Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Właścicieli VFR :)

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Właścicieli VFR :)

Post autor: UxY » pt 03 mar 2006, 17:51

No i kombinuje ;] mam dwie propozycje przyda?o b ysie w sezonie zrobic ze 3 takie spotkania :D 1. Na otwarcie :) 2. Na wakacje :P 3. Na zamkni?cie sezonu ;] Tak?e ?e najbli??j jest 1 to mam dwie propozycje :) Albo przy okazji ?wi?cenia sprz?t?w w Cz?stochowie mo?na by zrobi? takie spotkanie ;] Albo ze wzgl?du ?e niekt?rzy marudz? ?e im daleko :P Mo?na by to zorganizowa? w ?odzi ;> Na ?odziach sie nie znam :P ale napewno jaki? pub/plac tam maj? :)

Co do reszty to jeszcze kupa czasu ale kto? co? kiedy? o tych domkach w Olsztynie wspomnia? tak?e to te? dobra idea na 2 spotkanie by by?a :]

Tyle odemnie je?eli macie jakie? inne lepsze pomys?y (nie lepsze te? mog? by? ;]) Albo jak wam sie wo?le nie podoba :P to piszcie co i jak :)


Pozdro V4 ;]
Ostatnio zmieniony śr 26 lip 2006, 18:03 przez UxY, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AGENTII
pisarz
pisarz
Posty: 250
Rejestracja: wt 15 lis 2005, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: AGENTII » sob 04 mar 2006, 15:17

UxY, ztym marudzeniem to mam nadzieje , ?e o mnie nie my?lisz :?: :mrgreen: a je?eli chodzi o
UxY pisze:Co do reszty to jeszcze kupa czasu ale kto? co? kiedy? o tych domkach w Olsztynie wspomnia? tak?e to te? dobra idea na 2 spotkanie by by?a :]
jestem BARDZO ZA... :mrgreen:
MANIEK OLSZTYN
www.extreme.olsztyn.pl

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » sob 04 mar 2006, 18:38

Oczywi?cie ze nie :P o Tobie no co? Ty ;] No co do Olsztyna to spoko :P ale 23 Kwietnia jest wcze?niej ni? wakacje :P tak?e jak tam ch?opaki? Wogo?e kto? jest ch?tny na takie spotkanie gdziekolwiek w polsce?? Bo nie ma sensu ?eby? z Agentiim lecieli do Cz?stochowy na spotkanie i spotakmy siebie :D

Awatar użytkownika
olo
klepacz
klepacz
Posty: 1519
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 21:33
Imię: Olek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: olo » sob 04 mar 2006, 19:27

Panowie !
Bardzo zale?y mi na spotkaniu w gronie klubu a jako ?e jestem z po?udnia - wydaje mi sie wielce usprawiedliwione zaplanowanie spotkania gdzie? w centrum naszego pi?kego kraju (mam na mysli g??wnie stan naszych dr?g :D ). Chyba by?o by to bardzo fair ! Do cz?stochowy mam bli?ej ale jak trzeba b?dzie to do ?odzi przylec? w mig ! ?eby tylko droga by?a troch? ciekawsza - a tu masz - dwupasm?wka :( A gdzie winkielki ? Gdzie pi?kne widoki ? Obiecuje ?e w sezonie zorganizuj? jaki? wypad w g?ry, najchetniej na s?owacj? - tam jest gdzie poje?dzi?, oczywi?cie dam zna? na forum - mo?e kto? si? skusi...
Wracaj?c do tematu - czekam na konkretny termin spotkania, od siebie dodam jeszcze tylko tyle ?e bardziej pasowa?a by mi niedziela - na wiosn? planuj? remonty w domu a w niedziel? na pewno nie b?d? nic w tym temacie dzia?a? :D
Pozdrowiena dla wszystkich !

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » sob 04 mar 2006, 20:45

No to ?licznie sie sk??da bo 23 Kwietnia to w?a?nie Niedziela ;]

Gość

Post autor: Gość » ndz 05 mar 2006, 19:46

Witam,
ja jestem jak najbardziej ZA spotkaniem. Tyle tylko, ?e za daleko nie pojad? - nie mam w co si? spakowa? :). Nie chc? ju? inwestowa? w sakwy lub kufry jak sprz?ta sprzedaje :(

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » ndz 05 mar 2006, 19:50

Anonymous pisze:Witam,
ja jestem jak najbardziej ZA spotkaniem. Tyle tylko, ?e za daleko nie pojad? - nie mam w co si? spakowa? :). Nie chc? ju? inwestowa? w sakwy lub kufry jak sprz?ta sprzedaje :(
#$%^*&($$#%% ZNOWU SI? NIE ZALOGOWA?EM :mrgreen:

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 05 mar 2006, 20:30

wiesz do Cz?stochowy dasz rade bo wyjazd jest jednodniowy :) tzn rano do wieczora ;]

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » pn 06 mar 2006, 09:53

UxY pisze:wiesz do Cz?stochowy dasz rade bo wyjazd jest jednodniowy :) tzn rano do wieczora ;]
aaaaaaa to co innego .... 8)

Awatar użytkownika
Wilson
teksciarz
teksciarz
Posty: 118
Rejestracja: ndz 15 sty 2006, 20:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Wilson » pn 06 mar 2006, 14:03

A ja si? na wszystko zgadzam i wsz?dzie przyjad? je?li tylko praca mi na to pozwoli :wink:
...z Lublina, to wsz?dzie blisko :wink:
Wilson
VFR 800 FI

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 06 mar 2006, 16:17

no to juz jest nas 5 :D Nie?l nie?le, jeszcze tylko trzeba Vlaada przycisn?? :) My?le ?e wy?le maila og?lnie do wszystkich z forum :) Pytanko tylko mam, czy znacie Cz?stochwe? A dok??dniej jaka? miejsc?we gdzie mozna sie psokojnie ustawi? posiedziec w pubie i by? szcz?sliwym ;]

Awatar użytkownika
olo
klepacz
klepacz
Posty: 1519
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 21:33
Imię: Olek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: olo » pn 06 mar 2006, 18:55

UxY ! W sumie jest nas ju? o?miu - w promieniu dw?ch kilometr?w od mojej cha?upy mamy jeszcze trzy VFR-ki :D :D :D
Ja cz?stochow? znam tylko z "przelotu" g??wna drog?, faktycznie dobrze by by?o mie? jakis sprawdzony lokal ale jak nie bedzie to jako? chyba sobie poradzimy, nie ???
P.S. W mojej maszynce przeprowadzi?em tej zimy ciekaw? modyfikacj? a w najbli?szym czasie szykuje sie druga - jak sko?cz? to podziel? sie z Wami tymi ciekawostkami - mysl? ?e komu? si? to spodoba.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » wt 07 mar 2006, 02:03

No dobra czyli tak czy inaczej spotykamy sie 23 Kwietnia w Cz?stochowie, godzina i miejsce jeszcze obgadamy, zoabczymy gdzie bedzie to ?wi?cenie i po nim skoczymy w vfrowym gronie do jakiego? pubu :) Dowiem sie dok?adnie co i jak i o kt?rej to ?wi?cenie i dam zna

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » wt 07 mar 2006, 11:54

no i sie dowiedzialem wiec tak ogolnie impreza w czestochowie wyglada tak:

"JASNA G?RA 2006

Zosta? ustalony termin gwiazdzistego zlotu
"Jasna G?ra 2006" - radosnego rozpocz?cia sezonu motocyklowego.
Zbieramy si? w dniu 23 kwietnia 2006 (niedziela) od godz. 9:00 na Starym Rynku w Cz?stochowie o 11:00 wyjazd na Jasn? G?r?, o godz. 12:00 Msza Sw. i po?wi?cenie motocykli."

Tak?e tyle :) Z ekipa z Warszawy i okolic jakos sie zgramy z godzia wyjazdu :) Reszta musi sie sama zorganizowac :)


Pozdro \\//

Awatar użytkownika
zbyl
pisarz
pisarz
Posty: 456
Rejestracja: wt 29 lis 2005, 12:45
Imię: Zbyszek
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kielce

Post autor: zbyl » wt 07 mar 2006, 12:49

No to i ja sie postaram byc tym bardziej ze mam blisko hehe.
ale to jeszcze panowie kupa czasu.
Ale generalnie mozna na stronce umiescic juz ten termin , aby
kazdemu przypominac hehe.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości