Wypadek przypadek 2017 statystyka

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
rpik
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 02 paź 2016, 20:35
Imię: rpik
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: rpik » pt 24 mar 2017, 19:34

Dobry wszystkim!
Ledwo się zaczął sezon, a już dziś wyjechał mi stary piernik z podporządkowanej. Jechałem przepisowo!!
Szczęście w nieszczęściu udało mi się starego dziada ominąć... ale takiego złożenia przed autem chyba nigdy nie miałem.
Zatem 1:0!
LWG!

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: figaro » pt 24 mar 2017, 21:06

Rozglądaj się dookoła, upewniaj się dwa razy;
Łosie z jeleniami za kierownicami, są wszędzie. :lol
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
KidRackBrawura
pisarz
pisarz
Posty: 313
Rejestracja: pt 14 sty 2011, 18:50
Imię: Tomasz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tuliszków

Re: Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: KidRackBrawura » sob 25 mar 2017, 08:41

Brawo Ty! Niby wszyscy o tym wiemy, ale trzeba powtarzać jak mantrę - na wiosnę wolniej, bo piasek po zimie, bo kierowcy się odzwyczaili, bo umiejętności po przerwie nie te.
It`s that old running wide problem again.
If in doubt, flat out.

Awatar użytkownika
adrianoo
pisarz
pisarz
Posty: 420
Rejestracja: pt 25 mar 2016, 18:41
Imię: Adrian
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Józefosław

Re: Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: adrianoo » sob 25 mar 2017, 09:02

KidRackBrawura pisze:Brawo Ty! Niby wszyscy o tym wiemy, ale trzeba powtarzać jak mantrę - na wiosnę wolniej, bo piasek po zimie, bo kierowcy się odzwyczaili, bo umiejętności po przerwie nie te.
Święte słowa, wczoraj po przejechaniu 3 km Puławską w Warszawie grzecznie zjechałem na prawy pas, bo jak zobaczyłem jak puszkami ni z tego ni z owego zmieniają pas bez chociażby zerkniecia w lusterko to stwierdziłem, że nie tędy droga, a po zimie i refleks nie ten, więc trzeba ostrożnie wejść w koleny sezon
"braku chemii fizyką nie nadrobisz"

GrześT
klepacz
klepacz
Posty: 510
Rejestracja: pt 14 lut 2014, 21:13
Imię: Grzegorz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: GrześT » sob 25 mar 2017, 11:27

Zgadza sie :D oczy wokół głowy :D tym bardziej że pełno piasku na wiklach :lol:
VFR 800fi :D
Motocykle okresu Prl :biggrin

Awatar użytkownika
zip_77
teksciarz
teksciarz
Posty: 179
Rejestracja: czw 20 sie 2009, 15:00
Imię: Paweł
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: zip_77 » ndz 26 mar 2017, 17:37

dokładnie po zimie na drodze dzieją się rzeczy zaskakujące ... wczoraj miałem małą traskę i ruszając ze świateł i skręcając zaraz w prawo lekko odwinąłem i ... :shock: zdzwienie dupą tak mi rzuciło że już noga odruchowo poszła do podparcia :oops: dziwne bo latem nie raz ostrzej zdecydowanie się rusza i takich zaskakujących uślizgów nie ma ... chyba faktycznie piachu sporo na drogach jeszcze. Także motocykliści "noga" z gazu :wink:
OGAR 205 -> MZ-ETZ 150 -> GS 500E -> VX 800 -> VFR 750F (RC36II) -> YZF 1000R THUNDERACE -> CBR 1100XX BLACKBIRD -> GSX 1300R HAYABUSA

Awatar użytkownika
wydra
klepacz
klepacz
Posty: 517
Rejestracja: ndz 16 gru 2012, 09:28
Imię: Mateusz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czeladź

Re: Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: wydra » ndz 26 mar 2017, 18:17

to ja przed chwilą miałem w drugą stronę akcję, tzn najpierw bez zatrzymania przecinał drogeę główną, jednocześnie wymuszając pierszeństwo jeden na Zoo a za chwilę drugi, drugi miał tyle farta że coś mnie podkusiło i hamowałem, bo inaczej czytał bym tu artykuł o tym jak to motocyklista wymusił i.........
Była CBR F2 600
Była Yamaha Fazer FZ6
Był V-TEC '02 Sreberko
Był V-TEC '08 Szarówa
Była X-11 " Skuter"

Awatar użytkownika
voitec
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 78
Rejestracja: pt 17 sie 2012, 23:48
Imię: Wojtek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Wypadek przypadek 2017 statystyka

Post autor: voitec » pn 27 mar 2017, 01:35

zip_77 pisze:dokładnie po zimie na drodze dzieją się rzeczy zaskakujące ... wczoraj miałem małą traskę i ruszając ze świateł i skręcając zaraz w prawo lekko odwinąłem i ... :shock: zdzwienie dupą tak mi rzuciło że już noga odruchowo poszła do podparcia :oops: dziwne bo latem nie raz ostrzej zdecydowanie się rusza i takich zaskakujących uślizgów nie ma ... chyba faktycznie piachu sporo na drogach jeszcze. Także motocykliści "noga" z gazu :wink:
W zimę się o moto pielęgnuje, łańcuch smaruje, opony pastuje ... żarcik ;) nie zapominajcie o rozgrzaniu opon przed odkręceniem manety. miałem podobną sytuację ze trzy tygodnie temu podczas pierwszej jazdy w tym sezonie, odkręciłem i jechałem jak żużlowiec. Zaskoczyły mnie jednak hamulce, strasznie słabe na początku (nie próbowałem ale sprawiały wrażenie, że jak bym na maksa ścisną to by koła nie zablokowały). Jednak po wielu hamowaniach wróciły do normalności.
VFR 800 FI > VFR 1200 F

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości