rury teleskopow lagi

Sebastian
bywalec
bywalec
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 paź 2008, 21:18
Imię: Sebastian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mielnik
Kontakt:

rury teleskopow lagi

Post autor: Sebastian » pn 30 maja 2011, 18:17

VItam Panowie. Mam do was pytanko- niedawno kupiłem Yamahe fazer 1000 (vfr oczywiscie dalej mam i nie zamierzam sprzedać:p). Niestety w moim fazerze uszkodzone sa lekko lagi. nie chcialem prostować, na allegro jest troche używek ale odnośnie ich stanu nic nie wiadomo. Podzwonilem troche... jedni mowia ze nie maja jak sprawdzic.. inni ze lekko porysowane. ALe znalazłem na allegro cos takiego http://allegro.pl/sm-rury-amortyzator-l ... 30151.html - co sadzicie o tych rurach? warto je kupic czy to tylko tanie podróbki i lepiej szukać oryginalnych uzywek...? Prosze o pomoc. Czy ktos ma może założone podobne w swoim motocyklu? jak sie spisują? prosze o pomoc i z góry dziękuje:) pozdrawiam i zycze szerokości bo sezon ruszył pełną parą:)

Awatar użytkownika
Damo 88
klepacz
klepacz
Posty: 1101
Rejestracja: sob 11 kwie 2009, 01:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocek

Re: rury teleskopow lagi

Post autor: Damo 88 » wt 31 maja 2011, 00:37

Nie Znam może China :roll: .

Zerknij tu http://tecrol.bielsko.pl/ i zapytaj w galerii na zdjęciu są rury tej samej firmy
''Fork Tubes''
Jeżeli Rozwiązałeś problem nie Zapomnij Odpisać .

Awatar użytkownika
orzyl
klepacz
klepacz
Posty: 1665
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 16:50
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: rury teleskopow lagi

Post autor: orzyl » wt 31 maja 2011, 12:07

nie chce namawiać, ale ja prostowałem w tecrolu swoje po glebie w ojcowie. sami sprawdzili czy dadzą radę je zrobić. Zrobili. 1,5 roku latam na tych lagach, bez żadnych problemów.

Informuję, nie namawiam, aczkolwiek może warto.
Na zawsze w pamięci Roads - 16.10.2007...

Sebastian
bywalec
bywalec
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 paź 2008, 21:18
Imię: Sebastian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mielnik
Kontakt:

Re: rury teleskopow lagi

Post autor: Sebastian » wt 31 maja 2011, 18:31

Tylko ze ja mam jedna i na domiar złego jest troche porysowana. także nawet jak wyprostują to i tak pewnie bedzie puszczać olej. Dlatego wolałbym kupić nowe w tej firmie(tecrolu). Chodzi mi o ot czy ktoś używa rur wyprodukowanych w tej firmie? jak się spisują? Słyszałem że ostatnio pogorszyła się jakość rur produkowanych przez tę firmę... Nie wiem czy to prawda i proszę o opinie użytkowników...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości