600-lecie Bitwy pod Grunwaldem - ZLOT VFR-OC 2010-07-15

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Yelu
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: sob 27 maja 2006, 16:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg - Wrocław
Kontakt:

Post autor: Yelu » wt 20 lip 2010, 09:02

...do zobaczenia za rok.
PS.: to kiedy robimy zrzute na klubowego meleksa? :)))

Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Arczi » śr 21 lip 2010, 21:02

W końcu udało sie znaleźć trochę czasu na parę słów w temacie

Powiem krótko ta impreza była naprawdę odlotowa (w dosłownym tego słowa znaczeniu) :mrgreen: - bo oczywiście w Waszym towarzystwie. Po raz kolejny potwierdza się reguła: "nie ważne gdzie, ale z kim" oraz to, że na Ownersach zawsze można polegać. To nic, że prażyło jak na patelni, zabrakło wody i łeb napie...... ale najważniejsze że mogliśmy się spotkać, pogadać, coś wspólnie wyłoić i pośmiać się co niemiara :grin:

Co do mojej przygody z bańką to oficjalna wersja głosi, że to od chwalebna rana od miecza krzyżackiego - i niech tak zostanie :lol: Nawet chirurg w szpitalu uznał ten zaszczyt i zszył ranę zacnie - w podarunku dostałem białą kominiarkę z wabikiem na białogłowy - model a'la czosnek (co widać na załączonych zdjęciach) :lol:

Rozan brachu dzięki twojej szybkiej reakcji wylało się z mojej banki co najmniej litr krwi mniej, co czyni mnie twoim dłużnikiem (oddam ci półtora litra, ale w innej kosystencji) :mrgreen: wielkie dzięki za wycieczkę krajoznawczą do Ostródy o 4 nad ranem i duchowe wsparcie twoich przesympatycznych koleżanek :pwned.
Dzięki wszystkim, za wspólną zabawę, troskę o zdrowie, podtrzymanie na duchu (trzymam sie do tej pory), Marka (czyt. Grzesia) piękniejszej połowie za stuningowanie modelu a'la czosnek do wymiarów pozwalajacych nałożyć kask na głowę i Wasze życzenia powrotu do zdrowia - pomogły bo już wróciłem :grin:
Pozdro dla wszystkich i do nastepnego Grunwaldu, co ja mówię to dopiero za rok, a przecież mamy połowę sezonu ;-), więc do zobaczyska niebawem :bye

PS. moje foty wrzucę na picassa dopiero w weekend, bo niestety delegacja służbowa

adjar
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: pt 08 sty 2010, 15:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: adjar » śr 21 lip 2010, 21:40

Arczi pisze: Rozan brachu dzięki twojej szybkiej reakcji wylało się z mojej banki co najmniej litr krwi mniej, co czyni mnie twoim dłużnikiem (oddam ci półtora litra, ale w innej kosystencji)
Ale Ty nie chcesz mu swoich strupów aby oddawać? :)

A ten wabik jakiś felerny, bo dziewczyny i tak pojechały, choć machałeś wabikiem i machałeś (jakby to nie brzmiało). Zresztą ja Twoim wabikiem też raz czy drugi machnąłem, z tym samym skutkiem (teraz to zabrzmiało jeszcze gorzej).

Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Arczi » czw 22 lip 2010, 23:45

adjar pisze:Ale Ty nie chcesz mu swoich strupów aby oddawać?
strupy zostawię sobie na pamiatkę, a pozostanę przy bardziej płynnej opcji rewanżu

Adaś wabik był na białogłowy i dlatego nie zadziałał :grin:

adjar
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: pt 08 sty 2010, 15:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: adjar » pt 23 lip 2010, 11:07

Toć ja przecie na białogłowy Twoim wabikiem machałem, coby Cie wspomóc, gdyż jak śpiewał Michnikowski "pojedynczo się z dziewczyną nie uporasz" :) A one były dwie - i teraz rozumiem czemu była klapa - co najmniej czterech nas trzeba było do wabika.

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » ndz 25 lip 2010, 18:16

Kuźwa takie korki były że my dopiero dzisiaj do Poznania dotarliśmy :mrgreen:

[ Dodano: 2010-07-25, 22:46 ]
Klepak23 pisze: Mam nadzieję Kiciol żę wytrzymaliscie w namiocie bez tropiku tą nawałnice? :)
My się w sobotę po bitwie zwinęliśmy w kierunku morza i tam sobie wieczorkiem mokliśmy po drodze do Gdańska :razz:

Pozdrawiam uczestników ;-)
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Arczi » pt 06 sie 2010, 20:33

Trochę spóźnione , ale dla chętnych podaje link do zdjęć

http://picasaweb.google.pl/102534586481 ... bbNrKnyrQE#

Awatar użytkownika
robson933
teksciarz
teksciarz
Posty: 112
Rejestracja: pn 24 sie 2009, 21:30
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: robson933 » sob 07 sie 2010, 00:00

No no no super foty .Jeszcze raz miło popatrzeć i powspominać.
Panie-bo ja całe życie na farcie jadę

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości