Strona 1 z 1

Łowicka Majówka Motocyklowa - 21.05.2011.

: pn 16 maja 2011, 16:56
autor: str6
"Kilkuset motocyklistów przyjedzie 21 maja do Nieborowa, gdzie już po raz czwarty odbędzie się Łowicka Majówka Motocyklowa, będąca oficjalnym rozpoczęciem sezonu motocyklowego w naszym regionie.

Motocykliści, w tym około 100 osobowa grupa fanów dwóch kółek z Łowicza, przez kilka godzin będzie także przebywać w Łowiczu.

Impreza rozpocznie się od godziny 11.30 zbiórką uczestników przy garażu nr 16 przy osiedlu Dąbrowskiego. Około 12.30 motocykliści ruszą do kościoła na Korabce, gdzie o godz. 13 wezmą udział w mszy świętej i święceniu motocykli. Po mszy przejadą na Nowy Rynek, gdzie od 14.30 do 16. potrwa prezentacja motocykli i pokaz ratownictwa medycznego.

O 16. ruszy uroczysta parada ulicami Łowicza. O 17. na campingu w Nieborowie rozpocznie się oficjalny zlot, przeznaczony tylko dla motocyklistów."

Re: Łowicka Majówka Motocyklowa - 21.05.2011.

: wt 17 maja 2011, 23:23
autor: St@ry
str6 pisze:"
O 17. na campingu w Nieborowie rozpocznie się oficjalny zlot, przeznaczony tylko dla motocyklistów."
Jak to rozumieć? Czyli plecaczki nie mogą się tam pojawić? A może to impreza tylko dla członków jakiegoś MC czy FG? Str6 czy znasz jakieś szczegóły w tym temacie?

Re: Łowicka Majówka Motocyklowa - 21.05.2011.

: wt 17 maja 2011, 23:46
autor: puzon
Plecaki pewnie też mają wejście. Plakat: http://imageshack.us/f/687/zlotplakat.jpg/ . Słyszałem od znajomych że te Łowickie zloty w Nieborowie to lekka lipa tzn."tu nie siadaj bo to miejsce zarezerwowane dla jakiegoś klubu" , " tu nie stawiaj motocykla bo to miejsce dla kogoś innego" preferują tylko jakieś znajome kluby a indywidualni motocykliści raczej im przeszkadzają. Mi odradzili ten zlot.

Re: Łowicka Majówka Motocyklowa - 21.05.2011.

: śr 18 maja 2011, 10:00
autor: str6
Niestety nie miałem okazji tam być ale ja i tak jak pojadę to tylko do Łowicza bo też słyszałem wiele mało pochlebnych opinii o tym zlocie organizatorach itp.większość motocyklistów rozjeżdżała się w swoje strony w Nieborowie jak usłyszała ceny biletu wstępu (chyba 40zł.) :shock:a teraz 50zł. :shock: :shock: :shock: Po co mi ich koszulka :?: :?: :?: No to mnie już w Nieborowie na 100% nie będzie. Mam tylko nadzieje że może organizatorzy zmienią swoje podejście do organizacji tego zlotu bo w najbliższym czasie nikt tam nie będzie jeździł i zamiast zlotu w Nieborowie będą sobie mogli zorganizować grilla dla swojego klubu w Nieborowie :)

Re: Łowicka Majówka Motocyklowa - 21.05.2011.

: sob 21 maja 2011, 19:23
autor: str6
Zaliczone, ale niestety tylko do Nieborowa i w swoją stronę, zresztą jak większość. :) :) :)

Re: Łowicka Majówka Motocyklowa - 21.05.2011.

: ndz 22 maja 2011, 22:18
autor: Tofik80
Ja też byłem szkoda że sie nie zdzwoniliśmy.