ABS do vfr 800 Fi z 1998r... czy da rade?

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: ABS do vfr 800 Fi z 1998r... czy da rade?

Post autor: PETER » wt 03 lis 2015, 00:04

potrzebne elementy to czujniki ABS ,jarzma zacisków hamulcowych od układu z ABS przednie prawe i tylne
[w nich jest otwór na zamocowanie czujników,kpl przewodów hamulcowych od ABS,wiązka elektryczna ,rozdzielacz -pompa ABS-u pompę możesz upakować tak jak w vitku po lewej stronie pod owiewką na styku z czachą potrzebne jeszcze koronki -tarczki ABS-u mocowanie są na śrubki więc można je zamontować do ori części z fi ,w takim wypadku nie potrzeba kupować przodu od vitka a tylne koło to wogule bez sensu bo to nic nie zmieni ,jest to do zrobienia ,i jeśli dasz rade będziesz miał fi jedyne w swoim rodzaju,jest jeszcze jeden mały aspekt -ABS-potrzebuje prądu
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Benio33
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 67
Rejestracja: pt 11 wrz 2015, 00:32
Imię: Grzegorz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ABS do vfr 800 Fi z 1998r... czy da rade?

Post autor: Benio33 » wt 03 lis 2015, 17:47

Dzięki PETER za rzeczową odpowiedz, wiec wykonalne bez wiekszych ingerencji. A co do prądu to dużo go trzeba? Fi da rade z tym?
Zaciski w vteca bedą poasowały do Fi ? Może gdzies w niedalekiej przyszłości uda mi się znaleźć vitka z abesem do rozbiórki i kupic cały abs za ludzkie pieniądze. Zobaczymy.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4204
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: ABS do vfr 800 Fi z 1998r... czy da rade?

Post autor: emil » wt 03 lis 2015, 21:04

Zaciski są raczej takie same (kolor może być inny, ale ktoś może mnie skorygować), pompę ABS musisz upchać między pompę hamulca przy klamce, a zaciski.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: ABS do vfr 800 Fi z 1998r... czy da rade?

Post autor: PETER » wt 03 lis 2015, 22:50

prawy zacisk przód jest inny, dochodzi do niego tylko jeden przewód -inny dual jest w vitku
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Benio33
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 67
Rejestracja: pt 11 wrz 2015, 00:32
Imię: Grzegorz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ABS do vfr 800 Fi z 1998r... czy da rade?

Post autor: Benio33 » śr 04 lis 2015, 11:52

Cały komplet na allegro koleś zaśpiewasł mi 2 tys zł. Zostawie temat na następny rok, teraz chce zamontować wysoka szybę, wysoka kierownice ABM i craschpady. PAre ładnych stówek pójdzie, następnie pomysle o tym absie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości