Przedni zawias po raz xxx

Gieniu
teksciarz
teksciarz
Posty: 118
Rejestracja: ndz 14 wrz 2008, 22:00
Imię: Grzesiek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wierzbica Dolna

Post autor: Gieniu » pn 02 mar 2009, 06:23

Ketchup pisze:dokładnie - syf mógł zablokować kanaliki i zamiast tłumić pracę zawieszenia cały zestaw zaczął pracować jak zwykła sekcja tłocząca :evil:
ja zanim zakręciłem górną śrubę to parę razu złożyłem i rozłożyłem lage żeby olej sobie wleciał.Jak by było zapchane to chyba najpierw górą by wywaliło.

Awatar użytkownika
Ketchup
klepacz
klepacz
Posty: 571
Rejestracja: śr 25 paź 2006, 20:05
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chocicz

Post autor: Ketchup » pn 02 mar 2009, 20:56

Gieniu pisze:
Ketchup pisze:dokładnie - syf mógł zablokować kanaliki i zamiast tłumić pracę zawieszenia cały zestaw zaczął pracować jak zwykła sekcja tłocząca :evil:
ja zanim zakręciłem górną śrubę to parę razu złożyłem i rozłożyłem lage żeby olej sobie wleciał.Jak by było zapchane to chyba najpierw górą by wywaliło.
inaczej działa amor przy małych delikatnych ruchach - czytaj robótki ręczny - a inaczej przy ostrych wahnięciach - praca w czasie jazdy - nie dasz rady tego zrobić ręcznie

pozdro
Jak do baku to tylko nitroglicerynometanol

Gieniu
teksciarz
teksciarz
Posty: 118
Rejestracja: ndz 14 wrz 2008, 22:00
Imię: Grzesiek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wierzbica Dolna

Post autor: Gieniu » pn 02 mar 2009, 21:20

Ketchup pisze:inaczej działa amor przy małych delikatnych ruchach - czytaj robótki ręczny - a inaczej przy ostrych wahnięciach - praca w czasie jazdy - nie dasz rady tego zrobić ręcznie
no chyba że tak.Szlam raczej odpada bo wypłukałem dzień wcześniej przed złożeniem benzyną ekstrakcyjną.
wymienie jeszcze raz ten uszczelniacz może faktycznie przy składaniu jak go montowałem pękł gdzieś.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości