Ukraina Kamieniec Podolski - czerwiec

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ukraina Kamieniec Podolski - czerwiec

Post autor: Shoov » wt 09 sty 2007, 09:46

Może ktoś z was się wybiera?
http://forum.motocyklistow.pl/Kamieniec ... 59925.html
Ja na 99% pojade i tak sobie myśle, że może jakaś mała reprezentacja VFR-OC ;) by się zebrała, może też ktoś z południa?

Awatar użytkownika
szatan
klepacz
klepacz
Posty: 979
Rejestracja: pn 18 wrz 2006, 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Amsterdam/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: szatan » wt 09 sty 2007, 22:59

Rzeszów sie zgłasza, jednak z wolnym w pracy moze być nie teges :confused
Życie bez motocykla powoduje raka i choroby serca
Manual Honda VFR800 98-2001
http://rapidshare.com/files/236685669/Manual98-01.pdf

Miernik ładowania http://www.youtube.com/watch?v=IYjGraAk4es

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » śr 10 sty 2007, 12:13

http://naweekend.pl/kalendarz.php?rok=2 ... &x=18&y=16
trzeba 4 dni z urlopu przeznaczyc więc lepiej zawczasu to załatwic.
ja chętnie poleciał bym na krym ale samemu wole sę nie wypuszczać :) może w przyszłym roku na krym ewentualnie rumunia, w tym sezonie kamień podolski musi wystarczyć :biggrin chyba że wygram w totka.

Awatar użytkownika
maciek
klepacz
klepacz
Posty: 573
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 09:05
Imię: Maciej
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: maciek » śr 10 sty 2007, 16:01

Możliwe, że ja się wybiorę, ale nie wiem jeszcze jak będzie z urlopem, kasą itd.
maciek | była VFR800FI | Fotografia www.piech-dubis.com

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Post autor: Groszek » pt 02 lut 2007, 22:23

ja na 98% jadę na Ukrainę w tym sezonie. nie wiem jeszcze z kim i kiedy, ale na pewno tam pojadę. Bardzo prawdopodobne, że dołączę do tamtego grona, więc jakby co jedna VFR jedzie ;)

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » sob 03 lut 2007, 21:35

kusząca propozycja i skłaniam się ku jej ziszczeniu.

Czy to prawda, ze w dobrym tonie jest wysadzić się w prochowni Kamieńca Podolskiego z zaprzyjaźnionym Szkotem?

wiosna za pasem czy jest juz jakiś konkretny termin wyjazdu? Trasa i takie tam duperele. Ewentualnie może jakieś formalności toż to kraina którą my teges Ogniem i mIeczem... często
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Yaco
klepacz
klepacz
Posty: 942
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 09:13
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Yaco » ndz 04 lut 2007, 12:48

Ukraina jest spoko - byłem w zeszłym roku na urlopie. Nastawienie tambylców imho lepsze niż w np. Czechach. Bez obaw - trzeba tylko uważać na drogi bo momentami jest ostry survival.
Leję na rzędówki, single i śmierdzące cwajtakty...
Od dzisiaj jeżdżę jak rzodkiewka

Awatar użytkownika
Draghar
pisarz
pisarz
Posty: 402
Rejestracja: czw 23 lis 2006, 17:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Draghar » wt 06 lut 2007, 10:42

Ja też sie chce w tym roku wybrac do ukrainy , rumuni , bulgarii
jestem za
Draghar

VFR Viking SEXszyn North Roads

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » wt 06 lut 2007, 19:53

Draghar pisze:Ja też sie chce w tym roku wybrac do [...] , rumuni ,[...]
Rumunię gorąco polecam. Główne drogi 1 klasa, szerokie, równe jak stół, oznakowane wzorowo, jednak jedynie poza miastami. W miastach jest wszystko oprócz znanych nam ulic. O drogowskazach zapomnijcie. Jeśli nawet są, to na ogół przekręcone w inną stronę. Znaków poziomych jeszcze tam nie dowieźli (stan na rok 2004) Tylko kompas ratuje. Ale najpiękniejsze widoki są w wysokich Karpatach. Kiedyś tam wrócę i koniecznie na moto.

Gracko
bywalec
bywalec
Posty: 24
Rejestracja: pn 05 lut 2007, 17:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorlice-Kraków
Kontakt:

Post autor: Gracko » wt 13 lut 2007, 15:22

ja w tym czasie jade do grecji więc nie dam rady ale życze udanej wyprawy
Grecja 2007

Awatar użytkownika
mla
Posty: 6
Rejestracja: czw 04 sty 2007, 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa

Post autor: mla » pt 23 lut 2007, 20:00

ja także sie wybieram do Kamieńca.... wydaje się że bedzie fajny wypad... :mrgreen:

Awatar użytkownika
mucha
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: czw 14 wrz 2006, 10:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: tpb

Post autor: mucha » ndz 25 lut 2007, 00:38

Ukraina jest zaj...sta! Byłem prawie 2 tygsy niestety nie na moto. Zjechałem całe niemal nasze przedwojenne kresy. Ludzie super. Wszystko naj naj naj. Nie wiem niestety ja wygląda jej prorosyjska część wschodnia. Miałem się wybierać na Krym, ale po rozmowach ze znajomymi autochtonami, doszedłem do wniosku ze mnie nie stać, bo jest tam zajebiście drogo i cała masa ruskich nowobogackich. Plan maxymalny na ten rok to Serbia i Czarnogóra, oby się udało.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
VFR wszystko przetrzyma.

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 26 lut 2007, 20:38

Prosze o KONKRETNĄ deklarację -

wyrażam szczerą i nieprzymuszoną wolę uczestnictwa w ww wyprawie:

1. mors
2. ?
3. ?
...


a to chyba aktualny program imprezy: [cytat]

Oto i jest propozycja:
3 czerwca (niedziela) – 276 km
Zamość – przejście graniczne Hrebenne (54) – Rawa Ruska (5) – Dublany (64) – Podhorce (71) – Brody (20) –Dubno (62)
Główne zwiedzanie – Podhorce (musowo !), Brody (właściwie tylko z zewnątrz), Dubno jak wieczorem starczy czasu. Nocleg w Dubnie.

4 czerwca (poniedziałek) – 130 km
Dubno – Krzemieniec (39) – Poczajów (21) – Wiśniowiec (24) – Zbaraż (26) – Tarnopol (20)
Rano przejazd do Krzemieńca, tam całe przedpołudnie zwiedzanie. Po południu przejazd do Tarnopola (90 km). Zwiedzanie Ławry Poczajowskiej (warto). Zamki w Wisniowcu i w Zbarażu – tylko z zewnątrz. Nocleg w Tarnopolu.

5 czerwca (wtorek) – 180 km
Tarnopol – Buczacz (70) – Czortków (31) – Kamieniec Podolski (79)
Zwiedzanie Buczacza i Czortkowa, dojazd do Kamieńca wczesnym popołudniem. Zwiedzanie Kamieńca po południu. Nocleg w Kamieńcu.

6 czerwca (środa) – 178 km
Kamieniec Podolski – Chocim (23) – Okopy Św. Trójcy (3) – Zaleszczyki (88) – Kołomyja (64)
Dokończenie Kamieńca rano jak będzie potrzeba i ochota. Chocim, a szczególnie Okopy pójdą szybko. Zaleszczyki –to włąściwie tylko ten most i krajobrazy. Nocleg w Kołomyi.

7 czerwca (czwartek) – 258 km
Kołomyja – Stanisławów (59) – Halicz (23) – Rohatyn (36) – Brzeżany (32) – Rohatyn (32) – Przemyślany (33) – Lwów (43)
Skupienie się na zwiedzaniu: może trochę Stanisławów i koniecznie Brzeżany. Reszta – tylko przjeazd. W razie potrzeby może będzie krótszy przejazd (gorszymi drogami) ze Stanisławowa do Brzeżan i urwiemy trochę km i czasu. I jesteśmy we Lwowie. – noclegi dwa.

8 czerwca (piątek) – Lwów

9 czerwca (sobota) – 123km
Lwów – Rawa Ruska (63) – przejście graniczne Hrebenne (6) – Zamość (54)
Powrót. Ja chciałbym osobiście przez Zadwórze (dodaje to 50km) – dla tych co mają potem w Polsce bliżej albo chcą się zatrzymać po drodze w Zamościu. Rzeczywistość to zweryfikuje zapewne. I jeszcze jedno - powrót chyba w dwóch rodzielnych grupach - grupa pólnocna, centralna i zachodnia - przez Hrebenne. Grupa południowa i pd-zachodnia (jak Rzeszów, Kraków, Śląsk, Wrocek) - sugeruję powrót przez Jaworów na przejście w Krokowej, a stamtąd przez Jarosław do Rzeszowa i potem dalej (będzie bliżej dla nich). Alternatywnie też można przez Gródek Jagielloński do przejścia w Medyce i przez Przemyśl do Rzeszowa.

[koniec cytatu]
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości