uszczelniacze- producent i sklep

Sebastian
bywalec
bywalec
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 paź 2008, 21:18
Imię: Sebastian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mielnik
Kontakt:

uszczelniacze- producent i sklep

Post autor: Sebastian » czw 23 kwie 2009, 12:59

Witam. Mam pytanie odnośnie uszczelniaczy w lagach. Jakie proponujecie? jaka firma- nie chce tego 2 razy robić dlatego pytam. Macie jakieś doświadczenia związane z firmą SAITO? Na moto-akcesoriach są... Ale nie wydaje mi się żeby to jakiś hit był. Znalazłem Athena w larssonie i Technopolymer ARI ścigaczu.pl.które proponujecie? Może macie jakieś inne źródła? Chce zalać olej motula 15w. Myślę że to dobry wybór. Tu też proszę o podpowiedź czy dobrze robię...Z góry dziękuje za pomoc.

arek
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: ndz 23 mar 2008, 12:27
Imię: Arek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: arek » czw 23 kwie 2009, 19:22

Cześć,

Jak chodzi o uszczelniacze to możesz śmiało brać w larssonie - jeżdżę na nich od zeszłego roku i bez kłopotów. Generalnie to przy odrobinie wysiłku można znaleźć takie simmeringi u jakiegoś większego handlarza łożyskami i tak naprawdę niczym się nie różnią. Musisz tylko zwrócić uwagę bo w larssonie są dwa zestawy - w jednym są same uszczelniacze a w drugi są dodatkowo pierścienie zgarniające (to są te co widać na ladze - właściwy uszczelniacz jest pod nimi) i lepiej wziąć ten lepszy bo warto wymienić cały komplet.
Jak chodzi o olej to 15 będzie ok jeżeli lubisz nie za twardy zawias. Natomiast jak jesteś mojej budowy ciała, czyli ponad 100 kg i jeździsz z pasażerem to polecam 20, bo 15 jest za miękka. Tylko jak będziesz wlewał to dokładnie odmierz ilość oleju bo zaraz wywali ci nowe uszczelniacze i będziesz miał robotę od początku.
Powodzenia w naprawie
Arek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości