Pro-motor__Szkolenie teoretyczne z techniki jazdy

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Szozdul
pisarz
pisarz
Posty: 265
Rejestracja: pt 08 sie 2008, 19:13
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Łomianki

Pro-motor__Szkolenie teoretyczne z techniki jazdy

Post autor: Szozdul » pt 09 sty 2009, 21:38

Witam,
Mam takie pytanko czy moze zna ktoś jakąś fajną szkołe doskonalania jazdy w Warszawie? Myślicie że warto na takie coś się wybrać? A może byłoby więcej chętnych osób? Jeśli byłoby rzeczowo przeprowadzone to szkolenie to chętnie dowiedziałbym się coś o ułożeniu ciała w zakręcie, przy hamowaniu itp itd........
Dajcie znać czy macie jakieś doświadczenie w tej sprawie!
Wkońcu sezon się zbliża :D
Ostatnio zmieniony sob 10 sty 2009, 16:47 przez Szozdul, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » pt 09 sty 2009, 23:08

promotor.
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » pt 09 sty 2009, 23:11

07.02.2009 jestem w Warszawie w firmie Pro-Motor - jadętam po to by uzyskać informacje teoretyczne o jeździe motocyklem, napewno jeszcze mało wiem, więc chce to zmienić. Jeśli ktoś ma ochotę to niech do mnie się zgłasza. z 3miasta jedzie conajmniej 5 osób. Robią to specjalnei dla Nas i wybralismy sobie wlasnie te datę: a poniżej:

O szkole. cytuję:
"Zakończyliśmy przygotowania do programu Treningów Doskonalenia Jazdy. Zebrane doświadczenia zmusiły nas do zmiany naszej propozycji. Przeprowadzone wstępne treningi i wykłady z teorii i dynamiki jazdy pokazały, że do pełnego wykorzystania czasu na głównych treningach potrzebujemy, a raczej wy potrzebujecie, dodatkowych ok. 4 godzin na wstępne jazdy i ok. 5 godzin na teorię.


Proponujemy wam udział w indywidualnych sesjach z trenerem. Celem wstępnych spotkań jest ustawienie pozycji w zakręcie i rozluźnienie ciała w czasie tego manewru. Ćwiczenia jakie poznacie pomogą wam czuć się swobodnie w złożeniu i w czasie hamowania. Doświadczenie nasze pokazuje, że na opanowanie podstaw jazdy potrzebujemy 4 sesje po 2 godziny. Trening odbywa się na naszych motocyklach. Większość kursantów po takim wstępnym treningu z dużą swobodą zamyka opony na swoim motocyklu, oraz nabiera zaufania do przyczepności nawierzchni na placu treningowym. Cały cykl treningowy obejmuje trzy sezony ćwiczeń. Na każdym etapie treningów otrzymujecie zestawy ćwiczeń do indywidualnego doskonalenia jazdy. Celowo nie podajemy Wam pełnego programu zajęć. Każdy z Was uczy się inaczej i w innym tempie, nikt z ćwiczących nie startuje z tego samego poziomu i dlatego intensywność treningów i ich zakres ustalamy indywidualnie.


Spotkanie na wykładzie z teorii i dynamiki jazdy pozwala na bardzo szczegółowe omówienie techniki jazdy, dynamiki układu człowiek-motocykl, budowy motocykla i zachowania się w tzw. sytuacjach niebezpiecznych. Wszystkie dotychczasowe wykłady nie były krótsze niż 5 godzin (z 5minutową przerwą). Zapewniam Was, że nawet doświadczeni motocykliści nie będą się nudzili.


Cena wykładu z teorii i dynamiki jazdy 100 PLN/osobę.


Cena indywidualnych treningów 75 PLN/godzinę na motocyklu szkolnym. Na treningi indywidualne można umawiać się niezależnie od programu kursów.


Przez cały sezon (aż do odwołania) będziemy organizowali wykłady teoretyczne i sesje praktyczne. Wykłady z teorii będą odbywały się w środy i w piątki w biurze ProMotora o godzinie 18. Na sesje praktyczne można umawiać się indywidualnie lub śledzić wiadomości na stronie głównej. Wszystkie informacje można uzyskać pod numerem tel.503-80-74-28 lub marek.godlewski@pro-motor.pl "

REASUMUJĄC - 100zł w ręke i nie nudzisz się napewno !!! kolegi kolega......ścigający się w Super moto tam był ..... wiele się nauczył.... a ma chłopak pojęcia napewno wiecej niż nei jeden z NAs.
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

kwiacior
pisarz
pisarz
Posty: 410
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 16:42
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock, W-wa Mokotów
Kontakt:

Post autor: kwiacior » sob 10 sty 2009, 01:19

Ja sie wybiore z Płocka zapewne, takze bedziemy w kontakcie

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » sob 10 sty 2009, 14:28

A jest taka szkółka w Poznaniu?Tez bym chętnie się na cuś takiego wybrał...
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
Szozdul
pisarz
pisarz
Posty: 265
Rejestracja: pt 08 sie 2008, 19:13
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Łomianki

Post autor: Szozdul » sob 10 sty 2009, 15:31

Kolczyk a mozna sie do Was jakos dopisać? :) Są jeszcze jakieś wolne miejsca? Tez przeglądałem ich stronke i wydaje się ciekawie. daj znac!

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » sob 10 sty 2009, 16:49

7 luty to Nasza propozycja dla gościa prowadzącego z firmy Pro-motor, jeśli w poniedziałek uznają, że data im pasuje - a za tym przemawiali to odbędzie się to 7 go lutego, jeszcze poinformuję.

Myślę, że im więcej osób tym lepiej., tzn nie 50, ale narazie byłoby jakieś 5 osób z trójmiasta, spytałem kolegę, który to organizuje i też mysli, że nie ma problemu, żeby jeszcze pare osób w to wtopić.

szczegóły wkrótce.
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
igor
klepacz
klepacz
Posty: 1051
Rejestracja: śr 17 paź 2007, 17:02
Imię: Igor
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: igor » ndz 11 sty 2009, 17:34

KolczyK, wstępnie się dopisuję. i tak zastanawiałem się nad jakimś kursem na początku sezonu.

kwiacior
pisarz
pisarz
Posty: 410
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 16:42
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock, W-wa Mokotów
Kontakt:

Post autor: kwiacior » ndz 11 sty 2009, 18:09

Ja wiem, ze nic nie wiem, dlatego chcę dołączyć do ekipy.
Kto ma szkołę, ten ma lżej ;-)

Awatar użytkownika
Szozdul
pisarz
pisarz
Posty: 265
Rejestracja: pt 08 sie 2008, 19:13
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Łomianki

Post autor: Szozdul » ndz 11 sty 2009, 18:34

Również się dopisuję, czekamy na dodatkowe info! :)
A myśleliście coś o praktycznym? Oczywiscie jak sniegi zejdą...

Marioo
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 88
Rejestracja: pn 11 sie 2008, 21:36
Imię: Marian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: Marioo » ndz 11 sty 2009, 19:10

Też pisze się na ten kursik :mrgreen:
moze się przydac :roll:
W tym bałaganie znajdz dobre nawyki. A są!

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » ndz 11 sty 2009, 21:50

Mnie by się takie szkolenie bardzo przydało. KolczyK daj info, kto zbiera kasę, kto z 3sity jedzie. Ja się z chęcia dopisuję.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
smółek
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 50
Rejestracja: czw 22 maja 2008, 10:25
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kanie
Kontakt:

Post autor: smółek » ndz 11 sty 2009, 23:05

Kurde, kurde, kurde... Jakbym się uporał w miarę z sesją, to też się piszę. Nie wiem, czy wiecie, ale Piotrek Gadaj (jeden z instruktorów Pro-motora) jeździ na srebrnym V-tecu (Wcześniej miał Fi):) To tak tylko chciałem się wiedzą pochwalić:)
pozdro
Smółek
VFR 800 FI '01

And'GP
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 04 lis 2008, 05:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z zetwuemu

Post autor: And'GP » ndz 11 sty 2009, 23:33

Uczestniczyłem w zeszłym roku w Suzuki Moto Szkole, bardzo polecam każdemu tego typu kursy, niezależnie od stopnia zaawansowania, byli tam różni ludzie z różnym doświadczeniem i nikt nie żałował. W tym roku na pewno zagoszczę tam jeszcze raz, ale mimo wszystko skorzystałbym też z propozycji Pro-Motora ;)

donJakubo
teksciarz
teksciarz
Posty: 165
Rejestracja: śr 03 paź 2007, 23:06
Imię: Jakub
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: donJakubo » pn 12 sty 2009, 07:08

smółek pisze:Nie wiem, czy wiecie, ale Piotrek Gadaj (jeden z instruktorów Pro-motora) jeździ na srebrnym V-tecu
Gwoli ścisłości - Piotr jest właścicielem firmy, a srebrny vitek jest na sprzedaz (z pelnym okufrowaniem, cena dla chetnych na pw:P )

na kursik rowniez sie pisze (razem z braciakiem), juz od zeszlego sezonu mielismy go w planie, a tu prosze, taka okazja :D
idzie wiosna..... bedziemy zapier*dalac !!!

http://bikepics.com/members/donjakubo/97vfr750/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości