JAK PODNIEŚĆ VFR

Awatar użytkownika
SirAdam
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 23:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mannheim (Germany)

Post autor: SirAdam » pt 10 mar 2006, 18:14


widze ze na cos sie przydala moja pisanina :lol:
Ciesze sie ze komus sie to moze przydac.



@Mlody

nie przesadziles troche ?
Da sie tym jeszcze jezdzic ?
70mm ?
Czekam z niecierpliwoscia na fotki , i na relacje z jezdy probnej, jak sie na takim czyms jezdzi.






SirAdam
Była VFR, ale się zeszlifowała, była CBR 1100 XX - sprzedana, a teraz jest FZ1 - sprzedana. Motocykla brak. :P

Awatar użytkownika
Młody
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 72
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody » pt 10 mar 2006, 21:35

SirAdam pisze:nie przesadziles troche ?
1. no wlasnie... ja 70mm potrzebowalem do chytrego planu ;) a mianowicie, wywalilem blotnik tyl i wstawilem polerowana na lusterko blache zamiast blotnika. blacha jest prosta i dolega scisle do stelazu (nie jak blotnik wklesla - z miejscem na kolo). ta nierdzewa miala byc pomocnicza, bo chcialem przykleic imitacje blachy ryflowanej: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88867601 z czym sie czaje. ryfla juz w domu, ale efekt lustra jest super i mam dylemat - zostawic, czy kleic. wiecej napisze w dziale tuning, jak porobie finalne foty.

2. jezeli wlasciwosci jezdne mnie nie zadowola, to szukam amora i z powrotem wstawiam blotnik

Awatar użytkownika
AGENTII
pisarz
pisarz
Posty: 250
Rejestracja: wt 15 lis 2005, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: AGENTII » sob 11 mar 2006, 17:59

M?ody, czekam na fotki :mrgreen:
MANIEK OLSZTYN
www.extreme.olsztyn.pl

bronek

Post autor: bronek » czw 19 cze 2008, 21:01

Ja z kolei potrzebuję obniżyć motocykl. Co z przodem zrobić to wiem. A jak obniżyć tył? Jestem za krótki do mojej VFR RC 46. Słyszałem i jakiś zestawach obniżających lub ewentualnym odchudzaniu kanapy. Może coś podpowiecie?

Awatar użytkownika
Bohun
klepacz
klepacz
Posty: 854
Rejestracja: pn 19 cze 2006, 10:28
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów / Lubaczów
Kontakt:

Post autor: Bohun » czw 19 cze 2008, 21:38

jest na górze MAGICZNY PRZYCISK - SZUKAJ

temat tutaj viewtopic.php?t=1293&start=0

a zestaw do obnizenia tutaj : http://www.hyperpro.com/products/height ... eringID=18


nie wiem jak w 46, ale w 36 I obnizenie siedzenia maksymalnie jak się dało nie przyniosło rewelacyjnych rezultatów, raptem jakies 2-3 cm. no ale z drugiej strony dla baaaardzo niskich osob takich jak ja to zawsze cos :aww

pozdr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości