22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Siogu
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: pn 08 wrz 2008, 18:42
Imię: Małgorzata
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Pruszków

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: Siogu » śr 20 kwie 2016, 22:05

TomTox ty chyba nie powinieniś się wypowiadać na temat spotkań i poznawania z innymi bo w Pradze po wielokrotnych sms-ach i telefonach będąc 100 metrów od nas nie znalazłeś chęci i siły by się spotkać i nie jest to kwestią mojej spinki tylko nie lubię ściemniacz
Pozdrawiam
NIE KIERUJE ALE LATAĆ LUBIE

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: figaro » czw 21 kwie 2016, 13:43

TomTox pisze:...w największym stopniu liczy się ten kto ma rację...
A właśnie, że nie. Liczy się ten , kto ma ...więcej postów :lol

P.S.
zoomer przepraszam za offa, ale uwielbiam takie wymiany poglądów i analizy czyiś intencji :mrgreen:
Tytułowa inicjatywa bardzo pozytywna i z czasem przyniesie większe zainteresowanie oraz frekwencje. :ok
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Artkaj
bywalec
bywalec
Posty: 26
Rejestracja: pn 19 paź 2015, 10:48
Imię: Artur
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: Artkaj » czw 21 kwie 2016, 21:20

Zoomer nie wiem jak tam dopisać jeszcze jedną osobę
Stefan na BMW.
Jutro przyjedziemy wieczorkiem :D . Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło i zamówiłes pogodę. :bye

Awatar użytkownika
zoomer
pisarz
pisarz
Posty: 226
Rejestracja: pt 13 mar 2015, 11:20
Imię: Damian
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poronin

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: zoomer » czw 21 kwie 2016, 22:29

Z mojej strony wszystko aktualne. Czy ten Stefan to czwarta osoba czy trzecia jak wcześniej mówiłeś? Daj znać smsem jutro o której będziecie bo jakies żarełko przygotujemy :) Tel 601 150 060

Awatar użytkownika
Artkaj
bywalec
bywalec
Posty: 26
Rejestracja: pn 19 paź 2015, 10:48
Imię: Artur
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: Artkaj » pt 22 kwie 2016, 09:34

To kolejna osoba. Zatem przyjeżdzamy
1. Artkaj + plecaczek
2. Jacek
3. Stefan

Awatar użytkownika
TomTox
teksciarz
teksciarz
Posty: 164
Rejestracja: pn 01 lut 2016, 23:42
Imię: Tomek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: TomTox » pt 22 kwie 2016, 11:04

Jeśli jutro pogoda będzie OK to będę dzwonił do zoomer'a o dokładne koordynaty ;)

[OT]
PS.
Siogu pisze:TomTox ty chyba nie powinieniś się wypowiadać na temat spotkań i poznawania z innymi bo w Pradze po wielokrotnych sms-ach i telefonach będąc 100 metrów od nas nie znalazłeś chęci i siły by się spotkać i nie jest to kwestią mojej spinki tylko nie lubię ściemniacz
Pozdrawiam
Już jestem ściemniaczem? Ciekawe. Wyszliśmy na zwiedzanie o 11, cały dzień łażenia, w dodatku szliśmy przez cały Park okołozamkowy górą, i to w największym deszczu, zmokliśmy cali, wysuszyliśmy się dopiero jak zjedliśmy a potem nie chciało nam się już łazić. Faktem jest że byłem pod budynkiem Van Graaf 30 minut później po Waszym telefonie. Ale jest coś takiego jak czynnik ludzki i zwykłe zmęczenie... jeśli byśmy się spotkali i spieszyli się wracać do hotelu to byłoby to przyjemne spotkanie? Byłoby jeszcze bardziej bez sensu. Podobnie jak przyjście, powiedzenie "Cześć" i pójście. Nie było po prostu sensu i mogłem to zaznaczyć wcześniej po prostu że po jedzeniu jesteśmy zmęczeni. Nie uważam że bez tego spotkania Praga była gorsza a na jednym wyjeździe sezon się nie kończy, więc po co to komentować? Przeprosiłem za to i tyle. Myślę że okazji do spotkań czy wspólnych wyjazdów będzie wiele więcej niż to jedno jedyne. Jeśli tak bardzo siogu przeszkadza Ci moje wypowiadanie się na temat to po prostu nie czytaj tego co piszę bo nie wiem jak jeszcze mogę Ci pomóc.
[EOT]

Awatar użytkownika
śliniak290
klepacz
klepacz
Posty: 1842
Rejestracja: pn 07 cze 2010, 09:41
Imię: Wojciech
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: śliniak290 » pt 22 kwie 2016, 13:13

Nie bijcie piany bo to nie służy rozwijaniu się społeczności forumowej :evil:
Najpierw naucz śmiać się z siebie , a potem śmiej się z innych !!!

Awatar użytkownika
TomTox
teksciarz
teksciarz
Posty: 164
Rejestracja: pn 01 lut 2016, 23:42
Imię: Tomek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: TomTox » sob 23 kwie 2016, 14:31

Ja niestety teraz jestem wolny dopiero także się nie pojawię, pracowita Sobota :(

Awatar użytkownika
Artkaj
bywalec
bywalec
Posty: 26
Rejestracja: pn 19 paź 2015, 10:48
Imię: Artur
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: Artkaj » pn 25 kwie 2016, 00:10

Sezon 2016 uważam za otwarty

Byłem i jak obiecałem parę słów refleksji:
Bardzo dobrze przygotowane spotkanie, zarówno pod względem zaplecza, organizacji i fachowej obsługi. Ośrodek pierwsza klasa, duża świetlica w typowym charakterze góralskim z kominkiem z trzaskającym ogniem. Bardzo czyste i komfortowe pokoje. Dostaliśmy studio dwa pokoje dwuosobowe z ładnym widokiem na zaśnieżone szczyty Tatr oraz z pełnym węzłem sanitarnym. Jedzenie doskonałe, bo osobiście przygotowywane przez Kasię (żonę zoomera), a wszystkie posiłki jedliśmy wspólnie z całą familią gospodarzy. Już w piątek wieczorem przyjeżdzających gospodarze witali gorącym, przepysznym gulaszem. Wieczorem imprezowaliśmy wspominając zaliczone wyprawy, sytuacje zabawne i te mrożące krew w żyłach. Omówiliśmy i wybraliśmy również trasę na przyszły dzień. Zoomer przygotował aż trzy warianty. Wyruszyliśmy rano po obfitym śniadaniu ok godziny 11. Pojeździliśmy po serpentynach z pięknymi widokami na ośnieżone szczyty Tatr, górskie jeziora, zaporę wodną i odwiedziliśmy typową knajpę motocyklową jak dobrze pamiętam w Liptowskim Mikulaszu. Łącznie 230 km. Po powrocie obiadokolacja i druga połowa typowej motocyklowej biesiady, niestety w nieco okrojonym składzie, bo nieopatrznie wysłuchaliśmy prognozy pogody, zapowiadającej na następny dzień mocnego ochłodzenia z opadami śniegu. Tak nieoptymistyczne wiadomości skłoniły dwóch uczestników do szybszego powrotu. Szczęściarze mieli niedaleko bo tylko 120 kilometrów i już o 23.00 zameldowali nam o swoim dotarciu do domu.
Może zbyt dużego doświadczenia i porównania z tego typu imprez nie mam, bo tego typu zlotów i spotkań jak naliczyłem to odbyłem dziewięć, ale warunki bytowe i żarcie były zdecydowanie najlepsze. Żeby nie było tak słodko to jak na gorąco oceniam dwie rzeczy wymagają zdecydowanej poprawy:
1. Frekwencja - było nas 6 osób, a świetlica spokojnie pomieściłaby 30. Wiadomo w większej grupie zawsze weselej
2. Pogoda - o ile w piątek i sobotę pogoda była w miarę (12-15 stopni z dobra widocznością na te piękne tatrzański szczyty), to w niedzielę pesymistyczne prognozy się sprawdziły i wyjeżdżaliśmy z Poronina w padającym śniegu w temperaturze 2 stopni celcjusza. Ciężką drogę mieliśmy do Rabki i musiałem z szybki kasku co chwilę ściągać śnieg, ale od Myślenic przestało padać, a temperatura podniosła się do 7 stopni. Od Opola wyszło słońce i zaczęło być "gorąco" - temperatura doszła aż do 10 stopni:)). Ale jak mawia Wieszcz Darek "Cza twardym być nie miętkim"
Danielu i Kasiu bardzo dziękujemy za spotkanie, za to że chciało Wam się to zorganizować i pozostaje mieć nadzieję, że kolejny raz też Wam się będzie chciało, a na pewno dwóch uczestników już macie:))))

Awatar użytkownika
Zając
klepacz
klepacz
Posty: 1018
Rejestracja: sob 06 sie 2011, 15:10
Imię: Dariusz
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hanna

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: Zając » pn 25 kwie 2016, 07:03

Artkaj pisze:Zoomer przygotował aż trzy warianty
W to szczerze wierzę :D

Fajnie na pewno było, szkoda że nie mogłem być, następnym razem na pewno dołączę.

Damian Kasiu, pozdrowienia. :D
LWL 74HN

Awatar użytkownika
zoomer
pisarz
pisarz
Posty: 226
Rejestracja: pt 13 mar 2015, 11:20
Imię: Damian
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poronin

Re: 22-24 Kwietnia - ROZPOCZĘCIE SEZONU W TATRACH 2016

Post autor: zoomer » pn 25 kwie 2016, 10:55

Zając pisze:
Artkaj pisze:Zoomer przygotował aż trzy warianty
W to szczerze wierzę :D
Zając, a w resztę to już nie wierzysz??? :P :) Ty planuj urlop i przyjeżdżaj :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości