Poznaj Podkarpacie na 2oo 07-06-2014

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
Daniel
klepacz
klepacz
Posty: 506
Rejestracja: czw 27 gru 2007, 19:11
Imię: Daniel
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Poznaj Podkarpacie na 2oo 07-06-2014

Post autor: Daniel » ndz 11 maja 2014, 23:11

Witam. Chciałbym zaprosić na kolejną imprezę turystyczno-krajoznawczą na Podkarpaciu. Poznaj Podkarpacie na 2oo to kolejna edycja rajdu który za każdym razem przebiega innymi drogami Podkarpacia, pokazując jego najpiękniejsze zakątki. Od tej edycji rajd zostaje mianowany imieniem Maćka ,,Soko'' Mussura, Współzałożyciela oraz administratora podkarpackiego forum motocyklowego Podkarpackie2oo.pl. niezwykle charyzmatycznej postaci naszego środowiska. Nasz przyjaciel Maciek zginął 19 lipca 2013 roku w skutek wymuszenia pierwszeństwa przez kierującego samochodem. Impreza odbędzie się 7.06.2014 r. Start w Ropczycach, miejscowości z której pochodził Maciek, natomiast meta będzie w Czarnej Górnej w Bieszczadach. Jako że tym razem rajd odbywał się będzie w sobotę, po przejechaniu trasy będzie można miło spędzić wieczór pod bieszczadzkim niebem by następnego dnia kontynuować zwiedzanie Bieszczad. Zamieszczam plakat oraz artykuł o Maćku, jednak na wszelkie pytania również postaram się odpowiedzieć tutaj.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Try before you die!

Awatar użytkownika
Samson1983
pisarz
pisarz
Posty: 433
Rejestracja: pn 24 mar 2014, 06:08
Imię: Sławek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów n. Wisłokiem

Re: Poznaj Podkarpacie na 2oo 2014

Post autor: Samson1983 » śr 14 maja 2014, 18:44

Witam każdemu mogę polecić tą imprezę - bo przy okazji poprzednich edycji sam odkryłem kilka fajnych ścieżek o których nie wiedziałem :D
..."kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej" Ryszard Riedel
...Is there anything?? that love you so much, you'd protect it, no matter the cost or the damage it did to you?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości