Drugie Ogólnopolskie Spotkanie Właścicieli VFR ;]

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)

Kiedy najbardziej pasuje wam termin drugiego spotkania

1. Pocz±tek Czerwca (2 - 4) (9 - 11) (16 - 18)
3
12%
2. Koniec Czerwca Pocz±tek Lipca (23 - 25) (30 - 2) (7 - 9)
3
12%
3. Lipiec ( 14 - 16) (21 - 23)
10
38%
4. Koniec Lipca pocz±tek Sierpnia (28 - 30) (4 - 6)
3
12%
5. Sierpieñ (11 - 13) (18 - 20) (25 - 27)
4
15%
6. Pó¼niej :P (Wrzesieñ, Pa¼dziernik :P)
3
12%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » ndz 06 sie 2006, 18:23

Choć nie wszyscy dojechali spotkanie udało się!
Było za..ście :mrgreen: - normalnie przez większość czasu prawie leżałem ze śmiechu :lol:
Jeżeli chodzi o pogodę to sobota była udana - tylko powrót był nieco utrudniony przez deszcz. Kilka razy przyjąłem na klatę falę wody spod kół aut jadących z naprzeciwka.
Teraz już w domu :cool - ciepło i sucho.
Troszkę nam się ekipa powrotna porwała ... dajcie znać co z wami, dojechaliście jesteście cali? Deszcz był niemiłosierny ... zakup przeciwdeszczowego kombi to strzał w 10.
Ja trochę się spieszyłem bo chciałem zobaczyć Kubicę - 7. miejsce to dobry wynik jak na debiut.
Pozdrawiam i do następnego razu.

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » ndz 06 sie 2006, 19:17

ja tez juz jestem od paru godzin.spotkanie 'w deche' (tak jak wali jasiu-kto nie byl to nie wie:D)
ale dzis.... porazka.wracalismy z jarkiem i bylo przeje.... mam kondona ale buty i rekawice bede suszyl tydzien.kondona zdjalem dopiero 20km od domu (a mialem 150) i musialem sobie wtedy odbic... non-stop 220;) chcialem dogonic sliczne panie z VW w malowaniu redbull ale sie nie udalo bo dojechalem do domu... :P
a nasze spotkanie bylo tak rozglosnione ze az panowie z polsatu dojechali:D (pzdr dla jezyka i pawla-do zobaczenia w wawie;) )
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
doyar
klepacz
klepacz
Posty: 826
Rejestracja: czw 22 cze 2006, 00:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Uć siti

Post autor: doyar » ndz 06 sie 2006, 19:49

Elo elo!
My tez juz w domu - dzieki Lukasz :grin: (LukeVFR, cholera, pogubic sie idzie: nowe geby, dopasowac do nickow dopasowac do imion) za torowanie drogi przodem.
My to troche chyba w innych ligach jezdzimy - ja juz nie mlody gniewny, jak jest sucho to ja jezdze tak jakbys Ty po mokrym gdyby nas z tylu nie bylo :shock:
No i nieco nam zapal ostudzil ten sukinsyn w zielonym AXie co nie zapanowal na zakrecie i przez dwuciagla po naszym polecial, stuknal mnie lusterkim i to piQs, tylko ze mi Tu$kę (to ta blondi co ze mna byla i wszyscy do niej Marta mowili) tymze lusterkiem po kolanie no i jest siniak i ofiara przemocy domowej :oops: a i troche strachu bylo.
Mam nadzieje ze reszta nie miala przygod i wpo dodom trafila.
Uxy, dzieki, udanego szalenstwa po Wybrzezu. Jak wrocisz to sie objaw to podrzuce fotki. Dzieki wszystkim za fajna impreze :mrgreen:
Zeby tylko nie tyn dyszcz...

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

doyar

Post autor: Lucek » ndz 06 sie 2006, 19:59

nie przesadzaj doyar nie bylo tak zle,dzielnie goniles no i jechales z kobieta wiec wiesz.... pan z polsatu wczoraj powtarzal wiele razy:"jak z kims to nie zapieralac"
a propos, TV nie ogladam ale reportaz to jakis bedzie chyba...??:D
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » pn 07 sie 2006, 02:51

Dajcie mi na maila fotki (mryf@vfr.superhost.pl) to zapodam tutaj na serwer ;)

pozdrawiam :motolove
A Rh POSITIVE

Je¿u

Post autor: Je¿u » pn 07 sie 2006, 10:54

Rommi też dojechaliśmy bez problemów, ale musieliśmy się zatrzymać na tankowanie a Ty pojechałeś dalej. Dzięki wszystkim za super wyjazd ! Pozdrawiam Jeżu i Paweł

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » pn 07 sie 2006, 11:13

Jeżu pisze:Rommi też dojechaliśmy bez problemów, ale musieliśmy się zatrzymać na tankowanie a Ty pojechałeś dalej.
Szkoda, że mnie nie wyprzedziliście - też bym zjechał za Wami a tak nie chciałem stawać na drodze - troche było niebezpiecznie i za....ście mokro :grin:

Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Arczi » pn 07 sie 2006, 15:26

Panowie cieszę sie, że wszyscy dotarli szczęśliwie do domciu. Ja chyba miałem najgorzej przesrane bo 200km we deszczu, ale już nastepną stówę odbiłem sobie na suchym asfalcie :yeah . Spotkanie było jak najbardziej udane tylko ta pogoda w niedzielę ( lało niemiłosiernie), tak sie jakoś ekipa rozsypała, że nie było okazji ze wszystkimi się pożegnać. Za to w sobotę pełna faza :biggrin , dobrze, że rozbiliśmy sie na uboczu, bo ryk wydechów z Jeża i Pawła maszyny w środku nocy mógł przyprawić niektórych wczasowiczów o zawał serca. Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i oby takie imprezy były częściej.
Pozdrowionka dla wszystkich
P.S. Jeżu i Paweł - kiedy relacja z imprezy w polsacie? :lol:

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 20 sie 2006, 18:40

No i juz jesten :D spotaknie było świetnie i już mysle nad trzecim ;] jednak dwu dniowe spotkania to bardzo dobra idea :) Dobrze że każdy dojachał cały,


Pozdro V4 :)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości