Amortyzator tył Ohlins.

Awatar użytkownika
Chris-Zg
pisarz
pisarz
Posty: 308
Rejestracja: czw 12 sie 2010, 23:34
Imię: Christian
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Amortyzator tył Ohlins.

Post autor: Chris-Zg » śr 18 sie 2010, 22:58

Siemano ;)

Mam pytanie, po pierwsze, tak dla pewnosci, czy w vfr 750 z 96r był montowany fabrycznie amorek tylny Ohlinsa? Bo przeszperałem troche zasobów internetowych i wydaje mi sie ze chyba nie. Ja u siebie zauważyłem ze mam taki amorek http://sklep.scigacz.pl/amortyzator-cen ... 19446.html Jak zobaczyłem cene to spadłem z krzesła, i mam do was pytanie czy opłaca się trzymać takie cudo pod tyłkiem? czy moze lepiej sprzedać i kupić jakiś amor z niższej półki? jezdze głownie po miescie i w krótkie trasy, więc nie wiem czy mi takie coś potrzebne. :biggrin

Awatar użytkownika
desynchro
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 82
Rejestracja: wt 11 sie 2009, 16:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: desynchro » czw 19 sie 2010, 21:05

Ja sobie Ohlinsa zamontowałem do mojej VFRki , kolosalna różnica, mega regulacja na każdą okazję : solo, z plecaczkiem, na tor, lekkie bezdroża. Jestem bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Hubu » czw 19 sie 2010, 21:19

tylko podałeś linka do amorka, który pasuje do VFR 800 od 2002 roku. Tak więc chyba takiego nie masz w swojej sztuce :)

Awatar użytkownika
Chris-Zg
pisarz
pisarz
Posty: 308
Rejestracja: czw 12 sie 2010, 23:34
Imię: Christian
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: Chris-Zg » pt 20 sie 2010, 11:33

Hubu pisze:tylko podałeś linka do amorka, który pasuje do VFR 800 od 2002 roku. Tak więc chyba takiego nie masz w swojej sztuce :)
No tak, wiem ze podałem do nie mojego modelu ;) Ale dlatego ze do mojego nigdzie nie mogłem znaleść... A ten mój i ten z 800 wyglądają praktycznie identycznie.

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » pt 20 sie 2010, 13:07

RC36II jeździły fabrycznie na zawieszeniach SHOWA. Bynajmniej tak jest u mnie i u kilku znajomych.

http://www.sklep.motorista.pl/produkty/52400MZ7003
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
sensi
klepacz
klepacz
Posty: 584
Rejestracja: sob 12 sty 2008, 16:12
Imię: pawel
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: londyn

Post autor: sensi » pt 20 sie 2010, 17:29

tez mialem showa a nieco tansza alternatywa ohlinsa moze byc angielski hagon:

http://www.hagon-shocks.co.uk/main1st.htm

sporo osob z ang forum vfr uzywa tej firmy i wypowiadaja sie bardzo pozytywnie. sam sie zastanawiam nad tym amorkiem ale 500 funtow za wypasna sztuke troche boli...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości