dohamowanie VFR 800

Awatar użytkownika
Renegat1968
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 lis 2012, 09:36
Imię: Adam
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elblag

dohamowanie VFR 800

Post autor: Renegat1968 » pt 08 mar 2013, 19:08

Witam serdecznie mam problem z tylnym hamucem FVR 2001(słaba sprawnośc hamowania) tarcza wyglada jakby nie była dohamowana jakby cała zardzewiała rozbieralem zacisk jest ok nie wiem jaka działa dual może to problem podziału sekcji hamowania przez pompe prosze o jakies sugestie.A jeszcze jedna sprawa na jesień rozpadł mi sie lewy przedni zacisk na sekcji dociązenia kupilem drugi zacisk moze to była przyczyna i jeszcze jedno podobno odpowietrzenie tego ukladu to czarna magia prosba o koment
Pozdrawiam serdecnie wszystkich :bye :lol: :lol: :D
Ostatnio zmieniony pt 08 mar 2013, 19:34 przez Renegat1968, łącznie zmieniany 3 razy.
Bo życie to jest sen wariata jak sie go przyprawi to staje sie kolorowa telewizją

Awatar użytkownika
armen1pl
pisarz
pisarz
Posty: 354
Rejestracja: sob 10 gru 2011, 18:32
Imię: Arek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wyszków

Re: dochamowanie FVR 800

Post autor: armen1pl » pt 08 mar 2013, 19:12

czytając Twoje inne posty stwierdziłem że jeszcze się nie przywitałeś w odpowiednim dziale.
Stwierdziłem również, że stan techniczny Twojego motocykla jest daleki od idealnego.
Przedewszystkim nie FVR tylko VFR no chyba, że pomyliłeś forum.
A jeżeli rozpadł Ci się zacisk to ja już bym nie jeździł tym motocyklem.
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika.

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: dohamowanie FVR 800

Post autor: Arnold » pt 08 mar 2013, 19:18

Ureguluj co dokładnie się dzieje bo chaotycznie napisane troszkę. Ja na Twoim miejscu rozebrałbym wszystkie zaciski i wszystkie pompy hamulcowe, wyczyścił wszystko i złożył jak ksiądz nakazał. W serwisówce wszystko pisze więc do dzieła póki sezon jeszcze się nie rozpędził. Jeden dzień pracy i zrobione.
I nie FVR tylko VFR. ;)
Tu masz serwisówkę: http://www.carlsalter.com/download.asp?p=945
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Renegat1968
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 lis 2012, 09:36
Imię: Adam
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elblag

Re: dohamowanie VFR 800

Post autor: Renegat1968 » pt 08 mar 2013, 19:30

Sorki to literowka oczywiśce VFR raz jescze przepraszam ale nie szukam oceny stany technicznego tego motocykla tylko szukam informacji jak usuną te usteki motocykl kupiłem w zeszłym roku z tąd brak odpowiedniej wiedzy o pewnych sprawach ale to nie powód do komentowania wpisów chcesz pomoc to ok jak nie to tez jestem wdzieczny :(


Arnold wielkie dzieki zrobie tak jak napisałes i odezwe sie dziekuje za porade nie za cwaniakowanie pozdrawiam Serdecznie
Ostatnio zmieniony pt 08 mar 2013, 19:34 przez Renegat1968, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo życie to jest sen wariata jak sie go przyprawi to staje sie kolorowa telewizją

Awatar użytkownika
Czaro vfr RC36
teksciarz
teksciarz
Posty: 141
Rejestracja: śr 08 sie 2012, 20:21
Imię: Czarek
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Napiwoda

Re: dohamowanie VFR 800

Post autor: Czaro vfr RC36 » pt 08 mar 2013, 19:52

Skąd dokładnie kolego jesteś? bo widzę że ziomek. Jak nie dasz rady to chętnie pomogę nawet mogę podjechać. Mało nas tu z mazurowa a dobrze by było znać kogoś osobiście z okolicy kto jest na forum.
Czarek

Awatar użytkownika
Renegat1968
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 lis 2012, 09:36
Imię: Adam
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elblag

Re: dohamowanie VFR 800

Post autor: Renegat1968 » sob 09 mar 2013, 06:07

Siema :biggrin :biggrin :biggrin Czarek jestem z Elblaga chętnie na sie spotkam na jakiegos browca Mam kłopot ale chcem sobie sam z nim dać rade wiesz sam na przysłość człowiek bedzie miał wiedze.Zawsze moge zaprowadzić do jakiegoś warsztatu??? tylko myśle że cała frajda z tej roboty by sie skończyła. :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin
Bo życie to jest sen wariata jak sie go przyprawi to staje sie kolorowa telewizją

Awatar użytkownika
Damo 88
klepacz
klepacz
Posty: 1101
Rejestracja: sob 11 kwie 2009, 01:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocek

Re: dohamowanie VFR 800

Post autor: Damo 88 » sob 09 mar 2013, 14:50

Zamieść zdjęcie tego zacisku , jestem ciekaw jak może rozsadzić zacisk :roll: .
Jeżeli Rozwiązałeś problem nie Zapomnij Odpisać .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości