Regulacja amortyzatora

Awatar użytkownika
Edisiewicz
bywalec
bywalec
Posty: 38
Rejestracja: sob 26 lut 2011, 14:32
Imię: Marek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chelsi
Kontakt:

Regulacja amortyzatora

Post autor: Edisiewicz » pn 23 maja 2011, 14:12

Witam , mam banalne pytanie (dla niektórych). CZy w V-tecu z 2002 roku w standardzie była regulacja tylnego amortyzatora pokrętłem czy miały to tylko wersje z ABSem.

Ja mam bez ABSu i tej regulacji nie mam - jedynie przy samym amorku specjalnym kluczem no i dwie pozycje miekka i twarda. P.S w instrukcji z 2004 roku wynika iż regulację miały tylko wersje z ABSem lecz co ma do tego abs...

Awatar użytkownika
klosiewi
klepacz
klepacz
Posty: 1369
Rejestracja: pt 24 kwie 2009, 15:59
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grójec

Re: Regulacja amortyzatora

Post autor: klosiewi » pn 23 maja 2011, 15:54

Edisiewicz pisze:lecz co ma do tego abs...
Napewno wyższą cenę oraz wagę.
A tak na poważnie to tylko wersja z ABS'em posiadała regulację napięcia wstępnego sprężyny tylnej z pokrętła.
Ale jak co po niektórzy, jak MC_Hammer i ja takie ustrojstwo sobie zamontowaliśmy (tzn wymiana całego amora z regulacją w pokrętle) o niebo lepsza regulacja i bardziej komfortowa.
Amory tylne w Viciu posiadają jeszcze regulację odbicia co jest bardzo ważne podczas jazdy!!! :wink:

Awatar użytkownika
Lukaszny
pisarz
pisarz
Posty: 365
Rejestracja: pt 07 wrz 2007, 12:58
Imię: Łukasz
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Regulacja amortyzatora

Post autor: Lukaszny » czw 26 maja 2011, 12:40

Tyle, że znalezienie używanego amora od wersji z ABSem w dobrym stanie graniczy z cudem.
W wolnych chwilach spamuje sobie na Blogu prawniczym - http://forumprawnicze.info/blog/2-blog- ... -nysztala/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości