Alpy Szwajcarskie 2016

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Samson1983
pisarz
pisarz
Posty: 433
Rejestracja: pn 24 mar 2014, 06:08
Imię: Sławek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów n. Wisłokiem

Alpy Szwajcarskie 2016

Post autor: Samson1983 » pn 20 cze 2016, 21:25

Witam,
W tym roku w lipcu jedziemy z kumplem w Alpy austriackie, włoskie - i szwajcarskie.
I mam takie pytanie, bo sam nie wiem co robić.
Czy ktoś ma pojęcie jak tam z normami głośności w szwajcari, czy się czepiają motocyklistów ??
Bo mój FIstaszek ma akcesoryjny wydech Sebring Twister przelotowy (+katalizator), tylko nie mam dbkillera.
Jak to gada każdy wie :P i nie wiem czy szukać na gwałt dbkillera czy dać sobie siana.
Może ktoś coś wie, ma jakieś doświadczenia ??
..."kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej" Ryszard Riedel
...Is there anything?? that love you so much, you'd protect it, no matter the cost or the damage it did to you?

Awatar użytkownika
veeefour
pisarz
pisarz
Posty: 258
Rejestracja: wt 12 maja 2015, 20:47
Imię: Przemek
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Alpy Szwajcarskie 2016

Post autor: veeefour » wt 21 cze 2016, 10:58

Mieszkam juz troche w CH - za dodatkowe dB zabiora MOGA ci nawet ci zabrac moto. Zalez od Policjanta ale generalnie tutaj OBCA tablica to juz sam
w sobie magnes a juz jak jest glosny to na pewno cie pogonia. Radze zalozyc dB killera.

We Wloszech to robta co chceta.

Awatar użytkownika
KidRackBrawura
pisarz
pisarz
Posty: 313
Rejestracja: pt 14 sty 2011, 18:50
Imię: Tomasz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tuliszków

Re: Alpy Szwajcarskie 2016

Post autor: KidRackBrawura » czw 23 cze 2016, 22:48

Z tego co wyczytałem w zeszłym roku to mogą Ci nakazać "naprawę" motocykla czyli np kupno końcówki w ASO w Szwajcarii, ale to na polskich forach. Ja przez tydzień jeździłem co prawda z oryginalnym (zmieniłem na oryginał na czas podróży), ale nikt się do mnie nie przyczepił. Pamiętaj o winietach w Austrii i Szwajcarii.
It`s that old running wide problem again.
If in doubt, flat out.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości