Klocki hamulcowe

Awatar użytkownika
sebavfr
teksciarz
teksciarz
Posty: 149
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 20:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: sebavfr » śr 03 sty 2007, 18:12

Ja ostatnio robiąc zakupy u Olka w Bielsku nabyłem Semi-Metalic tylko, że na opakowaniu jako producent podane jest MC- 05278. Zobaczymy jak się będą sprawowały. :?:
Lepsza od rowera jest tylko VFRra.

VFR 800. 2001.

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » śr 03 sty 2007, 18:22

Nikt mnie nie dostrzegł, zatem ponowię pytanko: Ile przejeżdżacie na klockach przód? i tył?

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » śr 03 sty 2007, 18:50

SOWA pisze:Nikt mnie nie dostrzegł, zatem ponowię pytanko: Ile przejeżdżacie na klockach przód? i tył?
Szczerze??? Nie mam zielonego pojęcia, nie zastanawiam sie nad tym :). Teraz pewnie zmienie te kupione z motocyklem, a zanim je zuzyje bedzie nastepne moto pewnie. Co do typów, bez zmian - Nissin HH (złote), EBC (HH, złote, nie inne) oraz Carbome Lorraine SBK5 na przód.

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Gienio
klepacz
klepacz
Posty: 1807
Rejestracja: pn 17 lip 2006, 16:29
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Gienio » śr 03 sty 2007, 18:53

SOWA pisze:Nikt mnie nie dostrzegł, zatem ponowię pytanko: Ile przejeżdżacie na klockach przód? i tył?
hmm, hmm... czuje sie pominiety :evil:

Awatar użytkownika
Hendrix
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 52
Rejestracja: wt 22 sie 2006, 12:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Post autor: Hendrix » śr 03 sty 2007, 19:11

A ja goraco polecam klocki FERRODO. Moim zdaniem I liga - jesli ktos potrzebuje tu nr GG importera 7326260 - sluza min. rada;)

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » czw 04 sty 2007, 10:14

jak kupiłem moto to miałem nissiny, nie wiem które dokładnie być może HH bo resztki wyrzuciłem, pozniej zamontowałem EBC HH sinter złote, różnica jest spora, na korzyść nissinów oczywiście, początkowo wydawało mi się że klocki cały czas jeszcze się docierają, tak sie pocieszałem :) itp, nic z tych rzeczy :biggrin . Niby EBC HH dają rade, koło sie blokuje :lol: jak dobrze przycisnąć itd. ale jak przypomne sobie jak hamowały nissiny to wiem jedno, na pewno nie kupie wiecej żadnego ścierwa spod znaku EBC, są tańsze to fakt ale wolał bym dopłacić do nissinów, z tego co wiem uzytkownicy sintermetalowych ferrodo mają takie same odczucia po przesiadce z nissinów. Co do zużycia to EBC HH sa tak na oko w połowie po 6-7 tyś km, przynajmniej u mnie. Następne na pewno będą nissiny, dodatkowo spodziewam się mniejszego zużycia klocków w przypadku nissinów, zużycia tarcz przy EBC HH nie zauwazyłem po tych paru tysiach.

[ Dodano: 2007-01-04, 10:29 ]
z tym ścierwem w odniesieniu do EBC HH troche mnie poniosło :biggrin poprostu doszedłem do wniosku że warto dopłacić te 50 czy 60 zł do porządnych klocków.

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » czw 04 sty 2007, 12:32

Hehehe, ja widze, ze co osoba to inna opinia, przed chwilą hendrix chwalił Ferrodo, któe ja uważam za szajs :). Co więcej Yacowi zamonotwałem złote Nissiny i po kilku dniach jazdy stwierdził, że nie ma rewelacji jakiej sie spodziwał. Nie zresztą sam napisze co sądzi. Ja swoich typów nie zmieniam.

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » czw 04 sty 2007, 14:56

Macie może jakiś dobry dostęp do Nissinów (w dobrej cenie) - oczywiście złotych, bo niebieskie są na allegro.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości