ZLOT 11-13 LIPIEC

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
JuNioR
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: śr 23 sty 2008, 00:14
Imię: Przemek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JuNioR » pt 11 lip 2008, 00:16

Trzymam kciuki Olo żeby było ok.

Awatar użytkownika
siedlar
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 70
Rejestracja: pt 07 mar 2008, 14:46
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: siedlar » pt 11 lip 2008, 09:18

Panowie, ale w czym problem żeby sie spotkać i zrobić jakąś przejażdżke!!???! Przynajmniej przejażdżke- bo na noc też można się gdzieś zatrzymać z namiotem.Myślcie bo ja jak co to się pisze.Możemy uderzyć gdzieś na jezioro otmuchowskie, albo w góry chociaż je mam dosyć blisko i często jestem ale się poświęce he :roll: Albo jezioro żywieckie, no niewiem. MYśLCIE BO DZIś PIąTEK I WIECZOREM ZOBACZYLIBYśMY ILE OSóB SIE DOPISZE.
UMOWMY SIE DZIS ZE DO 23 PODEJMIEMY JAKOS DECYZJE GDZIE CO JAK I O KTOREJ I RANIUTKO BYSMY WYRUSZYLI

[ Dodano: 2008-07-11, 11:22 ]
Ewentualnie jeszcze zlocik jest w Ortowicach jak sie dowiedziałem i jesli nic nie wypali to tam będe napewno, chyba że wszyscy tam się spotkamy, sam już niewiem
http://www.toh.pl/news.php

Awatar użytkownika
Radarro
klepacz
klepacz
Posty: 557
Rejestracja: śr 23 kwie 2008, 13:55
Imię: Radek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SGL

Post autor: Radarro » pn 14 lip 2008, 10:23

Olo, dzieki za smsa czwartkowego z informacja. Neta nie mialem, wiec nie wiedzialem co i jak.

Pozdrowienia, bedzie dobrze.
Do zobaczyska na trasie.

Radek
V4 + R6 Brotherhood :-D
TS 350 -> 800Fi -> VTR SP1 -> RSV Tuono '03 -> VFR 400

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pn 14 lip 2008, 21:13

Olo, jako że nastały da Ciebie i Twych bliskich ciężkie chwile przyjmij zapewnienie, że wielu z nas życzy Wam najlepszego rozwiązania kłopotu. Trzymajcie się i nie dawajcie. A impreza nie ucieknie. I może następnym razem i mi termin lepiej odpowie. 3M się Olo.

Awatar użytkownika
olo
klepacz
klepacz
Posty: 1519
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 21:33
Imię: Olek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: olo » pn 21 lip 2008, 09:33

No cóż, impreza nie wypaliła, dzieki za ciepłe słowa ale sprawa wygląda nieciekawie - jesteśmy po udanej operacji ale co z tego skoro są przerzuty i do tego w miejscu uniemożliwiającym chirurgiczna interwencję... Kaśka mocno to przeżywa (chodzi o jej ojca) ale z każdym dniem jest coraz lepiej bo ON po zabiegu dochodzi do siebie a ONA oswaja się ze świadomością że w gruncie rzeczy jest nieuleczalnie chory. Generalnie można powiedziec że wychodzimy na prostą bo sytuacja jednak nie jest tragiczna - trzeba tylko wszystko zrobić żeby było jak najlepiej i mam nadzieję że wkrótce spotkamy się na jakiejś imprezie.
VFR-OC Poland, South Park section, MTZ sub-section :-)

Awatar użytkownika
JuNioR
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: śr 23 sty 2008, 00:14
Imię: Przemek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JuNioR » pn 21 lip 2008, 10:00

Nie ma co pisać że wszystko będzie dobrze, bo już wiecie że nie będzie niestety. Ale tylko życzę wam dużo siły, trzymajcie sie!

Awatar użytkownika
Piotras
klepacz
klepacz
Posty: 859
Rejestracja: ndz 09 gru 2007, 20:31
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Piotras » pn 21 lip 2008, 12:01

olo, mam nadzieje ze wpadniecie w Bieszczady przynajmniej odreagować.

Powodzenia, jesteśmy z Wami! Pozdrów Kasie!
BikePics_____________________________________Picasa

Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Arczi » wt 22 lip 2008, 00:05

Przykra sprawa Olo, ale cóż tak czasami bywa, jednak trzeba być dobrej myśli, w życiu zdarza się wiele cudów - trzymamy kciuki za powrót teścia do zdrowia. Mam nadzieję , że uda nam się jeszcze w tym sezonie zaliczyć tą trasę , jeżeli chodzi o mnie to nawet lepiej , że temat będzie przełożony na później , bo ostatnio nie miałem nawet czasu na śledzenie forum nie mówiąc już o wyjazdach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości