W sumie to jak powitanie po latach

Jesteś nowy? :) Przywitaj sie z nami.
Lewyfocha
bywalec
bywalec
Posty: 31
Rejestracja: ndz 10 wrz 2017, 21:47
Model VFR: 800fi
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: Lewyfocha » sob 11 maja 2019, 04:11

Witam Serdecznie Wszystkich Forumowiczów po Latach
Tak czytam o Kolegi problemie-Paliwo w oleju i ze smutkiem przyznam Witaj w klubie☹. Od Września tamtego roku już nowy sezon się zaczął. Ciężko mi uwierzyć że odpuściłeś problem. Pewnie śmigasz z rogalem pod kaskiem czego z Serca Ci życzę. Marzyłem o VFR od 2017 kiedy przywitałem się na forum☺. I kupiłem Kawę Zr750 -2004r oddałem za bezcen z nowymi kapciami w 2018 czerwiec. Ci co czytali moje powitanie będą wiedzieć że droga nie była haha. 5 tyś dałem 3 wsadziłem plus kapcie 1 tyś poszła za 4. Jak to ujął Trzeci fachowiec zamykający koszt 3 tyś napraw. Nie pali Ci na 4 garnek ja bym ja sprzedał. Wtedy kosztowała mnie dopiero 5, jak bym wiedział to bym sprzedał he Sory ale musiałem puścić pawia ze złości. Niemiec płakał jak dorzucił handlarzowi jako bonus żeby pełny bus z autami na lawecie wracał . Kolejna krysia zaciągnięta w banku i jest cukierek hehe. Belgia pierwszy właściciel Szok. 20 lat stażu 20 tyś nakręcone, czytam nie wierzę taka nie istnieje. Jednak istnieja heh. Odpaliła jak kupiłem paliwo tak chciał facet sprzedać😁 . Gdy to tylko usłyszałem******** brzmiała lepiej niz Kobiety które Rocco uszczesliwił. I przepraszam Kobiety ale dźwiek mojej Fifi przebija każdy dźwięk😁. Jak to bulgoce o jezusicku szczęke zbierałem że żwiru przed hangarem gdzie stały Belgijskie rodzynki. Mój czerwony, nalepki oryginał, lakier oryginał normalnie jak z obrazka. Oczywiście Belgijska ... ... ... musiał Ją upuścić na lewy bok na postoju stąd są 3 pazury jak z energetyka. Że pedantem nie jestem Moto jest do jeżdżenia nie patrzenia i polerowania chyba że się słucha jak się kółka zębate kręcą rozrządu- Pozdrawiam Właścicieli V-TEC i gotują kociołki to mogę zrozumieć😁. Pokochalem💖💖💖 w głowie jedna myśl 34lata i to jest ten Motor💖💖💖 Może to i nie tutaj na to miejsce ale 3 lata nie pisałem do ludzi więc miłej lektury. Zaczęło się książka serwisowa z Angli czekałem 3 miesiące aż się 5 oclocki zdecydują na dodruk. Przyszła , oczywiście po Angielsku a że inteligent ze mnie straszny Wujek Youtobe. Płyny poszły wszystkie sprzęgło, chłodzenie, hamulcowy, olej, filtry, ectr itd. Otwierając AirBoxa patrzę coś mi leci piach liście. Pokaże jak się spotkamy we Wrocławiu bądź w okolicach zdjęcie. Chyba stała w gaju gdzieś bo w szopie tyle liści nie ma ps. słomy nie było więc i nie stodoła. W filtrze powietrza wykopala gardziel dziurę żeby złapać oddech przy 1 odpaleniu.A ja idiota się cieszyłem że faktycznie oryginał. Późno jutro kolejną sobota w życiu w pracy, Hanka lubi dobre części więc trza prać biedronki do sakiewki, płęta. Paliła jak Gandalf fajkowe ziele w Tolkienie he . Bzyk rozrusznika już Szlachcianka mknie na swym obrotomierzu jak poparzona w górę gdzie dyktuje jej mechaniczne ssanie. Rok to szczęście trwało☹ nim się uj... zauważyłem coś tego oleju coraz więcej. W Polsce dobrych wujków nie ma więc dziwiło oko ale że tuman ze mnie, to może przelałem może się rozrzedził i spuch. Chyba bardziej bulgot kociołków i radość jazdy zamroczyła mi zmysły. Nadejszła Wiekopomna Chwila Kargulowa😢😢😢 . Zapłon, słychać jak pompa ładuje w listę 2 bary cisnienia, bzyk rozrusznika Zadrżała ze szczecia znów będziemy masować Pancia po slipkach. Tak słucham tych obrotów i oczy te ze zdumienia przecieram to nie Zr750 tylko moja Haneczka serduszko ukochane💖 czołga się jak pies ze szczescia widząc pana na 1000 obrotów. Myślałem że mi serce pęknie zawsze wchodziła w mgnieniu oka na swoje obroty. Pies mój Owczarek w sumie suka miała reumatyzm w nogach że starości nie weszła na 1 piętro, uśpiłem😢 Hanki nie uśpie słyszycie nie zostawię jej nie sprzedam nie oddam itd. Trałma z głowy trochę zeszła, tegi mózg połączył fakty. Nie wkręca się jak niegdyś tylko muli z 10 sekund na zimnym 1000 obr. i zaczyna iść na wyżyny, oleju coraz więcej coś mi to pachnie trupem. Odkrecane korek od oleju ten wlewowy na początek no wali z metra oktanowa siła napędowa. Czarne myśli, moje panewki w kąpieli benzynowy olejowej. Motor stoi rozkrecony, lagi kończę, translator odkryłem jak on tłumaczy te książkę- ręce opadaja ale złożę je. U różnych ludzi byłem od mechaników, magików, wróżbitów po złodziei. Pierścienie to to nie są bo by żarła olej, uszczelniacze na zaworach też nie bo też by żarła w obu przypadkach by kopciła. Zostaje zawieszony wtrysk co miał jeden kolega a raczej jego brat chyba z forum w 800fi samo przeszło. Nie zaryzykuje panewek w benzynę choć oczywiście znów olej nówka i filtr. Ale na tej listwie wtryskowej, żekomo nieśmiertelnej są takie gumki uszczelniające które mogłyby przecież sparcieć. Poza stanem oleju rosnącym, zapachem benzyny w oleju, muleniem się po odpaleniu na 1000 zimnych obrotów nim wejdzie na pełne ssanie które jest zawsze przed odpaleniem jest otwarte- dalej Kocham💖 ten motor. I na pewno nie że nie pali na jeden gar bo miałem to w Kawie stygła jak Norweszka podczas biegu na nartach. Hanka pali pięknie jak się rozgrzeje nie gubi temperatury ciągnie jak wariatka ale jest jedno ale gdy się zatrzymam na poboczu na jałowych obr. czyje paliwo☹ dodam że nie strzela z wydechu jest kulturalna nie pierdzi kicha prycha. Apeluję do ludzi którzy nie są mechanikami z warsztatów magików i innych takich bo wiem co się tam odpierdala jak właściciel przyjdzie jutro wszystko będzie tiptop. Pisze do ludzi fanatyków zajawkowiczów zakochanych w VFR odezwijcie się pokażcie , pogadamy nie jestem kulawy pracuje nie odwdzięcze się ziemniakami czy cebulką. Wrocław jest wielkim miastem liczę na to Forum i ma Was Wariaty Kochanie. A i jeszcze jedno w razie W nie pisze książek wypracowań mam dysleksja dys dys wszystko co się da w końcu jakoś ta Maturę trzeba było napisać haha
Pozdrawiam gorąco i przepraszam za te moje epickie wypociny.
LWG
Ps. Wybacz Admin że powieliłem posta ale ciśnienie że Fifi stoi nagusieńka bez owiewek zdeterminowało mnie do tego fo-pa.
Pozdrowionka
Chińskie 125ccm ----- Zr750 ----- VFR 800fi💖💖💖

Awatar użytkownika
Mbwene
pisarz
pisarz
Posty: 225
Rejestracja: śr 08 lip 2015, 14:01
Model VFR: 800 FI '98
Imię: Przemek
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piła

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: Mbwene » sob 11 maja 2019, 08:02

Najdłuższe przywitanie ever 😅

Siemanko 😃
MZ ETZ 250 -> Yamaha XJ 600 Diversion -> Buell XB9r Firebolt -> VFR 800FI...

Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi... swoje myślę, swoje mówię...

Awatar użytkownika
nowik1978
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 77
Rejestracja: pn 19 lis 2018, 22:37
Model VFR: RC36 I
Imię: Marcin
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: nowik1978 » sob 11 maja 2019, 09:02

Witaj kolego, powitanie bardzo długie życzę przyjemności z jazdy, jeszcze dłużej :bye

Lewyfocha
bywalec
bywalec
Posty: 31
Rejestracja: ndz 10 wrz 2017, 21:47
Model VFR: 800fi
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: Lewyfocha » sob 11 maja 2019, 10:02

Siemano Wariaty😁
Jak zrobię Fifare to polatamy jak zajadę do młodzieńczych lat Technikum Morskie w Gdańsku i uwalonych studi na Akademi Morskiej w Gdyni stamtąd bliżej niż z Wrocka.
Pozdrowionka
Chińskie 125ccm ----- Zr750 ----- VFR 800fi💖💖💖

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Model VFR: TRIUMPH SPRINT 1050
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: Tomek Grudziądz » sob 11 maja 2019, 10:03

Witaj :bye ( całość przeczytam później , bo teraz się śpieszę :biggrin )
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
december74
pisarz
pisarz
Posty: 258
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 18:17
Model VFR: była VFR_800_Vtec
Imię: Tomek
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Koźmina Wielkopolskiego

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: december74 » sob 11 maja 2019, 20:52

No witam. Stówkę od Ciebie i na V-tecu... :biggrin :bye
Był Romet Ogar 205 (zima nie była mi straszna - za gówniarza)
Był chińczyk (złe wspomnienia)
Była ETZ Mz 250 (mieszane uczucia)
Była VFR 750 RC36II (zakochałem się)
Była VFR 800 V-tec (straciłem rozum) - i sprzedałem :roll:
Jest Yamaha FJR 1300 (ale nadal mam 18 lat) :biggrin
:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
lukasg.81
teksciarz
teksciarz
Posty: 190
Rejestracja: sob 27 lut 2010, 10:56
Model VFR: vfr 800 . 98r
Imię: Łukasz
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Orliska / Podkarpacie

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: lukasg.81 » sob 11 maja 2019, 22:04

Vitaj

Edmund99
Posty: 8
Rejestracja: pn 15 paź 2018, 09:02
Imię: Edward
Płeć: Mężczyzna

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: Edmund99 » ndz 12 maja 2019, 10:09

Cześć, ale masz wejście, pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
ZioLek-82-
klepacz
klepacz
Posty: 574
Rejestracja: ndz 16 mar 2014, 11:17
Model VFR: RC46 01 + RC12CX650E
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łochów

Re: W sumie to jak powitanie po latach

Post autor: ZioLek-82- » pt 14 cze 2019, 18:26

Powitać ;)
nie wiemy co nas może jeszcze spotkać, nie wiemy kiedy może nas coś dopaść ..

Była:YAMAHA XJ 900 Diversion 95 /Są: HONDA CX 650 EURO 83r / HONDA VFR 800 FI 01r /

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości