Stanley, Coval, Yato czy inne ???

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Stanley, Coval, Yato czy inne ???

Post autor: Gregory » śr 17 lut 2010, 08:45

Witam. Mam zamiar wydać troszke kaski na narzędzia do warsztatu / garażu. Macie może jakąś sprawdzoną firmę :?: Polecają mi Yato, ale sam juz sie pogubiłem w tym :confused . Potrzebuje naprawdę wytrzymałe narzędzia, bo będą służyć nie tylko przy moto, ale również przy puszkach.
Pozdrawiam i czekam na propozycje-opinie :bye
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

Awatar użytkownika
Szozdul
pisarz
pisarz
Posty: 265
Rejestracja: pt 08 sie 2008, 19:13
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Łomianki

Post autor: Szozdul » śr 17 lut 2010, 09:11

http://www.allegro.pl/item909952943_bah ... s87_7.html

Zobacz na te, firma BAHCO ; mam takie klucze i są naprawdę super, nic sie nie slizga, nie wyginają się, naprawdę wysoka jakość.
Mam tez stanleya i też nie narzekam, chociaż grzechotka szybko się popsuła ( moze od zalania olejem) yato tez czasem używam ale z tych BAHCO jestem najbardziej zadowolony. Jak chcesz mogę Ci je taniej załatwić niż na allegro.

Awatar użytkownika
możej
pisarz
pisarz
Posty: 250
Rejestracja: ndz 04 sty 2009, 15:32
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: możej » śr 17 lut 2010, 11:04

Nie wiem jaki masz budżet i jaki masz stosunek do rzeczy "nieznanych" ;) aale.. ja od siebie polecę kluczę STAHLSON. Jest to marka własna Castoramy. Klucze cenowo utrzymują się na poziomie Stanleya. Choć informacji w internecie o tych kluczach jest mało, to wszystkie, które znajdziesz są pozytywne. I teraz najlepsze.. na klucze Stahlsona Castorama daje 25 lat gwarancji :mrgreen: Jeśli któryś Ci się zepsuje to idziesz i dają Ci drugi. Z tego co wyczytałem i sam pokręciłem kluczami to zbyt szybko nie wybiorę się na taką wymianę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Gregory » śr 17 lut 2010, 12:19

Do wydania mam jakies 2500 zł, więc wolę kupić mniej narzędzi, ale dobrych :!:

Ps. Chodzi mi głównie o: nasadki (wszystkie rodzaje), grzechotki, płaskie, oczkowe, wszelkie bity itp.
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

Awatar użytkownika
sensi
klepacz
klepacz
Posty: 584
Rejestracja: sob 12 sty 2008, 16:12
Imię: pawel
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: londyn

Post autor: sensi » śr 17 lut 2010, 13:12

sprawdz snap-on tools z usa. tanie nie beda ale uzywa ich kolo z warsztatu w ktorym pracuje i kilka osob w warsztacie obok

Awatar użytkownika
Hefajstos
klepacz
klepacz
Posty: 612
Rejestracja: pt 06 lut 2009, 08:31
Imię: Maciej
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pniewy

Post autor: Hefajstos » śr 17 lut 2010, 13:41

Swego czasu kupiłem zestaw nasadek Crampa (Krampa) czy jakoś tak za jakieś 300 parę złotych. Kluczy używałem przez 5 lat w garażu do naprawy motocykli, trajek i samochodów i sprawują się bez zarzutu. Klucze płasko-oczkowe kupiłem Covala (od 6 do 32) i tez dają radę.
Ostatnio kupiłem zestaw płaskich kluczy z miejscowej fabryki Chifa u mnie w miejscowości, ale czekają na testowanie.

Awatar użytkownika
Sylwio
klepacz
klepacz
Posty: 1159
Rejestracja: sob 09 lut 2008, 00:58
Imię: Sylwester
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Sylwio » śr 17 lut 2010, 14:16

Jeżeli chcesz naprawdę dobre profesjonalne narzędzia, to polecam takie firmy jak : Beta. King tony, Gedore, Wera, Wiha, Jonnesway czy Facom. Na pewno będziesz zadowolony.
"A ty siej. A nuż coś wyrośnie. A ty - to, co wyrośnie - zbieraj. A ty czcij - co żyje radośnie, A ty szanuj to, co umiera..."

Awatar użytkownika
michał RC 46
pisarz
pisarz
Posty: 498
Rejestracja: pn 16 lut 2009, 20:08
Imię: Michał
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michał RC 46 » śr 17 lut 2010, 15:58

Ja mam COVAL-A I YATO obie firmy dość tanie ale klucze b.dobrej jakości do zwykłego majsterkowania bez problemu.Bez sensu przepłacać drugie tyle za znane firmy.
Czerwone najszybsze !

Awatar użytkownika
Gacol
klepacz
klepacz
Posty: 1921
Rejestracja: wt 18 wrz 2007, 13:28
Imię: Jacek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Imielin

Post autor: Gacol » śr 17 lut 2010, 17:48

Jak chcesz wpadnij do mnie na warsztat mam skrzynie TOPTULA za 2500zł.Zobacysz sam ,Dla mnie jest ok
VFR750 RC36 I
VTR1000 SP 1
VFR800 FI:)

Awatar użytkownika
żywiec
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 85
Rejestracja: ndz 13 gru 2009, 11:58
Imię: Marek
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Holiki
Kontakt:

Post autor: żywiec » śr 17 lut 2010, 17:53

W pracy używamy kluczy covala i sądze ze są bardzo dobre. często zdarza sie ze nawet stajemy na nich zeby coś odkręcić i wytrzymuja. Uważam ze są dobre. Cena też jest atrakcyjna. Mówie oczywiście o kluczach płaskich i oczkowych. Nie miałem do czynienia z trzeszczotkami itd.

Awatar użytkownika
Damo 88
klepacz
klepacz
Posty: 1101
Rejestracja: sob 11 kwie 2009, 01:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Damo 88 » śr 17 lut 2010, 21:01

BAHCO tak mają dobre klucze możesz sprawdzić TengTools (klucz. niutonometryczne )sam używam . jeśli nie jesteś pewien proponuję kupić jeden klucz np: 13 ( płaski ) i sam przetestuj w garażu ;-) , przemyśl
i podejmij decyzję na spokojnie bo jest to zakup na dłuuugie Lata :bye

A nie kupuj Stanley to jakaś parodia , ( chyba że miałem do czynienia z samymi podróbami ) :???: oraz DrobForce to Reklamówki .

Zwróć uwagę na końcówki grzechotek np: snap-on ma z polerowanej stali zwłaszcza te małe to
według mnie będzie problem przy tłustej ręce ( smar ) Oooops ! spadło na Lakier :shock: .
Końcówki Magnetyczne (wkręty) , oraz co ważne wzór kluczy nasadkowych tu musisz sie sam rozeznać , jakie no śrub trosze zajechanych ;-) , jakie do nowych ...

Napisz co postanowiłeś :smile:

Awatar użytkownika
slimak
klepacz
klepacz
Posty: 1135
Rejestracja: pn 05 sty 2009, 19:25
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ROBUŃ okolice Kołobrzegu

Post autor: slimak » czw 18 lut 2010, 09:56

Gregory, ja mam cowala i jestem zadowolony grzechotke sptawdzałem ciągnąc metrową rurą i nie strzeliła, gość w sklepie mówił że mają dożywotnią gwarancje więc to sprawdziłem. Jestem zadowolony i drugi raz też bym się na te klucze skusił 8)
ZKL

darecki-30
pisarz
pisarz
Posty: 291
Rejestracja: ndz 21 cze 2009, 11:10
Imię: dariusz
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: darecki-30 » czw 18 lut 2010, 11:30

ja polecam TOPTULA i HONNITONA tylko wersje profesjonal drozsze ale bardziej wytrzymałe niezle jest Yato , Stanley przereklamowany KIng TONY takie sobie jak masz kase to polecam BETA

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Gregory » czw 18 lut 2010, 12:16

A kto z Was używa proxxoów ?? Podobno też są bardzo wytrzymałe :roll:
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

Awatar użytkownika
marlon
klepacz
klepacz
Posty: 633
Rejestracja: wt 08 kwie 2008, 18:19
Imię: mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Post autor: marlon » czw 18 lut 2010, 12:24

http://www.allegro.pl/item914300525_klu ... mocja.html

Te kluczyki są bardzo fajne i nie aż tak drogie.Znajomy ma je w warsztacie i nic się z nimi nie dzieje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości