Wyważanie tylnego koła

Awatar użytkownika
Zee
Posty: 10
Rejestracja: pn 28 lip 2008, 14:58
Imię: Andrzej
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trzebieszów/Warszawa

Post autor: Zee » śr 14 kwie 2010, 09:49

Co do warsztatu Usługi Motoryzacyjne Szostak Tomasz, to też się zgadzam z tym że robią to profesjonalnie (np. dokręcanie koła przy pomocy klucza dynamometrycznego), jednak cena z usługę jest nieco zbyt wysoka. W tamtym roku wyważałem tam tylko tylne koło i z tej okazji musiałem wyskoczyć z 50PLN.

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Post autor: adam.ada » czw 20 maja 2010, 23:26

kiedyś zamiast szukać w necie człowiek wychodził z domu i szukał w "realu" ...
i tak powinno być , ja dwa wieczory przed komputerem spędziłem chcąc zmienić oponki i nagle olśnienie( z podpowiedzią) jest na moim osiedlu wulkanizacja , w której wymieniałem opony w poprzednich motocyklach , więc podjeżdżam i pytam co i jak . Jacek (właściciel , jeździ CBRą) mówi , że ma wszystkie przystawki do wyważania VFRki a cała operacja przebiega sprawnie I kosztuje 80 zł , i co wy na to niech żyje URSYNÓW
Adam

Awatar użytkownika
elco
klepacz
klepacz
Posty: 911
Rejestracja: sob 07 mar 2009, 21:49
Imię: Tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Kontakt:

Post autor: elco » pt 21 maja 2010, 01:21

robsonic pisze:Honda Świdnica...uwaga!!!!! 80 za tył!
W miejscowosci sokołowsko, w kierunku mieroszowa jest maly warsztat samochodowo-motocyklowy. Chlopaki maja tam przystawke do VFR. Jak przywoze im tylne kolo to biora 20 zł za zmiane gumy i wywazenie. Jak musza je zdemontowac to trzeba zaplacic 50 zl.
"Wystarczy by dobry człowiek nie robił nic a zło zatriumfuje" E.Burke.

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » pt 21 maja 2010, 23:55

elco pisze:
robsonic pisze:Honda Świdnica...uwaga!!!!! 80 za tył!
W miejscowosci sokołowsko, w kierunku mieroszowa jest maly warsztat samochodowo-motocyklowy. Chlopaki maja tam przystawke do VFR. Jak przywoze im tylne kolo to biora 20 zł za zmiane gumy i wywazenie. Jak musza je zdemontowac to trzeba zaplacic 50 zl.
Kolego..hmmmmmm, wielkie dzięki za info ;-) jade tam!
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości