Bułgaria złote piaski czerwiec 2015r

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
max02
Posty: 12
Rejestracja: śr 10 gru 2014, 05:34
Imię: Marek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Bułgaria złote piaski czerwiec 2015r

Post autor: max02 » czw 01 sty 2015, 15:39

Witam serdecznie :)
W związku z kupnem motocykla do turystyki i planami podróży proszę doświadczonych podróżników o kilka informacji :)
- czy można jechać do Bułgarii w tzw. ciemno ( bez wcześniejszego rezerwowania kwatery ) ?
- jak jest pod kątem zlodziejstwa ( czy można moto zostawić na prakingu niestrzeżonym czy lepej na strzeżonym )?
- jak z pogodą ? druga połowa czerwca ?
- na co zwrocić uwagę ?
- jakieś dobre rady co zabrać ze sobą :)
wcześniej jeździliśmy do chorwacji i nie było jakiegokolwiek problemu ale z Bułgarią doświadczenia nie mam a co kraj to .... :D
Chętnie poznamy osoby które planują wyjazd motorem w pobliskie miejsce w tym samym terminie :D ( na razie wychodzi że będziemy jechać jednym motocyklem ja i ładniejsza połowa )
Liczę na rzeczowe informacje doświadczonych podróżników , żartownisiom i kawalarzom dziękuję za dobre rady :)
Pozdrawiam serdecznie Marek
jakby ktoś chciał więcej informacji prosze na priv e-mail max02@wp.pl :bye
Było :
Romet :)
MZ ETZ 150 :)
Honda Fireblade SC33
Jest
Honda VFR 800 VTEC
Honda VFR 1200F

tomcat
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 66
Rejestracja: śr 05 sty 2011, 21:11
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna/Łańcut

Re: Bułgaria złote piaski czerwiec 2015r

Post autor: tomcat » śr 07 sty 2015, 18:28

- można jechać w ciemno, byłem w sierpniu i nie było najmniejszego problemu ze znalezieniem noclegu w dobrej cenie i o dobrych warunkach.
- byle gdzie to bym tam motocykla jednak nie zostawił :P
- pogoda raczej pewna chociaż zeszły rok płatał figle
- nie wiem jakie masz plany ale jak jedziesz prosto do bułgarii to warto jednak poświęcić chwilę rumunii przez którą i tak będziesz się wlókł masę czasu bo tamtędy najkrócej, poszukaj noclegu na szczycie transalpiny, jest tam duży ośrodek narciarski, w lecie szybko znajdziesz nocleg w hotelu za śmieszne pieniądze a trasa i widoki niesamowite, najłatwiej wjechać od strony południowej ale polecam przejechać całą :) Idąc dalej warto poświecić kolejny dzień na szosę transfogarską........ :D

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: Bułgaria złote piaski czerwiec 2015r

Post autor: Bury » czw 08 sty 2015, 21:15

no ja bym sie moze skusil jesli weszlaby opcja alpiny i transfogarskiej ale w lipcu
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
WieniuZiel
Posty: 18
Rejestracja: sob 21 cze 2014, 12:38
Imię: Wieniu
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielątkowo k. Poznania

Re: Bułgaria złote piaski czerwiec 2015r

Post autor: WieniuZiel » ndz 18 sty 2015, 22:17

Byliśmy w 2014 w Turcji przez Rumunię i Złote Piaski i wszędzie znaleźliśmy nocleg bez rezerwacji. Na Złote mogę dać namiar na chłopaka z Mazur, który tam wynajmuje apartamenty i pokoje.
Co do złodziejstwa to chyba czas zmienić opinię... W Turcji został portfel na siedzeniu a w Bułgarii na ulicy przed hotelem navi na siedzeniu na całą noc. Ponadto spotykaliśmy się na każdym kroku z chęcią pomocy i z życzliwością. Jadąc do Golden Sands polecam Vama Veche, pokoje przy plaży i fajny klimat miejscowości.

Awatar użytkownika
max02
Posty: 12
Rejestracja: śr 10 gru 2014, 05:34
Imię: Marek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Bułgaria złote piaski czerwiec 2015r

Post autor: max02 » ndz 01 lut 2015, 19:02

Dzięki za odpowiedzi :)
Z uwagi na ciągłe wątpliwości chyba zmiana planów i wyjazd na Chorwację ( byliśmy tam kilka razy puszką ) no chyba że ktoś ma urlop w tym samym terminie i by reflektował na wspólny wyjazd ? w grupie zawsze bezpieczniej i raźniej :)
Było :
Romet :)
MZ ETZ 150 :)
Honda Fireblade SC33
Jest
Honda VFR 800 VTEC
Honda VFR 1200F

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości