 mar 2010, 13:49

Wszystko naprawione. Nowy gwint, odpowietrznik od Daewoo (wielki jak cholera) + dodatkowy o-ring przy łożu, żeby lepiej uszczelniał. Koszt całkowity naprawy 30zł. Zalałem RBF600, odpowietrzyłem obydwa hamulce i jestem pod ogromnym wrażeniem działania systemu.

PS. Takie same odpowietrzniki jak kupiłem w Hondzie po 16zł za sztukę, można kupić w samochodowym za 3zł, z tym, że są produkowane przez Fiata. Rozmiar, gwint, iglica, itd. są identyczne ;p
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

J43
pisarz
pisarz
Posty: 413
Rejestracja: wt 03 mar 2009, 11:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: xxx

Post autor: J43 » sob 27 mar 2010, 17:13

Vermilion pisze:Wszystko naprawione. Nowy gwint, odpowietrznik od Daewoo (wielki jak cholera) + dodatkowy o-ring przy łożu, żeby lepiej uszczelniał. Koszt całkowity naprawy 30zł. Zalałem RBF600, odpowietrzyłem obydwa hamulce i jestem pod ogromnym wrażeniem działania systemu.

PS. Takie same odpowietrzniki jak kupiłem w Hondzie po 16zł za sztukę, można kupić w samochodowym za 3zł, z tym, że są produkowane przez Fiata. Rozmiar, gwint, iglica, itd. są identyczne ;p
MOral z tego:
Nie wszystko Honda co sie swieci ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości