Wymiana uszczelniaczy lag rc 24

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Re: Wymiana uszczelniaczy lag rc 24

Post autor: kiki » czw 25 kwie 2013, 08:26

ja mam w domu clymera -ale to chyba to samo co na zdjęciu u figara- sprawdzę wieczorkiem i dam znać.
A może masz zawias od innego modelu ?

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: Wymiana uszczelniaczy lag rc 24

Post autor: figaro » czw 25 kwie 2013, 10:09

Na temat grubości rur [37mm], czytałem gdzieś i kiedyś. Najprawdopodobniej występowało ono w pierwszej serii produkcyjnej w 1986 roku. Być może zawieszenie okazało się zbyt wiotkie w porównaniu z mocą i osiągami motocykla i natychmiast zmienili jego grubość. O takich rzeczach w ówczesnych czasach się głośno nie mówiło, gdyż ten motocykl był w 1986 roku dla Hondy na miarę być, albo nie być. Ciekawostką jest, że takie rzeczy firma poprzez dilerów załatwiała drogą poufnej korespondencji z klientami. Dzisiaj nazywamy to akcją serwisową.
Przydałoby się zdybać jakowyś model z pierwszej połowy 86 roku i najzwyczajniej zmierzyć średnicę lag.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
klyz
bywalec
bywalec
Posty: 34
Rejestracja: pn 07 maja 2012, 22:09
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wymiana uszczelniaczy lag rc 24

Post autor: klyz » czw 25 kwie 2013, 22:38

Ten motorek był w Polsce już jakieś 6 lat,więc może poprzedni właściciel coś wymienił i właśnie to mnie ciekawi. co mnie jeszcze zaskoczy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości