SKANDAL SIĘ ŻENI !!! - obstawa ślubu 03.10.2020

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Model VFR: RC36 I 750F '93
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

SKANDAL SIĘ ŻENI !!! - obstawa ślubu 03.10.2020

Post autor: Arczi » śr 09 wrz 2020, 13:37

Drodzy Ownersi !!!

Tak to nie żart, zagorzały przeciwnik sformalizowanych związków nasz kolega SKANDAL podjął jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu, że wstępuje w związek małżeński ze znaną nam Eweliną :D . Jest to oczywiście wydarzenie bezprecedensowe, które nie może przejść bez echa, dlatego zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w obstawie tego ślubu, żeby wiedział, że na kumpli z VFR zawsze może liczyć i nie zapominał jak to było fajnie na wspólnych imprezach i wyjazdach z Ownersami jeszcze w stanie kawalerskim, chociaż mam nadzieję, że dużo się nie zmieni w tej kwestii :D
Teraz kilka szczegółów w temacie;
Ślub odbędzie się w sobotę 03 października 2020 o godz. 17.00 w kościele Św. Bartłomieja w Jeżewie (09-226 Zawidz) pomiędzy miejscowościami Sierpc i Drobin. Plan jest taki, że po mszy odprowadzamy na motocyklach Parę Młodą z kościoła do domu weselnego w Drobinie, trasa ok 15km, jak wszystko dobrze pójdzie Młodzi też będą na moto. Z pewnością część ekipy chciałaby zostać na miejscu do niedzieli aby ciekawie zakończyć ten dzień, dlatego podaję namiary na ciekawe kwatery w pobliżu;
https://www.hotelskansen.pl/
https://ranczoboguszewiec.pl/
Starszy drużba zadba o napoje wyskokowe dla ekipy z obstawy.
Dla lepszej organizacji obstawy proszę o wpisywanie się na listę kto jest chętny wziąć w niej udział :D
1. Para Młoda

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: SKANDAL SIĘ ŻENI !!! - obstawa ślubu 03.10.2020

Post autor: PETER » śr 09 wrz 2020, 21:21

muszę posprawdzać jakie mam plany ale warto chłopakowi towarzyszyć w tych ciężkich chwilach
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości