Spontan szalony trip puchą - węgry,serbia,macedonia,grecja

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
dixon
klepacz
klepacz
Posty: 550
Rejestracja: pn 15 lis 2010, 16:05
Model VFR: rc46
Imię: rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: grójec

Spontan szalony trip puchą - węgry,serbia,macedonia,grecja

Post autor: dixon » czw 13 lip 2017, 08:55

Decyzja i urlop otrzymany wczoraj, za kilka godzin wyjazd, cel - grecja - zakynthos, po drodze budapeszt, belgrad i jezioro ohrid, czas 2,5 tyg.
Gdyby ktoś miał ciekawe, cenne info, będę mega wdzięczny za wrzutkę w temacie;) (Peter dzięki za info o macedonii).
Jest: Honda VFR RC46 '01
Yamaha WR250F '08
Yamaha FZR 600 '93
Yamaha XS400 Special '81
Honda Lead 125 '83
Vespa ET4 125 '98
Wfm 125 '61
Ex: VFR RC46 '01, Suzuki DR-Z 400 SM '04, Honda Transalp 650 '04, Awo Simson Tourist '51, MZ ES250 '61, Jawa Perak 250 '52

Awatar użytkownika
siwyR6
teksciarz
teksciarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 22 lip 2013, 13:45
Model VFR: RC46
Imię: Sławomir
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie -Zdrój

Re: Spontan szalony trip puchą - węgry,serbia,macedonia,grecja

Post autor: siwyR6 » czw 13 lip 2017, 14:19

Jeżeli byś chciał brać wycieczki zorganizowane to polecam polskie biuro z polskim przewodnikiem https://zantemagictours.pl , ja byłem z nimi w czerwcu na 2 wycieczkach,"kefalonia vip" i "mix północ vip" , vip jest troszkę droższy ale są to busy 19 osobowe i jest lepsza organizacja,ja jestem bardzo zadowolony,wybieram się we wrześniu ponownie na Zakynthos i będę ponownie korzystał z ich usług aby zwiedzić inne regiony.Polecam zabrać ze sobą maskę do nurkowania oraz płetwy,bo woda jest krystalicznie czysta,a na niektóre plaże przydadzą się Wam buty plażowe bo większość plaż jest kamienistych.Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości