Oplot stalowy

elkdarek
Posty: 7
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 17:14
Imię: Dariusz
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna

Oplot stalowy

Post autor: elkdarek » wt 01 lip 2014, 14:41

Witam czy ktoś może miał do czynienia z przewodami hamulcowymi ze sklepu internetowego Owiewki 24.pl
http://owiewki24.pl/pl/c/PRZEWODY-HAMUL ... GOTOWE/167
Jaki jest to produkt, czy warto zainwestować. Cena jest bardzo atrakcyjna. Jaka długość przewodów dobrać ewentualnie. Dziękuję z góry za pomoc.

Awatar użytkownika
klosiewi
klepacz
klepacz
Posty: 1369
Rejestracja: pt 24 kwie 2009, 15:59
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grójec

Re: Oplot stalowy

Post autor: klosiewi » wt 01 lip 2014, 14:48

Proponuje kontakt z Peterem on oferował przewody w dobrej cenie

Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: Oplot stalowy

Post autor: belkot » wt 01 lip 2014, 15:33

Nie tak dobre jak w tym sklepie ale z doswiadczenia wiem ze konce musze byc podgiete w odpowiedni sposob inaczej przewody nie beda pasowaly. Nie wiem czy oferowane 20 stopni jest ok czy nie. Ja kupowalem z firmy Hel i kazdy przewod byl inaczej podgiety i nie dalo sie zamienic miejscami lewy z prawym bo juz nie pasowaly. Juz nie wspomne ze w komplecie byly wszystkie sruby i podkladki.

Jak chcesz to moj kumpel ma uzywane przewody w dobrym stanie. Kupil zeby zalozyc ale sie zniechecil i chyba je sprzeda. Moge spytac jak chcesz

Awatar użytkownika
Fakir
klepacz
klepacz
Posty: 1105
Rejestracja: śr 02 lut 2011, 18:51
Imię: Krzysztof
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: Oplot stalowy

Post autor: Fakir » wt 01 lip 2014, 18:11

elkdarek pisze:Witam czy ktoś może miał do czynienia z przewodami hamulcowymi ze sklepu internetowego Owiewki 24.pl
http://owiewki24.pl/pl/c/PRZEWODY-HAMUL ... GOTOWE/167
Jaki jest to produkt, czy warto zainwestować. Cena jest bardzo atrakcyjna. Jaka długość przewodów dobrać ewentualnie. Dziękuję z góry za pomoc.
Mam te przewody w swojej vfr'ce i dają radę, różnica między tymi a sparciałymi przewodami gumowymi jest bardzo duża.
Zakładałem te przewody do innych motocykli i wszystko działa bez zarzutów, raz się trafił nieszczelny przewód - wynikło przy odpowietrzaniu, ale szybki kontakt ze sprzedawcą i kolejny przewód był w drodze.

We wcześniejszym moto miałem przewody hel'a i różnica polegała tylko na estetyce końcówek, w hel'owskich są gładkie, a w tych z owiewki24 widać ślady obróbki.
Mi to w niczym nie przeszkadza.

do rc36a brałem 2 x 75cm
Yamaha XJ600N
Honda VFR750
Yamaha XT600z Ténéré

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Oplot stalowy

Post autor: PETER » wt 01 lip 2014, 20:16

Do fi i do v-teka mam przewody w oplocie ale zgodne z orginalem czyli z tymi kostkami przy blotniku podejzewam ze cena zwyklych bylaby duzo nizsza
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Re: Oplot stalowy

Post autor: Vermilion » wt 01 lip 2014, 22:50

A orientuje się może ktoś jak długi powinien być przewód do sprzęgła w Fi ? Bo cena jest kusząca tych z owiewki 24 :)
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości