Trzecie Ogólnopolskie Spotkanie Właścicieli VFR ;]

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)

Gdzie Spotaknie?

Czas głosowania minął czw 14 wrz 2006, 21:09

1. sulejow
3
30%
2. borki(kolo Tomaszowa)
2
20%
3. sielpia
0
Brak głosów
4. lublin
5
50%
 
Liczba głosów: 10

Anton
bywalec
bywalec
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 sie 2006, 13:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Choroszcz /Białystok
Kontakt:

Post autor: Anton » ndz 01 paź 2006, 17:25

Ja również dotarłem już do domu, u mnie jedyna strata to strata głosu :lol:
Było super, do zobaczenia na następnym spotkaniu :grin:
RC 46 99r.

Awatar użytkownika
Krajan
klepacz
klepacz
Posty: 1273
Rejestracja: ndz 04 cze 2006, 22:59
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krajan » ndz 01 paź 2006, 18:05

jeśli o stratach mowa to miałem w Opatowie małą kolizję i policja była konieczna :( VFR ucierpiała.. ku#%@!a.. ale wróciłem cały..
Nie będę powtarzał przedmówców.. poprostu było tak jak powinno być ;)


ps.Jednak ten weekend nie mogę uznać za udany, gdyż wczoraj odszedł znajomy do "krainy wiecznego szczęścia" przez nieuwagę kierowcy samochodu. (taką oto informacje otrzymałem po powrocie). MIEJMY OCZY SZEROKO OTWARTE I MYŚLMY ZA INNYCH NA DRODZE.

[ Dodano: 2006-10-01, 18:05 ]
oczywiście nie moja wina!!!

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » ndz 01 paź 2006, 18:42

dobrzer ze jestes caly!choc wiem ze rownie bardzo boli patrzenie na rozwalonego sprzeta jak i cierpirenie z wlasnego bolu.
ja wrocilem teraz bo bylismy jeszcze na wypadzie moto po okolicy :)
dzieki za spotkanie WSZYSTKIM i mam nadzieje ze lokalizacja sie podobala!
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » ndz 01 paź 2006, 19:35

Ja też już jestem, pogoniłem trochę luka na R1 i mam nadzieję że wejdzie mu to w kość. Gadał coś, że lepiej mu się jezdzi na R1 niż na VFR . To ś... :evil:
Spoot był świetny i liczę na to, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej. Powiem Wam, że fajne z Was ludziska! pozdrawiam i do zobaczyska!
GaBBaS

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » ndz 01 paź 2006, 19:47

Bylo bardzo fajnie, az chyba odczuwam zal, ze nie jezdze na vfr ;-)

A co do zdjec to w najblizszym czasie postaram sie je wrzucic jak uporam sie z klopotami sprzetowymi po dzisiejszej burzy (no i okazalo sie ze zdjecia wyszly troche za ciemne i nie mowie o tych z ogniska :P )


Krajan, glowa do gory
Ostatnio zmieniony pn 02 paź 2006, 00:13 przez mrf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Little Sister
klepacz
klepacz
Posty: 689
Rejestracja: pt 25 sie 2006, 21:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Post autor: Little Sister » ndz 01 paź 2006, 20:28

Mnie też się bardzo podobało :)
Fajna lokalizacja, dużo piwa i zajebista ekipa :grin:
Zlot nadzwyczaj zrównoważony - nikt się nie zabił, nie śmigał po pijaku miedzy drzewami,
nie palił laka (za wyjątkiem 'wujka' 8) ), większej krzywdy chyba też nikt sobie nie zrobił ;)

Dziękuje Plackowi1 i Gabasowi, za to że mogłam zjawić się na zlocie :)
Dzięki dla PPamuli za bezpieczny i komfortowy transport do domu (Kawasaki to jednak nie VFR) :P
Dzięki MRFowi za śpiwór, kurtkę, chusteczki i spagetti :grin:
I w ogóle, naprawde wielkie buziaki dla Wszystkich którzy byli , bawiłam się rewelacyjnie!

Ps. Arczi, masz przechlapane za to że się rano nie pożegnałeś :evil: ;)
Ps2. Luk, następnym razem nie zadzieraj z wojowniczymi kelnerkami :lol:

Awatar użytkownika
olo
klepacz
klepacz
Posty: 1519
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 21:33
Imię: Olek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: olo » ndz 01 paź 2006, 20:35

Ludziska ! Super impreza, zajefajna lokalizacja i przede wszystkim FANTASTYCZNI ludzie !!! Serdeczne dzięki za wszystko, szczególnie UxY'emu i chłopakom z Piotrkowa za organizację !
Krajan - chyba jednak nie udało Ci się namówić nikogo na wspólny powrót - szkoda, może nic wtedy by sie nie stało ale skoro dotarłes do domu o własnych siłach to chyba nie jest tak źle ?

Jaka szkoda że zbliża się bura suka zima...

P.S. Musielismy z Mario lecieć naprawdę wcześnie i nie uścisnąłęm nikomu ręki na pożegnanie - SORRY... (o 8.00 ośrodek wyglądał jak wymarła wioska :smile: )
Ostatnio zmieniony ndz 01 paź 2006, 21:26 przez olo, łącznie zmieniany 1 raz.
VFR-OC Poland, South Park section, MTZ sub-section :-)

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 01 paź 2006, 21:17

No to i ja podziękuje :) Impreza była świetna i niespodziewałem sie takiej frekwencji chciałem podziękowac wszystkim który byli i wszystkim którzy brali udział w konkursach ;] Specjalne podziekowania dla Luka Gabasa i PPamuli którzy poradzili sobie z organizacją super.

THX 4 everybody którzy byli jeszcze raz ;] No i mam nadzieje że do zobaczenia na IV Spocie ;]


I zakochałem sie w V-TECu :P

P.S
Przykro mi Krajan z powodu kumpla, ale za to mam nadzieje że Twój sprzęt da sie szybko poskładać.


Pozdro.

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » ndz 01 paź 2006, 21:44

GaBaS pisze: pogoniłem trochę luka na R1 i mam nadzieję że wejdzie mu to w kość. Gadał coś, że lepiej mu się jezdzi na R1 niż na VFR . To ś... :evil:
bzdura x2. jakby pierwsze bylo prawda to napewno bym tak nie powiedzial o r1 :P ktos ma wybujala fantzje i bajki pisze
VFR to VFR "...and nothing compares to it"
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Arczi » pn 02 paź 2006, 00:05

Ja również dotarłem szczęśliwie do domu. Chociaż byłem chyba najkrócej z Was to powiem że jestem pod wrażeniem. Nie spodziewałem sie takiej organizacji, było naprawdę super, szkoda, że nie udało mi sie załapać na żaden konkurs, ale cieszę sie że mogłem się z Wami spotkać - mamy naprawdę odlotową ekipę. Dziękuję chłopakom za rewelacyjną organizację i wszystkim za wspaniałą zabawę (naprawdę się uśmiałem).
Little Sister pisze:Arczi, masz przechlapane za to że się rano nie pożegnałeś
SORRY!!! naprawdę chciałem się pożegnać ze wszystkimi a z Tobą Marta w szczególności, ale tak jak napisał Olo
olo pisze:Musielismy z Mario lecieć naprawdę wcześnie i nie uścisnąłęm nikomu ręki na pożegnanie - SORRY... (o 8.00 ośrodek wyglądał jak wymarła wioska
o 8.30 wszyscy jeszcze smacznie kimali, więc nie chciałem nikogo wyrywać ze snu, a musiałem na 11 być w Lublinie.

PS 1. Olo może zapomniałeś, ale mi uścisnąłeś ręke na pożegnanie
PS 2. Krajan bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego kolegi :cry: , ale tak to już jest, my motocyklisci mamy niebezpieczne hobby, więc trzeba uważać samemu i na innych, na szczęście Tobie się udało wyjść z kraksy cało, a moto jakoś poskładasz
PS 3. Anton Twój trunek zrobi chyba furorę na lubelszczyźnie - może złożę wieksze zamówienie ;-)
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzięki za wspólną zabawę.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » pn 02 paź 2006, 00:19

Troszke fotek - przepraszam za jakosc no ale czasami mi sie rozmazywalo troszke :P

Oczywiscie lepsza rozdzielczosc bedzie niebawem - one sa w 800x600

www.vfr.superhost.pl/mrf/iiivfr.rar


Pozdrawiam goraco.
A Rh POSITIVE

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » pn 02 paź 2006, 06:45

foty dobre !! w pamieci utkwiła mi VFRka malowana aerografem chyba Gabasa ? kiełba pieczona na widłach hehehe fajnie mieliscie ,zaluje ze mnie nie było.Ma ktoś moze pamiątkowe foto wszystkich naraz ?

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » pn 02 paź 2006, 07:30

Witam.
Troszkę późno ale i ja też melduję że dotarliśmy z plecaczkeim bezpiecznie bez zbędnych nieprzyjemnych przygód.
Kurde, Krajan bardzo Ci współczuję z powodu kolegi. Niestety tak mało czasami trzeba żeby było nieszczęście. No i przykro z powodu Twojego moto ale dobrze że Ty cały jesteś.
Mam nadzieję, że szybko uda Ci się naprawić moto i wrócisz na drogę.
A teraz z innej beczki.
Ja i mój plecaczek również baaaaaaaardzo dobrze się bawiliśmy.
Spotkanko super zorganizowane. :!:
Ludzie..........cóż, kto inny może jeżdzić na VFR niż super goście i gościówy ;-)
Na prawdę przyznaję, iż z większością pierwszy raz się widziałem to atmosfera była normalnie rodzinna.
Kurde super super super.
Pozdrawiam wszystkich którzy tam byli i do następnego spotkania :mrgreen:

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » pn 02 paź 2006, 09:28

Siemanko ludziska! Chyba nikomu się dzisiaj nic nie chce robić? pewnie żyjecie tym wekendem. Mrf foty są ok a szczególnie gdy są robione z "ukrycia" spoko-spoko :bye
GaBBaS

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

powroty od przyjaciół

Post autor: ppamula » pn 02 paź 2006, 09:31

Witam
Był już wieczór, mokra jezdnia po burzy, nie dało się dzidować. :sad: Marta bezpiecznie w domu. Jesze ponad setka kaemów do domu. Po głowie huczą wspomnienia szalonych godzin z wyznawcami V4... Ciemno, nie widać kolein. A tu... Korek !!! :shock: 30 Km do Warszawy, 15 przed Jankami! Dla katamaranów to jakieś ponad 2 godziny stania. Śmigam pomiędzy stojącymi. Uśmiech mi z gęby nie znika bo ja jadę :grin:
Jakim jestem szczęśliwcem że mam dwa koła. I to jakie. Kultowe VFR. :pwned

Wszystkich pozdrawiam serdecznie. Dobrze że w życiu człowiek może przeżyć takie chwile. Będzie co wspominać zimą i czekać z niecierpliwością na następny zlot. Ale jeszcze nie chowam mojego kuca do garażu.

We are The Champions :bye
AVE FVR

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości