Wrzesień południe Europy

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
kolo_46
bywalec
bywalec
Posty: 24
Rejestracja: wt 26 mar 2013, 20:12
Imię: Konrad
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna

Wrzesień południe Europy

Post autor: kolo_46 » czw 04 sie 2016, 20:34

Witam, pomału zaczynam planować jakąś podróż we wrześniu. Kierunek południe Europy, Włochy, południowa Francja, może Barcelona. Także Korsyka jest w kręgu moich zainteresowań. Jak więc widać na razie tylko ogólny zarys, długość i dokładny termin do dogadania ale tak optymalnie wydaje mi się, że 10-14 dni byłoby w sam raz.

Może ktoś planuje podobny termin i kierunek bo prawdę mówiąc organizator ze mnie kiepski i wolałbym podłączyć się do kogoś kto ogarnia takie sprawy jak trasa, noclegi itp. :) Spanie raczej budżetowo ale bez namiotów bo nie chce mi się taszczyć tego całego dziadostwa.

Jakby ktoś był zainteresowany albo miał inne ciekawe propozycje pisać. Ewentualne sugestie co do trasy i ciekawych miejsc do zobaczenia również mile widziane.

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: Wrzesień południe Europy

Post autor: magik » czw 04 sie 2016, 22:54

No to szczegółowy plan :P nie ma co....
Odnośnie Hiszpanii to tylko Barcelona Cię interesuje? Czy może coś więcej?

Awatar użytkownika
kolo_46
bywalec
bywalec
Posty: 24
Rejestracja: wt 26 mar 2013, 20:12
Imię: Konrad
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzesień południe Europy

Post autor: kolo_46 » czw 04 sie 2016, 23:38

Nie myślałem żeby się dalej zapuszczać bo na to trzeba dużo czasu a chciałem przejechać na spokojnie, bez gonitwy przede wszystkim południowe wybrzeże Francji ale jestem otwarty na propozycje. O Pireneje też chciałbym chociaż zahaczyć. Jak zauważyłeś na chwilę obecną plan jest dość ogólny :D

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: Wrzesień południe Europy

Post autor: magik » pt 05 sie 2016, 00:00

Nie no tak pytam bo mam kuzynke w murci i ziomka w Valencii i może... Ahh czas wrócić na ziemię. W tym roku będzie ciężko. Ale jakby co popytam Ci o jakieś noclegi,bo szczerze to tam przez neta nic nie znajdziesz :-P to nie to co u nas ze nawet agroturystyka ma swoją stronę internetową.

Awatar użytkownika
kolo_46
bywalec
bywalec
Posty: 24
Rejestracja: wt 26 mar 2013, 20:12
Imię: Konrad
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzesień południe Europy

Post autor: kolo_46 » pt 05 sie 2016, 00:27

Dzięki za propozycję. Nie planuje zapuszczać się aż tak głęboko w Hiszpanię ale jakby plany się zmieniły to się odezwę bo wówczas byłaby to fajna opcja.

Awatar użytkownika
kolo_46
bywalec
bywalec
Posty: 24
Rejestracja: wt 26 mar 2013, 20:12
Imię: Konrad
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzesień południe Europy

Post autor: kolo_46 » ndz 21 sie 2016, 23:08

Coś kiepsko z zainteresowaniem :P Jak na razie jedzie nas dwóch, w tamtą stronę przez niemcownię, francję w kierunku pirenejów. Później kierunek andaluzja, powrót południowym wybrzeżem. Może jednak ktoś jeszcze się przyłączy?
Magik jakbyś mi wysłał na pw namiary na tych Twoich znajomych w Hiszpanii to byłbym wdzięczny, być może skorzystam z ich pomocy.

Awatar użytkownika
Klarkson
pisarz
pisarz
Posty: 366
Rejestracja: pn 06 lis 2006, 17:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Re: Wrzesień południe Europy

Post autor: Klarkson » pn 22 sie 2016, 08:35

kolo_46 pisze:Coś kiepsko z zainteresowaniem Jak na razie jedzie nas dwóch,Może jednak ktoś jeszcze się przyłączy?
Lepiej jechać w 2-3 zgrane moto, niż się meczyć przez pół Europy, bo ktoś zamydla, albo zapier... na złamanie karku.
Klarkson

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości