Czytelność forum

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
redford
Posty: 4
Rejestracja: czw 08 gru 2005, 18:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa zone

Czytelność forum

Post autor: redford » śr 27 wrz 2006, 18:28

Zacznę od tego, że ciężko mi się poruszać po tych forach www nowego typu. Myślę, że się do tego nie przekonam, jednak co jakiś czas próbuję znaleźć tutaj informacje nt. spotkań. Np. teraz dostałem maila, że podobno jest jakieś spotkanie, więc próbuję odnaleźć informacje na ten temat. Nic. Zero. Nie mogę niczego znaleźć. Jak przeglądam tematy mogę obejrzeć jedyne 1 stronę, dalej nie ma odsyłacza. Chętnie przyjechałbym na to spotkanie ale planując muszę mieć komplet informacji, gdzie, kiedy, tel. do organizatora, ie kosztuje, gdzie się spi, co je, itp. Podaję to pod rozwagę administratora, żeby wziął pod uwagę ludzi, którzy nie czytają forum i nie są na bieżąco

pozdro,
Redford

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » śr 27 wrz 2006, 20:51

Witam!
Na poczatek podam adres do tematu o III zlocie VFR. http://vfr.superhost.pl/vfr-oc-pl/forum ... .php?t=443
Ten temat jest przyklejony tak wiec jest na samej gorze nad reszta tematow.

W kazdym temacie jesli ma wiecej niz 20 postow towrzone sa strony nastepne. Aby przejsc do nastepnej strony po prawej stronie nad postami badz pod sa odsylacze w postaci numeracji stron ( Idź do strony: 1 2 3 «» 9 10 11 » ) i zeby przejsc na kolejna strone wystarczy kliknac na nastepny numerek.

Pozdrawiam cieplo i mam nadzieje, ze pomoglem troche a moderatora prosze o przesuniecie tego tematu do odpowiedniego dzialu.


mryf
A Rh POSITIVE

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » śr 27 wrz 2006, 22:31

RedFord jak mozesz odezwij sie do mnie na gg albo pod numere telefonu o ile wiem w 3 mailach jakie wysłałem były juz wszystkie informacje - gdzie - do kogo dzwonić i za ile. dzis (w sumie zaraz) będzie wysłany ostatni mail co i jak z podsumowaniem. Jak coś to dzwoń do mnie (pod mioim postem masz mój numer telefonu) i wszystko postaram sie Ci wyjaśnić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości