Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Siogu
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: pn 08 wrz 2008, 18:42
Imię: Małgorzata
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Post autor: Siogu » pn 18 kwie 2016, 09:33

Wróciliśmy szczęśliwie,wyjazd bardzo udany, pozwiedzane,jakieś fotki wrzucimy później,przykro nam tylko że kolega TomTox w ciągu trzech dni nie znalazł czasu by się z nami spotkać,ale cóż myślę że to jego strata
NIE KIERUJE ALE LATAĆ LUBIE

Awatar użytkownika
TomTox
teksciarz
teksciarz
Posty: 164
Rejestracja: pn 01 lut 2016, 23:42
Imię: Tomek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Post autor: TomTox » pn 18 kwie 2016, 12:41

Generalnie też wróciliśmy ale tak jak mówiłem - pojechaliśmy czterema kółkami, choć niepotrzebnie. Moja połówka nie posiada "pełnego" ubioru i tak było po prostu bezpieczniej.

Siogu za brak spotkania mogę jedynie przeprosić, niestety trochę źle gospodarowaliśmy gotówką i w sobotę na Vaclavskim byliśmy już bez korun - dodatkowo padł mi telefon, ale na pewno to nadrobimy. Praga jako miasto naprawdę piękna choć ilość turystów jest trochę męcząca, zwłaszcza np. na moście Karola dlatego polecam wybierać się tam wieczorem\w nocy. Co dziwne, każdy inny most jest pusty. Też wrzucę fotki jak się z tym ogarnę ;)

Jako kolejne miejsce planujemy odwiedzić Budapeszt lub Wiedeń - myślę że sprawa się rozjaśni jakoś w maju ;)

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Post autor: PETER » pn 18 kwie 2016, 18:15

A ode mnie statystyki 1400 km przybyło na liczniku, a tyłki odsiedziały na motku 17,30 godz. co więcej -znaleźliśmy bardzo fajny pab gdzie można coś zjeść i napić się piwka ,w sobotę zwiedziliśmy Pragę jak wszyscy czyli stałe punkty programy a na placu Vaclawa załapaliśmy się na przejazd parady JAGUARÓW, a wieczorem trafiliśmy na koncert organizowany przez ich RADIO VAWE dawali chłopaki czadu, znaleźliśmy też fajną dyskotekę polecamy "CROSS CLUB" Marcel dzięki tobie w drodze powrotnej odwiedziliśmy Pekelne Doły niestety jeszcze zamknięte , jak i Zamek na Skale ,z resztą wybraliśmy taką drogę z Pragi że tych zamków skał było sporo -droga nr 9 przez Mielnik i Czeską lipe -do zobaczenia ,a co do kolegi Tomka ,no cóż wystarczyło nic nie pisać i pojechać samemu,do spotkania dzieliło nas 1 min na piechotę, a pieniędzy do tego nie potrzeba. Pare fotek z wyjazdu ponizej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Marsel
pisarz
pisarz
Posty: 418
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:51
Imię: Marceli
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pabianice, łódzkie

Re: Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Post autor: Marsel » czw 21 kwie 2016, 15:06

Piotr cieszę się, że udał się wyjazd. Co do kolegi TomTox, no cóż ... :roll:
Czasami swoje towarzystwo jest najlepsze w danym momencie, aczkolwiek mam nadzieję iż uda Nam się razem wybrać w tamte rejony gdy Pekelne będą otwarte. Jest jeszcze kilka fajnych miejsc w bliskiej okolicy (ja zapraszam Was) :bye
Żyć szybko, umrzeć późno ...
http://babelkowy-swiat.pl/

Awatar użytkownika
Siogu
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: pn 08 wrz 2008, 18:42
Imię: Małgorzata
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Post autor: Siogu » czw 05 maja 2016, 09:03

dzięki Marsel za zaproszenie wiesz że my jesteśmy zawsze chętni do wyjazdów,a tam rzeczywiście jest co oglądać tak na szybko mijaliśmy ze cztery skalne zamki i na pewno chcemy się tam wybrać żeby je zwiedzić pozdrawiam :mrgreen:
NIE KIERUJE ALE LATAĆ LUBIE

Awatar użytkownika
kargulo
pisarz
pisarz
Posty: 249
Rejestracja: ndz 06 maja 2012, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Post autor: kargulo » ndz 11 wrz 2016, 16:49

Siogu , to co mówisz że pomiedzy Mielnik i Czeską lipe jest tyle zamków?

Macie może jakieś namiary na noclegi w tym rejonie os skalnych miast do pragi ?

Awatar użytkownika
Siogu
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: pn 08 wrz 2008, 18:42
Imię: Małgorzata
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Pruszków

Re: Weekend w Pradze 16 - 17 Kwietnia

Post autor: Siogu » ndz 11 wrz 2016, 22:01

nie mam namiarrów na nocleg bo my zwiedzaliśmy to w drodze do Pragi i z powrotem
NIE KIERUJE ALE LATAĆ LUBIE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości