Londyn-Gdańsk 2009-06-16

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
grzegrzol
pisarz
pisarz
Posty: 405
Rejestracja: czw 28 maja 2009, 13:30
Imię: grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: londyn

Londyn-Gdańsk 2009-06-16

Post autor: grzegrzol » pt 29 maja 2009, 13:29

16 czerwca startujemy z Lądka i tniemy z kumplem do Gdańska. Jako, że traskę robiłem już kilkanaście razy to postanowiłem, że tym razem będziemy omijać nudne autostrady. Trasę zaplanowaliśmy na dwa dni i w związku z tym mam do was pytanie. Czy zna ktoś fajną i w miarę tanią noclegownie albo camping w niemcowie (okolice Hamburga)?
Ostatnio zmieniony ndz 31 maja 2009, 17:30 przez grzegrzol, łącznie zmieniany 1 raz.

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » sob 30 maja 2009, 10:34

chyba jajtaniej w F1 tylko raczej w tych okolical lepiej jest zrobić rezerwację, dokładna nazwa to Formule1 koszt 30-38 Euro za pok 2 os + dziecko

a rezerwacje możesz zrobić przez int
GaBBaS

Awatar użytkownika
grzegrzol
pisarz
pisarz
Posty: 405
Rejestracja: czw 28 maja 2009, 13:30
Imię: grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: londyn

Post autor: grzegrzol » pn 01 cze 2009, 16:22

Plany się troszku zmieniły i mamy dodatkowy dzień na podróż, więc pierwszą noc postanowiliśmy spędzić na campingu w Amsterdamie. Dzięki za pomoc, sprawdzę dostępność pokoi w F1, ale przy dobrych wiatrach może uda nam się drugiego dnia dobić polskiej granicy.
RZEŹNIK ZE SHROPSHIRE

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 02 cze 2009, 12:39

formule1 i etap hotel (ciut droższy bo z "łazienką" w pokoju) to sieć tanich plastikowych hoteli na terenie europy - jest też pod A'damem.
Leżą w pobliżu autostrad przy zjazdach do miast i w dzielnicach przemysłowych.
Najczęściej w takiej okolicy są także inne tego typu tanie hotele.

Lepiej zarezerwować przez int. bo wieczorem jak zjedziecie może nie być miejsc, a jak macie nr rezerwacji to z kompa przy wejściu załatwicie wszystko co trzeba. Do rezerwacji int na ogół trzeba mieć wypukłą kartę kredytową (i ine wyzstarczy wygiąć jej w palcach w łuk :evil )

A w Hamburgu polecam Repperbahn - może tanio nie jest, ale na pewno przyjemnie :evil
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
grzegrzol
pisarz
pisarz
Posty: 405
Rejestracja: czw 28 maja 2009, 13:30
Imię: grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: londyn

Post autor: grzegrzol » wt 02 cze 2009, 14:00

mors pisze:formule1 i etap hotel (ciut droższy bo z "łazienką" w pokoju) to sieć tanich plastikowych hoteli na terenie europy - jest też pod A'damem.
Leżą w pobliżu autostrad przy zjazdach do miast i w dzielnicach przemysłowych.
Najczęściej w takiej okolicy są także inne tego typu tanie hotele. :evil
To wiem z własnego doświadczenia, korzystałem z f1 we Francji, ale udało się tylko raz bez rezerwacji. Jako, że mamy dodatkowy dzień na traskę to jednak stan mamony nie powiększył się automatycznie :cry: . Pozostaje więc opcja taniość(namiot). Znalazłem już camping 10 min od centrum Amsterdamu.
RZEŹNIK ZE SHROPSHIRE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości