Porządki w tematach

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Model VFR: 800FI rc46 '02
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Porządki w tematach

Post autor: KolczyK » śr 18 mar 2009, 00:15

tak sobie myślę, ze w końcu trzeba robić porządki w tematach

panie i panowie trochę dyscypliny

Opis zdarzenia powinien być wystarczająco komunikatywny i jednoznaczny.

Pierwszy post w temacie jest postem organizatora lub informatora o imprezie i powinien być stale uzupełniany o aktualne informacje. To jest post WIODĄCY. Nawet jeżeli aktualne informacje znajdują się na końcu wątku.

Wpisujemy tylko zdefiniowane i określone zdarzenia z datami typu spotkanie, zlot, coś co nie jest tylko pomysłem.
Pomysły do pytań ogólnych albo do OFFTOPa potem jak pomysł się zmaterializuje to można go przenieść do SPOTKAŃ, wystarczy krótkie info do moderatora.

W każdym temacie (poście rozpoczynającym temat) proszę wstawiać datę zdarzenia a jeżeli impreza jest kilkudniowa to datę pierwszego dnia
najlepiej w formacie yyyy-mm-dd.


w Nowo utworzonych tematach tj: o Pyrze, o Wcycach, nawet o Dupie Maryni, które nie doszły do meritum, znaczy "gdy się nie odbyła jeszcze dana impreza," NIE PISZEMY NIE NA TEMAT, będę posty stanowczo usuwał, gdy impreza się odbędzie to jechana ile na blacie z postami, ale do odbycia imprezki czy spotkania zachowajmy porządki i piszmy jedynie na dany temat, a nie o technicznych sprawach, czy np. o tym ze będę jak będę czy jak mnie nie będzie to źle czy dobrze, po prostu,

porządki czas zacząć na bieżąco....

[edit pp]
Ostatnio zmieniony czw 01 sty 1970, 01:00 przez KolczyK, łącznie zmieniany 5 razy.
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości